Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
88 komentāri
Sakārtot:
Sēņu vecis
18. oktobrī 05:26
labi ka neizvaroja
Anna
18. oktobrī 05:40
Man reiz, kad biju maza, bērnudārza teritorijā pie karuseļa viens grupiņas biedrs trāpīja metot bateriju man pa pieri. Labi, ka ne acī. To atceros vēl šodien.
trakas lietas
18. oktobrī 05:43
pīderasts Rinkēvičs aicina Ēģipti atvērt vēstniecību ...... vai šim netradicionālajam jāklim savu pisēju ir par maz?
MikeKoglin
18. oktobrī 06:30
Man 26 gadus atpakaļ norāva kājas un abas rokas..kkā tā
Varbuut
18. oktobrī 07:07
Lasu ka Lielvārdee pazuda puika Rinalds. Un shai pa galvu. Vai nav saistiitas lietas ? Varbuut tam Rinaldam arii iemeta ar akmeņi sliktie puishi vai Rinalds pats meta nobijaas un aizbēga Ja policisti buutu domaajoshi viņi te redzeetu saistību. 2 lietas vienaa dienaaa abas Lielvaardee. Lielvaardee pazudis Beerns un sievietei ar akmeņi pa galvu.
Xx
18. oktobrī 07:19
Nacionāla mēroga katastrofa!!
Es
18. oktobrī 07:31
Man pirmā doma bija, uz Kiviču uzrāvās!
Ribovskis
18. oktobrī 07:32
Mūsu brīvvalsts zelta jaunatne izklaidējas ar akmentiņiem😄
vietējais
18. oktobrī 07:56
Aug jaunatne kurai tikai tiesības, bet ne pienākumi un atbildība.Vecāki savus bērnus vairs neaudzina, to dara mēdiji audzinot pašus vecākus.Tādēļ arī tādi rezultāti.
Ivo
18. oktobrī 07:58
Kādi vēl nelieši ? Par apmelošanu var nonākt uz apsūdzēto sola ! Tie taču bija brīnišķīgi bērniņi , Latvijas olimpiskā cerība --- topošie ''jāņi lūši '' ...... Tātad -- turiet muti un beidziet apsaukāt Latvijas Veiksmes Stāstu ....
Valdis
18. oktobrī 08:03
Kāpēc nav ierosināta krimināllieta ?Ar samēra nelielu oli var nosists cilvēku .
ha ha ha !
18. oktobrī 08:08
'' Lielvārdē meklētais 10 gadus vecais Rinalds atradies un atgriezies mājās '' ,,,,,.,..,.,.,.....,.,...,.. ak tad šitā izskatās , iespējams , slepkavības mēģinājuma līdzdalībnieks ! Bikšeles izmazgātas , roku trīcēšana pamazām pāriet .... bet par policistu vairs nevarēs kļūt ... un tas uz mūžu ... nāābadziņš ...
ANO statūti
18. oktobrī 08:20
Jā, šis citāts nepatiks Latvijas politikāņiem un Ārlietu ministram - "Balsojuma kriminalizēšana nekad nav atbilde, bet drīzāk pretēji. Katalonijas pilsoņiem jābūt iespējai pašiem lemt par savu nākotni balsojot, nebaidoties no represijām. Demokrātijai jābūt noteicošajai"
Vizma.
18. oktobrī 08:23
Sen zināms fakts, ka kādi vecāki, tādi bērni. Tiem, nākamajiem cietumniekiem, vecāki tieši tādi paši, dzer, neliekas zinis par bērniem un viņiem viss pie pakaļas, ko viņi dara. Tāda ir nākotne Latvijā.
ha ha ha
18. oktobrī 08:26
Jaunieši aizskatījās uz lielajiem buferiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi