Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
52 komentāri
Sakārtot:
Lelde Berga
9. oktobrī 21:33
Kārtējais pierādījums, ka JKP sastāv no imbeciliem un oligofrēniem. Trīs lietas labas lietas - vajadzētu pajautāt tai muļķei vai gadījumā pēc šāda gājiena nebūtu jānoliek mandāts, varu saderēt kā šī kundzīte atbildēs tieši to pašu ko komunists Bordāns un komuniste Šuplinska - NĒ!
Kristaps
9. oktobrī 21:34
pisama mauciņa !!!
Inga Maknamara
9. oktobrī 21:37
Slavina NATO slepkavas maita...Kā es nožēloju,ka es par šitiem perdeļiem balsoju....
Tviter Šmiter
9. oktobrī 21:37
Nekādu cinismu viņas ierakstā neredzu. Ir pasaules vēsturē bijuši daudz iebrukumu praktiski bez asinsizliešanas. Tā pati jūsu 1000 reiz apmuļļātā Krimas aneksija. Ieteiktu gaudotājiem mazāk sekot līdzi citu ierakstiem bet vairāk savai personīgai dzīvei.
Dzintars Lielais
9. oktobrī 21:38
Jā ASV nesponsorētu tos mērenos opozicionārus kurdus nekas tāds nekad nenotiktu. Kāpēc ASV nepalīdz kurdiem, koe? Vispār par visu to jezgu ir jāatbild pindosiem...
Egle
9. oktobrī 21:46
Pastala , kad tiek ārā no Latvānjas, pauž gandarījumu, pat Turcijā.
Ainars Broks
9. oktobrī 21:49
Ja cilvēks atbalsta asinsizliešanu,vardarbību tad viņam galīgi un pavisam ar prātu ir šķībi,un tādu agresor-Tirān čurban valsti kā turcija sen vajadzēja izmest no NATO.
Samirs Dišlers
9. oktobrī 21:50
Tik īpaši - atrasties Krievijā kad uzzini, ka Krievija uzsākusi militāru operāciju Latvijā! Turu īkšķus lai nav asinsizliešanas!
Egle
9. oktobrī 22:04
Vispār jau viņa komentārā gandarījumu nepauda, bet vārdu salikums ir divdomīgs un nevietā un acīredzot IQ ne augstākais.
Sēņu Vecis
9. oktobrī 22:12
Rāsistiskais lāpotsnācistu pabiru atlieka Egļa, kakogo iksa tu joprojām mokies Airopas mīzkastē pie reti pretīgās tauteles, nevis savā civilizācijas un demokrātijas Pūteņkas paradīzo ? **** Latwāņija ir tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRuSkas nelegāli Latvijā iebraukušo bēgļu kopums ***** Stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties ? Un komatus saliec, kremliskais analfabēto . Lāpots, kādēļ tu neesi ne premjers, ne prezidents ? Tu taču visu zinot.
Sēņu Vecis
9. oktobrī 22:12
Krievu komunistiskais nācist Zajōmbālofff, kad mauksi do hātai, do mātuškai ? Nav ko mocīties nācistu režīmā . Un nemēģini atrunāties, ka tev nav naudas vīzai . Tagadiņās do Karalaučiem, St.Pēterburgai un Ļōņingradas apgabalam tu drīksti saņemt KF vīzu pilnīgi bez maksas , pāris dienu laikā , neizejot no mājas. Aļaktroniski . Tā kā - uz priekšu. Laimīgu ceļu. Starp citu, līdz robežai tevi aizvedīšu. Arī bez maksas. Varēsi tur sludināt savu reliģiju , až zils palikdams
Sēņu Vecis
9. oktobrī 22:14
Kremļa plānprātiņ janka, stāsti, ko " Baltijas valstu ārlietu ministrijas personas " parakstīja , kad " brauca uz psrs " ? Un kad viņi to parakstīja ? Slabo ? **********Kakogo iksa tava PSRuSka no svešas valsts Latvijas naktī no 1940. gada 12. uz 13. jūliju no Latvijas Bankas nospēra un uz Maskavu aizveda visu tur esošo zeltu, sudrabu un ārvalstu valūtu ? *********** Kā tavs Kremlis jau 1939.gada rudenī zināja , ka Latvijā uzvarēs zociaļistiskā revoļucija un jau 1939.gada rudenī nodrukāja PSRuSkas kartes, kurās jau bija Latvijskaja CCPisa ? Koē ? ******* Kremļa šārikoffff janka, pastāsti, kad LV parakstīja iestāšanās līgumu PSRuSkā ?
Tviter Šmiter
9. oktobrī 22:16
Eu ribovski, kāpēc tu tā ienīsti latviešu valodu, ka nepārtraukti viņu apzināti kropļo ?
Sēņu Vecis
9. oktobrī 22:17
Dzīntars Lēlais - Ja mana Krievija nesponsorētu tos asadus ,,, nekas tāds nekad nenotiktu. Kāpēc Krievija nepalīdz kurdiem, koe? Vispār,,,, par visu to jezgu ir jāatbild krievdosiem...
Sēņu Vecis
9. oktobrī 22:18
Eu,,,,,,, Ozoliņ, kāpēc tu tā ienīsti latviešu valodu, ka nepārtraukti to , nevis " viņu" , apzināti kropļo ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi