Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
62 komentāri
Sakārtot:
Bildē bobietis uzzināja
6. oktobrī 17:26
ka na zzs vienotības pitarasi atkal palielina nodokļus un visam cenas
> KAS JAUNS žurnaļugiem
6. oktobrī 17:28
Delfi un Pietiek katru dienu raksta par peģikKariņa afērām un zagšanām . Par slinko žīdu prezi Ļevitu un citiem parazītiem un zagļiem, bet Kas Kauns peģiki nemaz neraksta patiesību
īpaši stulbs
6. oktobrī 17:33
Paldies Tomam Bricim! Cik nojaušu, viņš nav peredasts.
>:-)
6. oktobrī 17:42
kkasļauns pārspējis pats sevi :D Ej tu nost! Šo, pret globālo "sasilšanu" vērsto rakstu drīkst komentēt ikviens ! grēta ar naidā sašķobītu seju, būs pret !
> īpaši stulbajam
6. oktobrī 17:46
pitaidarsti ir : Rinka, Knariņš, Papriks, Smiltēnis, Pūciis, briseles Donmbrovskis, kancelejas Teihmanis ...un daudzi citi...
bin Vaffel
6. oktobrī 17:48
Un vai tik homiks ir Sēņu vecis ? Tas ir aizdomīgi zils. Bet tas Beerdrinkers, 100% ir pidars, katru dienu te liela homikus Kāriņu un Rinkevici.
Рижанин
6. oktobrī 18:04
Пусть Окраина забудет о Донбассе!
PREZIS ābrams ĻEVITS
6. oktobrī 18:08
maksājit stulbie auni lielos nodokļus un cenas, lai mums ar varas kliķes garnadžiem un oligarhiem ir ko zagt un atkal zagt zagt zagt....
aaaaaaa
6. oktobrī 18:16
jaunselvee uzlicis robotus komentaariem- kaa descenta valoda un zinaams skaits komentu taa nafig atsleedz komentus. vaaabooleees
Decoy
6. oktobrī 18:41
I did not insult anyone..if this is another trap planned for me. And it was not about money but sustained life with money. Unlike few comic characters i not chase millions but only seek enough to not worry about next days after todays. And i was message transfer medium. I never claimed to be who i am not. It would be pointless. I was always limited. But i care(d) about Simple Life so willingly i won't give up ying to achieve compromises.
Decoy
6. oktobrī 18:43
But i not have money aswell. Whatever happened happened behind my back and still happens without my approoval or knowledge. I not know even who is on other side. Never seen adoption & scion in real life.
Poļitruk Ihtamņētofff Poligrāfowicz,
6. oktobrī 18:52
Пусть Krievкраина забудет о Донбассе !
Da tak estj
6. oktobrī 18:56
Donbas ne pastalsranoje delo.
666
6. oktobrī 19:17
Ha! Putins uzsūtījis latvijai aukstumu no Arktikas! Tas vēl nekas! Lai Putins ziemā latvijai uzsūta -50°, tad latvānijai būs kaput!
Emma
6. oktobrī 19:19
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi