Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2. oktobrī 06:59
Tapēc,ka izdrāzis visu teātri
Jānis Paeglis
2. oktobrī 09:32
Jau no gadiem 7njiem eju uz Dailes teātri, jo pastavīgie abonementi manai ģimenei pieder no 70tajiem. Jāsaka, ka nekad neesmu bijis lielā sajūsmā par Džilindžera izrādēm. Vismaz ne tādā, lai izvēlētos iet uz kādu ārpus abonementa izrādi režisora dēļ. Tai pat laikā čalis viennozīmīgi ir sava ampluā kadrs. Lai nu kā tur ar veco vadītāju, bet ir viens, precīzāk, viena režisore, kas, manuprāt, ir kaut kas pilnīgi jauns, svaigs un tieši tik profesionāls, ka var ieņemt Džilindžera vietu. Es, protams, runāju par Lauru Grozu Ķiberi. Protams, ir grūti drukāt izcilas izrādes vienu pēc otras, tāpēc sanāk arī Salemas raganas, bet radīt tādas izrādes kā Frankenšteins vai Doriana Greja portrets var ne tuvu ne katrs.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. oktobrī 10:14
"Mums ir pārliecība, ka pēdējā laikā Džilis - uzsveru, pēdējā laikā, jo kādreiz viņš ir bijis ļoti talantīgs un labs režisors -, mums nav nākotnes ar tādu māksliniecisko vadītāju," skaidro Žagars. Hei, portāl, wtf? Te tak acīm redzams, ka Žagara teiktajam ir sākums un beigas, bet vidus iztrūkst!
BrunoBruno69
2. oktobrī 10:55
Ir ļoti, ļoti zemiski izvirzīt pārmetumus un steigā, publiski, caur medijiem, aktualizēt atstādināšanas jautājumu "piemeklējot" īsto brīdi - Džilindžera prombūtnes laiku, tādejādi laupot viņam likumīgu iespēju atbildēt uz izteiktajām apsūdzībām. Tā koleģiālā kolektīvā nemēdz darīt. Vismaz tādā, kam darbos, nevis tikai vārdos patiesi rūp savas iestādes reputācija. Kauns par šādu rīcību!
Juris Beķeris
2. oktobrī 11:11
Atkal rakstītājs jauc "cierēt- staigāt" ar "cīlēt- mērķēt", labāk jau nelietot pašam nesaprotamus barbarismus (ģermānismus), ja latviski "mērķēt" pielietošana vismaz nebūtu ļāvusi uzrakstīt nesakarīgu teikumu!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. oktobrī 11:35
Nē, Juri, vārda "cierēt" vistuvākais sinonīms ir "lūkoties", plašākā nozīmē arī "mērķēt". Tā kā rakstā viss pareizi.
Andra Potošova
2. oktobrī 12:02
Teātra direktoram arī, likumsakarīgi, vajadzētu atkāpties, ja viņš nejēdz, kas notiek paša vadītā teātrī. Un vēl nav skaidrs, kā tas var būt, ka atlaišana notiek uz abpusējas vienošanās pamata, ja skaidri iezīmējas atlaišana ar pantu. Pie tam, aktieri pieprasījuši atlaišanu-tātad nekādu 3 mēnešu algu izmaksāt valsts finansētā iestādē nebūs nedz ētiski, nedz juridiski pareizi
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. oktobrī 12:50
Andra Potošova, kādēļ teātra direktoram būtu jāatkāpjas? Viņš kruķīja rebes, zaga, izpārdeva teātra inventāru, direktoram to zinot? Mini kaut vienu iemeslu. Kādēļ Džilindžeru būtu jāatlaiž ar pantu? Par ko tieši? Kolektīvam nepatika? Nesaskaņas ar kolēģiem, tas nav iemesls atlaišanai ar pantu. Un, dumjā kundzīte, par kādu 3 mēnešu algu tu runā? Džilindžers iesniedza atlūgumu pēc paša vēlēšanās, ne tika atlaists pēc štatu samazināšanas. Protams, ka viņam aprēķinās un izmaksās vien pēdējā mēneša algu. Tantuk, galva ir priekš domāšanas, ne priekš tā, lai būtu kur matiem augt, kurus var izbalināt, nereti izbalinot arī smadzenes.
Artūrs Berzins
2. oktobrī 13:19
Makslinieks nekad nevar izsiikt ,vienigi varbut slinkaks palicis un rezisors un makslinieciskais vaditajs tas ir daudz vairak nekaa parasts aktieris
MikeKoglin
2. oktobrī 16:59
Emma,tak drāzies pati ko citus aicini..mauka?
Sensidija Kalniņa
2. oktobrī 18:42
Nezinu, ko var cepties. Kāda tauta, tāda valdība un tāds teātris. Direktora galvenais uzdevums ir noturēt firmu, šajā gadījumā teātri, virs ūdens un to viņš ar saviem košajiem un provokatīvajiem darbiem ir izdarījis tīri labi. Kā jau novadniece mazliet zinu Dž. Dž. personīgi, un varu teikt, ka ļoti jauks cilvēks, nācis no inteliģentas, labas ģimenes. Žagara kunga grimase gan perfekti piestāv mūsdienu jaunā latvieša tēlam. Revolūcija pret Džili aizdomīgi sakrīt ar bijušās brūtes tikšanu pie miljoniem. Atriebība aiz garlaicības? :) Kas attiecas uz privāto dzīvi-jā, Džilim ir bijis daudz sievu, bet viņas vismaz ir bijušas! Viņas viņu ir izvēlējušās, un arī viņš ir bijis godīgs pret viņām. Bet tie precētie ķēmi, kuri domā, ka viņu krānam pa kluso krūmos ir vēl ir pusmūžā kāda vērtība, paliek gribot.. Grib gadiem ilgi, bet neko no situācijas nemācās, tikai lād sievietes un šajā gadījumā arī nabaga Džili, kas vismaz ir bijis godīgs! Vēlu viņam veiksmi, jo viņš ir neparasti talantīgs cilvēks! Varbūt viņam jāmēģina, piemēram, Krievijā vai Londonā. Lai Rīgā parādi diriģē kāda pamuļķa blondīne nothing special stilā , Rīgai tas varen piestāvēs.
Klaus Berg
2. oktobrī 19:30
ir sievietes, kuras savā ceļā visu sadedzina...vīrs-miljonārs mirst no narkotiku pārdozēšanas apburošas blondīnes sabiedrībā un klātbūtnē, bet nevienam nerodas jautājumi:)) E.M. pēc tikšanas pie ļimoniem un sekojošas dzīvokļa iegādes taču rīkoja vērienīgu ballīti...kas bija viesi? ļaujiet minēt-diez vai jaunie zinātnieki no medikamentu rūpnīcas! aktiereļi tak, kas vēl. var saukt arī viduslaiku terminoloģijā-klauni. Kā klaunu ieprogrammē, tādu dziesmu tas dzied.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. oktobrī 19:51
Sensidija, jopcik, kāds vārds, daļēji pareizi māvi, bet ne visu. Mans pluss tev, meitēn.
Maija
2. oktobrī 21:39
Varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka Kalniņa sacēla trauksmi, jo bija runas, ka Dž. pinoties ar viņas brāļameitu. Redzēsim, kas ieņems Dz. vietu un kādas lugas tiks iestudētas. Vai būs pilna zāle kā uz "neiespejamo misiju" un citām viņa lugām,. redzēsim, redzēsim. Es tam neticu. Tur ir pavisam cits iemesls. Ja Kalniņai šķita šī loma viņas necienīga/ "N.M"/, varēja atdot citai aktrisei, bet nē, neatteicās gan.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. oktobrī 22:18
Jocīgi, portāls vēl nav labojis savu kļūdu un nav ievietojis Žagara teikto. Tad kādēļ vispār raksts? Virsraksts tak ir- Juris Žagars skaidro?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi