Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
pjanku Janka
2019. gada 7. oktobrī 19:46
no ceļu radariem atkal robs plānotajā ieņēmumā. No Valkas alkonavtu lielveikalim akcīze neiet, partejnieku finansistu plāns sabrucis. Par ko un ko var gvelzt???
Juhans
2019. gada 7. oktobrī 20:36
Ja mēs nekavējoties pārietu uz bezskaidras naudas noŗēkiniem, mūsu valdības vadītāji dabūtu ļoti lielas uzslavas un pat ammātus Eiropā, bet, ja mēs sāktu visus čipēt, uzslavām nebūtu gala un tad, iespējams, sāktu birt ammāti pat Amerikā.
Latvijas neveiksmes stāsts
2019. gada 7. oktobrī 20:42
Un kā mēs vērtējam to, ka 29 neatkarības gadi un esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā!? Ar strauji dilstošu tautu! Nebūs tautas nebūs valsts!
DC Talk "The Truth"
2019. gada 7. oktobrī 20:58
1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! Oligarha SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis... LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Tīklāt mūs bezkaunīgi diskriminē LV otrā ātruma valsts EU!
dima
2019. gada 7. oktobrī 21:15
Tas nu gan ir ambīlis,,,,,,,,,,,,tu stulbeni, mēs esam visatpalikušākā valsts ES......to, ka tu jau esi apzadzis so valsti pilnā apmērā, nenozīmē, ka palikusie šeit dzīvo cilvēka cienīgu dzīvi.laikam šitas plevits sajauca realitāti ar pupu mizām, cik bar muldēt stulbības????????
aaa
2019. gada 7. oktobrī 23:32
Ko saimnieks, liek, to runā, nu nav mums prezidenta !!!!
Edward
2019. gada 8. oktobrī 00:44
Jo dzilaka bedree jo kvelakas slavas dziesmas
ha ha ha !
2019. gada 8. oktobrī 08:04
ko tad Ēzeļstānas dižēzelis ir paveicis ????? Vazājies pa iedzeršanām ? Pasaulei melojis par Dižlatvijas ''varenumu'' ??? Varbūt lepojas ar nabadzībā iedzīto tautu , kur visi viņa Dižvadībā būšot ''vienoti , draudzīgi un laimīgi '' ???? Aizbraucēju pūļi nolād gan šo valsti , gan tās vadītājus , par Briseles vazaņķi nemaz nerunāsim ....
>>> ha ha ha !
2019. gada 8. oktobrī 08:15
Dižēzelim taču jāatstrādā savu saimnieku vismaz slavināšana . Citādi var noraut no siles !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi