Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 10:46
Neviens normāls cilvēks netic krievijas pedderācijas meliem!Meli par Ukrainu,Krimu,tagad,kad Krimas okupācija aiz muguras sākas vēstures falsifikācija,ka Ribentropa -Molotova pakts esot bijis izdevīgs,ka ES ir uz sabrukšanas robežas,ka LV nav atļauts runāt krieviski,ka tūlīt dabūs pa muti un tamlīdzīgi murgi!Atceramies par krustā sisto puisīti Luganskā,tad vācu profesoru» sauc Lorenss Hāgs, un viņš it kā strādā «Globālo komunikāciju aģentūrā». Pēdējā «intervija» ar šo «zinātnieku» notikusi saistībā ar Vācijas iedzīvotāju viedokli par Ukrainai piederošās Krimas pussalas anektēšanu!Beigās izrādījās,ka tāds profesors nemaz neeksistē un arī tāda aģentūra nemaz nav! 1940. g. jūnijā PSRS militāri okupēja Latviju, laužot tādā kārtā ar Latvijas Republiku 1920., 1933. un 1939. gadā slēgtos līgumus. Šajos līgumos PSRS bija uz visiem laikiem atteikusies no suverēnām tiesībām uz Latvijas teritoriju un tautu, noraidījusi uzbrukumu un katra veida agresiju un iejaukšanos LR iekšējās lietās.Krievija ne tikai melo,bet pārkāpj visus likumus un līgumus! Ticēt krievijai ir tas pats kā iebazt roku maisā ar odzēm un cerēt,ka izvilksi trusīti!:)
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 11:08
Krievijas politiķis Ivanovs--->>> “Brīdī, kad 1939. gada septembrī Sarkanā armija sāka virzīties Polijas teritorijā, pati Polijas valsts jau faktiski bija pārstājusi eksistēt.” Bet viņš aizmirst pateikt pašu galveno – ja nebūtu 1939. gada 23. augustā noslēgtā Molotova-Ribentropa pakta, iespējams, Vācija nekad nebūtu uzbrukusi Polijai. Tā būtu apstājusies pie Austrijas anšlusa un Čehijas okupācijas. Kam šie atklājumi domāti? Nu ne jau latviešiem, lietuviešiem vai igauņiem, kuriem vārdi “padomju laiks” asociējas ar tādiem jēdzieniem kā “Baigais gads”, deportācijas, dzimtās valodas diskriminācija un lēna rusifikācija. Arī ne poļiem, kuriem nācijas zieds, armijas virsnieki, atdusas Katiņas masu kapos. Ivanova atziņas pirmā izplatījusi aģentūra “RIA Novosti”, kas ir viens no medija “Krievija šodien” (“Россия сегодня”, zināma arī kā “Russia Today”) zīmoliem. Tās direktors – labi zināmais televīzijas propagandists ķīselis!
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 11:14
Kurmi, cepuri nost. Visu cieņu.
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 11:17
Bet viņš aizmirst pateikt pašu galveno ====================================================== Nepiekrītu. Neko viņš neaizmirst, bet gan Krievija visos iespējamos veidos cenšas attaisnot ( un arī sev iestāstīt ) agresiju pret A - Airopas valstīm.
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 11:23
Prokrieviskā biedrība uzņēmusi īsfilmu par Jūrmalu kā 'rēgu pilsētu' tūristu samazinājuma dēļ !Lindermans tur soļo pa kaut kādu nomaļu Jūrmalas ielu un filozofē,ka Jūrmala pēc Jaunā Viļņa izmirst,tikai vējš dzenā smiltis,restorāni slēgti un Dzintaru koncertzālei krahs,apmēram tā viņš stāsta! Vēl viens idiots Gapoņenko-Latvijai klaji nelojālais "Nepilsoņu kongresa" aktīvists Aleksandrs Gapoņeko savā lapā vietnē "Facebook" 16.aprīlī ievietojis ierakstu, ka notiks krievu etniskā tīrīšana Skonto stadionā! Un tas pats Bukains,kura fonds uzņēma filmu par izmirstošo Jūrmalu ir sniedzis atbalstu nacionālboļševikam Benesam Aijo caur Igauniju un Somiju doties uz Krieviju ar mērķi nokļūt Austrumukrainā.
janka
2019. gada 9. oktobrī 11:30
🤣🤣🤣
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 11:31
un filozofē,ka Jūrmala pēc Jaunā Viļņa izmirst ======================================================Viss ir pareizi, tikai otradi. ***** Tūristu un atpūtnieku skaits Jūrmalā pieaug, nevis samazinās. Un pieaug normālu valstu tūristu skaits, nevis zōwietiskā balagaņčika JV zōwietiskā tipa tūristu skaits.
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 11:31
Kremļa plānprātiņ janka, stāsti, ko " Baltijas valstu ārlietu ministrijas personas " parakstīja , kad " brauca uz psrs " ? Un kad viņi to parakstīja ? Slabo ?
Carey Cooper
2019. gada 9. oktobrī 11:32
Google par katru nedēļu tiešsaistē apmaksāja tiešsaistes darbu no mājām no 6000 līdz 8000 eiro.Esmu mēnesī esmu saņēmis 21837 eiro un 29475 eiro savā pēdējā mēnesī no Google, un brīvā laikā strādāju 4 līdz 5 stundas dienā, viegli braucot no mājām. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik prriecīgs, ka uzzināju par to .. dodieties uz šo vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju ... ............>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­f­l­o­w­7­7.C­o­m
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 11:36
LR pievienošana PSRS ir arī krasa starptautisko normu laušana. Latvijas neatkarība ir atzīta de iure no visām pasaules valstīm, tā ir Tautu Savienības locekle. Eiropas un Amerikas valstis ir vienojušās neatzīt varmācīgas teritoriālas pārmaiņas. PSRS rīcība pret Latviju nozīmēja brutālu Tautu Savienības pakta un Keloga pakta laušanu. S. Neviena valsts nav juridiski atzinusi LR pievienošanu PSRS. Latvija bija vienīgi militāri okupēta no PSRS bruņotiem spēkiem!Krievs pārkāpa Hāgas 1907.g.konvenciju! Un tik pļurkst un tik sagroza faktus,ka LV brīvprātīgi iestājās pedderācijā!FUI!!!!
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 11:41
Un tik pļurkst un tik sagroza faktus,ka LV brīvprātīgi iestājās pedderācijā!FUI!!!! ====================================================== Taisnība. Latvijas Republika nav iestājusies noziedzīgajā okupētājvalstī PSRuSkā ne brīvprātīgi , ne nebrīvprātīgi , jo n a v iestājusies vispār. **** Un neviens bankr. zōwietiskās ideoloģijas fanātiķis - ne janka, ne Zajōmbālofffs, ne Zōmmers, ne Peidorāsowicz, ne Dzīntars Lēlais nav spējīgi atbildēt, kad LV iestājās mīļotajā PSRuSkā.
Tviter Šmiter
2019. gada 9. oktobrī 11:59
Mūžīgā upura sindroma kults pie mums tiek īpaši attīstīts un uzpasēts.
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 12:00
Un tie,kas te ļerkst,ka krievija mums daudz devusi ir naivi!Krievija nekad neko te nav ieguldījusi,ir G.Krūmiņa pētījumi cik psrs paņēma sev no budžeta!Ne velti vakar Žagars TV 1:1 stāstīja,ka esot gribējis uzspridzināt vilcienus,kas braukuši uz maskavu!Kāpēc?Es zinu un saprotu to,jo pārtiku izveda lielos apjomos,mūsu veikali bija tukši,jo bija jābaro krievs!Bet krievs ir ne tikai melis,bet arī viltīgs!Vilcienu sastāvi,kas nāca uz Latviju ar uzrakstiem_golodajuščim Latvijii,bija tukši! Paldies Gatim Krūmiņam par pētījumiem un krievijas atmaskošanai!Tiem,kam interesē var palasīt viņa pētījumus,kur viss ir pierādīts ar arhīva materiāliem,ierakstot googlē mīti par psrs->.Krūmiņš
Kurmis Kurmis
2019. gada 9. oktobrī 12:02
tviteršmiterim-nemuldi!Nevis upura sindroms,bet tavas mīļotās krievelijas BEZGALĪGIE MELI,kur pat gebelss nobāl!
Sēņu Vecis
2019. gada 9. oktobrī 12:06
Tviters Šmiters ir Kremļa šārikoffffs Stalkers un janka. Vienā pērzonā .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi