Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Kurmis Kurmis
2019. gada 16. oktobrī 11:07
Šitam ķēmam jau sen vairs neticu!Stulbie izgājieni,kad n-tās reizes valdību nevarēja sastādīt,interesantie 300 000 dāvinājumi krievijas miljonāra mīļākajai,melošana,ka no Maximas traģēdijas neko nepelna(ir zināms.ka 2% pelna no pietiesātās summas),kāzu svinēšana Maskavā,bērna sūtīšana uz krievu bērnudārzu,Kaimiņa apķēzīšana un skriešana uz Knab,tukša muldēšana,ka pašam nav konta bankā,visa nauda uz sievas vārda un beigās tukšu salmu kulšana ,ka aizbrauks no LV,ja netiks premjera amatā!
viess
2019. gada 16. oktobrī 11:16
Ja māja nav nodota ekspluatācija, tad tās nav un arī nav ko deklarēt - tas ir skaidri saprotams - cits jautājums, protams, ir kapēc ekspluotācijā nenodota ēka tiek apdzīvota un kādas finanšu/kukuļošanas shēmas tur vispār ar to īpašumu iespējams ir shēmotas
janis
2019. gada 16. oktobrī 11:58
Man patīk kā šis kungs uztur facebook savu labo tēlu sakopjot aprobežoti cilvēku pūli un neļaut no malas esošajiem izteikt ne savu viedokli ne novērtēt ar emocijām savus melus ja kādam no iekšējā lokā rodas šaubas un sāk uzdot neērts jautājumus ko redz arī citi ātri tiek no lokā izmesti un pēdas izdzēstas.
Mārtiņš Skarainis
2019. gada 16. oktobrī 12:17
Santa Barbara!!! Visi ceļi ved "pie Šķēles".
Svētais Naivums
2019. gada 16. oktobrī 12:57
Šitais jūrists arvien vairāk no dienas uz dienu pierāda, ka nekāds jūrists nekad nav bijis un nu jau arī vairs nekad nebūs. Tāds puskoka, pat ne lēcējs kāpējs drīzāk. Viņš ir cilvēks kurš tikai par maku rūpējās un arī visnotaļ neveiksmīgi.Vērdiņa pakalpiņš vienā vārdā definējot.
Anita Grīnberga
2019. gada 16. oktobrī 13:48
Vēl vairāk pārliecinos, ka pareizi balsoju vēlēšanās par Aldi Gobzemu- tāda "uzmanība"no nelabvēļu puses- interesanti gan, kāpēc tikai un vienīgi Gobzems tāds un šitāds?! Nudien ...jāpadomā vēl un vēl!
janis
2019. gada 16. oktobrī 14:02
Cien Anita tak noņemiet tās kotlešu brilles vienreiz un beidzat ticēt demagogam. Gobzems ir viens no maksātnespējas administratoru mafijas un šis nav pats drausmīgākais skelets viņa skapī būs vēl
Arnis Riskovs
2019. gada 16. oktobrī 14:49
Laikam jau man nesaprast tos, kas uztraucās, ka pret nabadziņu Gobzemu baigā kampaņa iet vaļā. Viņš taču pats sāka ar uzbraucieniem tolaik jau nelaiķim Bunkusam, tad Vonsovičam, Kaimiņam un Kariņam (ieskaitot skriešanu uz tiesību sargājošām iestādēm). Būtu vēl pats tīrs ...
Andris Miloshs
2019. gada 16. oktobrī 15:54
Tik naski visi atklāt visādas lietas par vienu personu. Var redzēt kas pasūta mūziku. Ko lai vēl pasaka, turpiniet balsot par tiem rīkļu rāvējiem un turpiniet ļaut sevi apzagt. Vismaz 75% balsstiesīgajiem patīk maksāt tiem zagļiem un patīk ka likumīgi tiek apzagti. Tā tikai turpināt. Ceru ka nākamajās vēlēšanās rīkosieties tieši tāpat. Par cirku ir jāmaksā, ko mēs jau vismaz 28 gadus daram. Tikai fakts ir tāds ka sen jau esam pārmaksājuši.
Svētais Naivums
2019. gada 16. oktobrī 16:19
> Andris Miloshs Šodien 15:54 Gobzems, tavuprāt ir tas vienīgais taisnais, baltais un pūkainais uz balta zirga sēdošais? Un vēl nekaunās bez aplinkiem runāt par armijas balstītu valsts apvērsumu!? Tev galvas podā ir kripatiņa veselā saprāta?
Anna Viksne
2019. gada 16. oktobrī 17:06
vai ysakovs drikst zagt ????
Juris Millers
2019. gada 16. oktobrī 18:14
kad beidzot likumos būs rakstīts , ja mantas konfiskācija , tad visiem pietuvinātajiem šķirtajām , brūtēm, un arī bērniem visu nost , tas taču skaidri redzama no kurienes nāk netīrā nauda un manta.
Ilga Jansone
2019. gada 16. oktobrī 18:18
Ļoti pareizi Anna ! Raksti vēl.
anna
2019. gada 16. oktobrī 20:48
Un Karina ofsoru PIONIERIS piesedzeji ,jus esat visi svetie naivuli ,kurus butu jatiesa ar mantas konfiskaciju ,visus miljonarus aiz restem es godigi pelnu un man nav jazog man pietiek ko nopelnu godigi ar savam rokam ,visi miljonari tie ir kriminali sodami ,ar mantas konfiskaciju ,tad atradisies nauda gan skolotajiem gan medikiem,ir jasak pinemt meri medikiem ,pimeram atnaca uz pienemsanu saeimas darbinieks ar nelabojamu zobu iedot zobam narkozi un pateikt ka nav laika zoba izrausanai lai staiga jo japienem nakosais klients ta vinus jamaca.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi