Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
ne Jausma
9. oktobrī 20:56
Ģeniāli! Un savas iemaksas var veikt nākotnes cietumnieki brīvprātīgi, var rezervēt savus nummurinus, jau projektēšanas laikā iestradāt "komjauniešu vārtus" vai tunelīšus Tikai JKP to var dabūt gatavu un tenko, ka zināma jau arī jaunā cietuma direktrise (Ilga te nav vairs nomaināma, nu būšot pavisam īsta Bargā kundze)
Ribovskis
9. oktobrī 20:56
Visi ministri kaut ko ņemas un vēlas. Tikai Petraviča turpina sēdēt un smaidīt.
Kakx
9. oktobrī 20:57
Bordāns par savām vecumdienām domā.
Slikais
9. oktobrī 20:58
publiskas partneribas cietums kur jebkurs politikis kas zog vares prieklaicigi aizbrauk apskatit un iebukot savas nakamas majas
kjkjkjkjjnlkljhkjkjkh
9. oktobrī 21:36
bet es vēlos Latviju brīvu no cietumiem - noziedziniekus čipot zem ādas, kastrēt vai sterilizēt (lai nevairo savus gēnus un nav agresīvi) un sūtīt piespiedu darbos. Ja atņēmis kādam dzīvību, tad lai vergo līdz mūža galam, bez tiesībām uz pensiju
Lembergs
9. oktobrī 21:48
Kādā budžetā! Pliki kā āži taisās celt kautko! Attaisiet kādu ražotni! Padebīlie cietum cēlāji!
Juhans
9. oktobrī 21:55
Nedomāju, ka pūbliskā partnerība sieviešu cietumam nāktu par labu.
Tedis
9. oktobrī 22:07
Surikāts ir gudris,dirsdams galvu groza.....
:(
9. oktobrī 22:08
Celiet to cietumu kaut kur citur, ja bez tā nevar iztikt! Vislabāk blakus Saeimai, lai var draugus apciemot! Lieciet Liepāju mierā!
Saulvedis
9. oktobrī 22:51
Vajag vairāk cietumus un pazemotas augstskolu vadības, vai nodoms visu augstskola rektorus pazemot līdz sētniekam, Kā LU šuplinska darbojas...lielisks plāns????
pipars
9. oktobrī 22:56
Katram Latvijas iedzīvotājam labu cietumu, un Izglītības ministrijai to vairāk, jo iespējams, visi Rektori ir ir vainīgi un nav nevainojami.....kā sacīt jāsaka. kam apnicis mīkstumā tam jāiet cietumā......??????
pp-12
9. oktobrī 23:07
Latvijas ekonomika un tautsaimniecība attīstās pārāk strauji, vajag Latvijā uzbūvēt GAISMAS PILI (jaunu citumu) tad visiem būs labi, ekonomika attīrīties Bērniem izglītība būs vislabākā, mediķiem un pol citiem nevajadzēs algu pielikumus, visiem būs iespēja sēdēt cietumā?????
no Šenderovkas
10. oktobrī 03:30
Pareizi! Vajadzīgi taču otkati, kas ir OIKlandes Izmirātā valdošās merdokrātijasiztikas avots. Tādas lielas būves celtniecība taču sola lielu apgrozījumu un otkatu orģijas.
....
10. oktobrī 09:10
Kāds cietums? Vai tiešām tā ir priotāte valstī un nav kur izlietot naudu?
Lāsma Kalnozola
10. oktobrī 12:20
Ja iet uz šādu variantu, labāk tad būtu cēluši Ventspilī. Tur viens partneris, kam šis jautājums ļoti aktuāls, ir :) Šaadi sadarbības modeļi pasaulē ir, bet, vai viņš izies arī pie mums - šaubos. Ko valsts privātiem partneriem piedāvās - priekšroku uz labākām kamerām?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi