Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Lelde Berga
2019. gada 9. oktobrī 21:33
Kārtējais pierādījums, ka JKP sastāv no imbeciliem un oligofrēniem. Trīs lietas labas lietas - vajadzētu pajautāt tai muļķei vai gadījumā pēc šāda gājiena nebūtu jānoliek mandāts, varu saderēt kā šī kundzīte atbildēs tieši to pašu ko komunists Bordāns un komuniste Šuplinska - NĒ!
Inga Maknamara
2019. gada 9. oktobrī 21:37
Slavina NATO slepkavas maita...Kā es nožēloju,ka es par šitiem perdeļiem balsoju....
Tviter Šmiter
2019. gada 9. oktobrī 21:37
Nekādu cinismu viņas ierakstā neredzu. Ir pasaules vēsturē bijuši daudz iebrukumu praktiski bez asinsizliešanas. Tā pati jūsu 1000 reiz apmuļļātā Krimas aneksija. Ieteiktu gaudotājiem mazāk sekot līdzi citu ierakstiem bet vairāk savai personīgai dzīvei.
Egle
2019. gada 9. oktobrī 21:46
Pastala , kad tiek ārā no Latvānjas, pauž gandarījumu, pat Turcijā.
Ainars Broks
2019. gada 9. oktobrī 21:49
Ja cilvēks atbalsta asinsizliešanu,vardarbību tad viņam galīgi un pavisam ar prātu ir šķībi,un tādu agresor-Tirān čurban valsti kā turcija sen vajadzēja izmest no NATO.
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 21:50
Tik īpaši - atrasties Krievijā kad uzzini, ka Krievija uzsākusi militāru operāciju Latvijā! Turu īkšķus lai nav asinsizliešanas!
Egle
2019. gada 9. oktobrī 22:04
Vispār jau viņa komentārā gandarījumu nepauda, bet vārdu salikums ir divdomīgs un nevietā un acīredzot IQ ne augstākais.
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 22:12
Rāsistiskais lāpotsnācistu pabiru atlieka Egļa, kakogo iksa tu joprojām mokies Airopas mīzkastē pie reti pretīgās tauteles, nevis savā civilizācijas un demokrātijas Pūteņkas paradīzo ? **** Latwāņija ir tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRuSkas nelegāli Latvijā iebraukušo bēgļu kopums ***** Stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties ? Un komatus saliec, kremliskais analfabēto . Lāpots, kādēļ tu neesi ne premjers, ne prezidents ? Tu taču visu zinot.
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 22:12
Krievu komunistiskais nācist Zajōmbālofff, kad mauksi do hātai, do mātuškai ? Nav ko mocīties nācistu režīmā . Un nemēģini atrunāties, ka tev nav naudas vīzai . Tagadiņās do Karalaučiem, St.Pēterburgai un Ļōņingradas apgabalam tu drīksti saņemt KF vīzu pilnīgi bez maksas , pāris dienu laikā , neizejot no mājas. Aļaktroniski . Tā kā - uz priekšu. Laimīgu ceļu. Starp citu, līdz robežai tevi aizvedīšu. Arī bez maksas. Varēsi tur sludināt savu reliģiju , až zils palikdams
Tviter Šmiter
2019. gada 9. oktobrī 22:16
Eu ribovski, kāpēc tu tā ienīsti latviešu valodu, ka nepārtraukti viņu apzināti kropļo ?
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 22:18
Eu,,,,,,, Ozoliņ, kāpēc tu tā ienīsti latviešu valodu, ka nepārtraukti to , nevis " viņu" , apzināti kropļo ?
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 22:23
Kremļa nacisteļu šārikoffffs janka - es zinu Latvijas vēsturi. ====================================================================Šārikofff, ne tu zini Latvijas vēsturi, ne tu proti latviešu valodu. Ja tu zini Latvijas vēsturi, tad stāsti - kas ir nacionāla valsts ? Ar ko tā atšķiras no tavas " internacionālas " valsts ? Vai Francija ir nacionāla valsts ? Koē ? ************** Stāsti, vēstures zinātāj, kā tu zini par to neviena vēsturnieka nezināmo sūper slepeno iestāšanās līgumu PSRuSkā, ko Ulmanis esot parakstījis 16.jūnijā ? Kas to līgumu parakstīja PSRuSkas vārdā ? Koē ? Kad Latvijā notika referendums un LV iestājās tavā PSRuSkā ? ************ Komatus saliec, kremliskais analfabēto.
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 22:25
Deputātei vajadzēja atrasties Ankārā - un stingri protestēt pret Turcijas iebrukumu; Iesniegt Notu, un teikt - vai nu jūs izstājieties no NATO, vai mēs izstajamies no NATO; nekad mēs brāļi nebūsim!
Stalkers Stalkers
2019. gada 9. oktobrī 22:26
Nu, pusdaunīte. Neprot veidot loģiskus teikumus. Noņemt tās brilles vajag:) Deputāte Briļļukobra:)
Stalkers Stalkers
2019. gada 9. oktobrī 22:28
JKP un kotletes grauj jau tā atpalikušo Saeimu.:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi