Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Ika Uta
8. oktobrī 16:30
Vienīgā siena, kas jānojauc, atrodas Palestīnā!
Samirs Dišlers
8. oktobrī 16:43
2 Eberejiem nav ko dalīt!
Samirs Dišlers
8. oktobrī 16:44
2 Ebrejiem nav ko dalīt!
Trekngailis
8. oktobrī 17:12
Tagad jau arī Latgalē cilvēki labi dzīvo. Daudz veikalu, prieks skatīties.
aivo davidson
8. oktobrī 17:20
1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! Oligarha SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis... LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Tīklāt mūs bezkaunīgi diskriminē LV otrā ātruma valsts EU!
Egle
9. oktobrī 01:20
stiptinštu rīga kā Ziemeļeirops metropoli? lai tā rīgi no sākuma tiek līdz ziemeļeiropas sādžas līmenim un tad var diskutēt, kad tā var tikt par kaut ko vairāk, kur nu vēl metropoles statusas, nolaista, trula, postpadomju, piedūmota, trokšņaina pilsēta, kur automaģistrāles ir uztaisītas caur centru, kaut ko tādu var tik latvāņi izdarīt.
Egle
9. oktobrī 01:21
Stiprinātu rīgu kā Ziemeļeiropas metropoli? Lai tā rīga no sākuma tiek līdz Ziemeļeiropas sādžas līmenim un tad var diskutēt, kad tā var palikt par kaut ko vairāk, kur nu vēl metropoles statusam, nolaista, trula, postpadomju, piedūmota, trokšņaina pilsēta, kur automaģistrāles ir uztaisītas caur centru, kaut ko tādu var tik latvāņi izdarīt.
Viktors Eglītis
9. oktobrī 06:04
Un VALSTS lēnām paņems arī Rīgas satiksmi un apmaksās parādus? Man poo.. , kas notiek Rīgā un kā tur tiks galā- tieši tā kā Rīgai poo.. , kas notiek mazpilsētās. Te kko divi puikiņi shēmo.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi