Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Rolands Kviesis
2019. gada 8. oktobrī 23:34
Hmm.. Jocīgi... Man šķita kā skatītājs ir klients un balso ar savu maciņu nevis citādāk.. Cik ilgi spēles paši sev izrādes ja tās nepatiks skatītājiem un biļetes nebūs izpārdotas..?!
Stalkers Stalkers
2019. gada 8. oktobrī 23:43
Publika penši izmirs, bet jaunie grib orģijas uz skatuves:) Cik var bolīties uz Purvā bridēju un Tumšajiem briežiem:) Jo aktieri visu veco zina no galvas, bet jaunas vēsmas ir jāiestudē no jauna:) Valsts dotē, kàpēc censties?:)
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 00:23
Ko nozīmē - Džilis gribēja pelnīt naudu teātrim?! - Ne jau sev tā gribēja pelnīt, bet Teatrim; un tad jājautā - Kurš tad deva tos uzstādījumus - ka Teatrim ir arī jabūt pelnošam - un vai to pats Dzilis tikai izdomaja, un Teatra direktors par to neko nezināja, utt... Jo acīmredzot ta nauda Teatrim ir vajadzīga tomēr;
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 00:30
Vispār jau - tur puse aktieru trupas ir pensionāri, vai labi padzīvojoši, kuriem labakie gadi sen aiz muguras - tur varetu vēl labi paretinat un pamainīt to trupu, vajadzīgas jaunas asinis, lai skatītajiem ir kur aci piešaut; Es saprotu ka senak bija neaizstajamas megazvaigznes - ka Uldis Dumpis vai Ģirts Jakovļevs vai Kārlis Sebris, bet tādu jau vairs nav.... Mirdza Martinsone kādreiz varbūt bija, bet nu jau laiks pelnītai atpūtai; Paskatieties uz Holivudu - visu laiku ir jaunas 20+ zvaigznes, un vecās zvaigznes - uz pirkstiem saskaitīt, tikai tiešām kādas megazvaigznes kam nevar nedot lomas;
Inga Maknamara
2019. gada 9. oktobrī 00:32
Savulaik slavenais indiešu aktieris Amitbahs Bačans teica,ka viņš grib filmēties tikai tādās filmās,kuras patīk skatītājiem...Viņš netērēšot laiku tam,ko neviens neskatīsies ..Tāpat ir teātrī..Nav skaistākas izrādes par labām komēdijām..Piemēram Trīnes grēki un citas...Bet Skrastiņš nav nekāds grands...Sasapņojies mauzeris ...Parasts aktierelis.
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 02:08
Atceros ka arī Raimondam Paulam bija teiciens - ka ja zāle nav pilna, tad nav vērts uzstāties! Tāpēc spēlē tādu popularo estrādes mūziku, kas var savākt pilnas zāles.
Anna Sproge
2019. gada 9. oktobrī 06:30
Manuprat tas bija Dziilindzera teatris bet ne A Skrastina un Zagara.. Kops kura laika aktieri dikte kadu repertuaru labak spelet? Es piemeram reti eju uz Dailes teatri, bet ja eju tad tikai pasmieties. Dailes teatri nav augstas klases aktieri lai ietu uz nopietnam teatra izradem.
Dzintra Bērziņa(Vilne)
2019. gada 9. oktobrī 07:21
Nez vai vadošie aktieri kādreiz aizdomājas, ka pēc grūti nostrādātas darbdienas vakarā ne vienmēr gribas skatīties nopietnas lugas, reizēm jau arī gribas atpūsties un pasmieties.Izrāde Neiespējamā misija - cilvēkiem patīk, kāpēc aktieriem nav pretenziju pret citiem režisoriem, kuru lugas negribas skatīties vai arī ātri tiek noņemtas no repertuāra?Piekrītu Dž.Dž.,ka teātrim vajadzīga nauda,ne jau viņš sev to naudu pelnīja.Īstenībā - neglīta aktieru intrigantu aizmuguriska rīcība pret Dž.Dž.
Dzintars Lielais
2019. gada 9. oktobrī 08:25
Iekārtojiet labāk tajos teātros tirdziņus, kā jau tas bija 90 tajos un nauda nāks. Tautai nevajag teātri, bet gan rijamo un lupatas. Veikalus tik ceļ un ceļ, teātri vēl nevienu nav uzcēluši. Tautai tagad , pēc 30 gadiem , ir citas prioritātes.
Linda Miezāne
2019. gada 9. oktobrī 08:27
Tiešām dīvaini,ja skatītājs nav noteicošais, viņiem patīk spēlēt pustukšas zāles priekšā!?Man pēc R.Kalninas izteicieniem pirms vienas izrādes pa TV radās iespaids,ka viņa būtu tā,kas labi iederētos Džilindžera vietā,bet nu lai sēž tālāk vietā,kas domāta viņai,Krievija jau patrieca.
Lina Senere
2019. gada 9. oktobrī 09:24
Džili vēl pirms gadiem 7 padzīt vajadzēja. Malacis Skrastiņš! Bez orgijam, plikumiem un jēlībām lieliski pastāv Jaunais teātris. Pamēģiniet tur biļetes nopirkt - varbut kuru reizi arī izdosies. Tur ir Māksla, tur ir Teātris!
Žanis Vieplis
2019. gada 9. oktobrī 09:55
Nu protams, ja valsts baro, tad var arī uz skatuves tēlot kaut vai mironi.Vai tautai nepatika un nepatīk - Skroderdienas silmačos. Atradušies dižie aktieri. Ja Raimonds Pauls lēkātu X faktorā pa skatuvi ,vai viņš būtu dižens un slavens. Varbūt dažiem , bet ne Tautai.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 9. oktobrī 11:55
Inga Maknamara, nav skaistākas izrādes par labām komēdijām? Tikas tavs, subjektīvais, viedoklis. Tas ir tieši tas pats, kā teikt- nekas nav garšīgāks par bonbongām un kūkām. Dailes teātra repertuārs, arī padlaikos, lielākoties bija izklaidējošas izrādes, bet Drama/ Nacionālais teātris vienmēr ir izgājis uz nopietnām izrādēm, protams, arī komēdijas bija. Kurš teātris bija populārāks un vairāk apmeklēts? Lūk, tevis teiktais neiztur kritiku. Arī Dailē, savulaik, iestudētās vodeviļas "Šerloks Holmss" un "Šveiks" pulcēja pilnu zāli, bet tādi paši panākumi bija arī nopietnām izrādēm, piemēram, "Brands", "Stepes vilks", "Elizabete, Anglijas karaliene" un "Zilais putns". Es nebūt neesmu komēdiju noliedzējs, bet uzskatu, ka teātru repertuāram ir jābūt daudzveidīgam, sabalansētam. Pārtiekot tikai no kūkām un bonbongām, ātri vien apvemsies.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 9. oktobrī 12:11
Lūk, izcils domugrauds no tā, garīgi atpalikušā, kurš vēlas, lai viņu noturētu par mani- "Komedijās humors izvelk lugu un aktierspele kļūst otršķirīga kurai maz pievērš uzmanību". Uzreiz manāms, ka viņš ir izcils teātra pazinējs:))) eh, maskačkas dirsien, primārā ir tieši aktierspēle, lieliski aktieri var izvilkt pat bezcerīgu lugu, tieši aktierspēle teātrī ir vissvarīgākā.
Dzintars Lielais
2019. gada 9. oktobrī 12:30
Latvieši kādreiz arī lidmašības būvēja ,ražoja pasaulslavenus radioaparātus. Tāpat drīz teiks,ka latvieši spēlēja teātri , kuru tagad aizvieto influenceris un jūtūbis

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi