Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Jānis Paeglis
2019. gada 2. oktobrī 09:32
Jau no gadiem 7njiem eju uz Dailes teātri, jo pastavīgie abonementi manai ģimenei pieder no 70tajiem. Jāsaka, ka nekad neesmu bijis lielā sajūsmā par Džilindžera izrādēm. Vismaz ne tādā, lai izvēlētos iet uz kādu ārpus abonementa izrādi režisora dēļ. Tai pat laikā čalis viennozīmīgi ir sava ampluā kadrs. Lai nu kā tur ar veco vadītāju, bet ir viens, precīzāk, viena režisore, kas, manuprāt, ir kaut kas pilnīgi jauns, svaigs un tieši tik profesionāls, ka var ieņemt Džilindžera vietu. Es, protams, runāju par Lauru Grozu Ķiberi. Protams, ir grūti drukāt izcilas izrādes vienu pēc otras, tāpēc sanāk arī Salemas raganas, bet radīt tādas izrādes kā Frankenšteins vai Doriana Greja portrets var ne tuvu ne katrs.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. oktobrī 10:14
"Mums ir pārliecība, ka pēdējā laikā Džilis - uzsveru, pēdējā laikā, jo kādreiz viņš ir bijis ļoti talantīgs un labs režisors -, mums nav nākotnes ar tādu māksliniecisko vadītāju," skaidro Žagars. Hei, portāl, wtf? Te tak acīm redzams, ka Žagara teiktajam ir sākums un beigas, bet vidus iztrūkst!
BrunoBruno69
2019. gada 2. oktobrī 10:55
Ir ļoti, ļoti zemiski izvirzīt pārmetumus un steigā, publiski, caur medijiem, aktualizēt atstādināšanas jautājumu "piemeklējot" īsto brīdi - Džilindžera prombūtnes laiku, tādejādi laupot viņam likumīgu iespēju atbildēt uz izteiktajām apsūdzībām. Tā koleģiālā kolektīvā nemēdz darīt. Vismaz tādā, kam darbos, nevis tikai vārdos patiesi rūp savas iestādes reputācija. Kauns par šādu rīcību!
Juris Beķeris
2019. gada 2. oktobrī 11:11
Atkal rakstītājs jauc "cierēt- staigāt" ar "cīlēt- mērķēt", labāk jau nelietot pašam nesaprotamus barbarismus (ģermānismus), ja latviski "mērķēt" pielietošana vismaz nebūtu ļāvusi uzrakstīt nesakarīgu teikumu!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. oktobrī 11:35
Nē, Juri, vārda "cierēt" vistuvākais sinonīms ir "lūkoties", plašākā nozīmē arī "mērķēt". Tā kā rakstā viss pareizi.
Andra Potošova
2019. gada 2. oktobrī 12:02
Teātra direktoram arī, likumsakarīgi, vajadzētu atkāpties, ja viņš nejēdz, kas notiek paša vadītā teātrī. Un vēl nav skaidrs, kā tas var būt, ka atlaišana notiek uz abpusējas vienošanās pamata, ja skaidri iezīmējas atlaišana ar pantu. Pie tam, aktieri pieprasījuši atlaišanu-tātad nekādu 3 mēnešu algu izmaksāt valsts finansētā iestādē nebūs nedz ētiski, nedz juridiski pareizi
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. oktobrī 12:50
Andra Potošova, kādēļ teātra direktoram būtu jāatkāpjas? Viņš kruķīja rebes, zaga, izpārdeva teātra inventāru, direktoram to zinot? Mini kaut vienu iemeslu. Kādēļ Džilindžeru būtu jāatlaiž ar pantu? Par ko tieši? Kolektīvam nepatika? Nesaskaņas ar kolēģiem, tas nav iemesls atlaišanai ar pantu. Un, dumjā kundzīte, par kādu 3 mēnešu algu tu runā? Džilindžers iesniedza atlūgumu pēc paša vēlēšanās, ne tika atlaists pēc štatu samazināšanas. Protams, ka viņam aprēķinās un izmaksās vien pēdējā mēneša algu. Tantuk, galva ir priekš domāšanas, ne priekš tā, lai būtu kur matiem augt, kurus var izbalināt, nereti izbalinot arī smadzenes.
Artūrs Berzins
2019. gada 2. oktobrī 13:19
Makslinieks nekad nevar izsiikt ,vienigi varbut slinkaks palicis un rezisors un makslinieciskais vaditajs tas ir daudz vairak nekaa parasts aktieris
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. oktobrī 19:51
Sensidija, jopcik, kāds vārds, daļēji pareizi māvi, bet ne visu. Mans pluss tev, meitēn.
Maija
2019. gada 2. oktobrī 21:39
Varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka Kalniņa sacēla trauksmi, jo bija runas, ka Dž. pinoties ar viņas brāļameitu. Redzēsim, kas ieņems Dz. vietu un kādas lugas tiks iestudētas. Vai būs pilna zāle kā uz "neiespejamo misiju" un citām viņa lugām,. redzēsim, redzēsim. Es tam neticu. Tur ir pavisam cits iemesls. Ja Kalniņai šķita šī loma viņas necienīga/ "N.M"/, varēja atdot citai aktrisei, bet nē, neatteicās gan.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. oktobrī 22:18
Jocīgi, portāls vēl nav labojis savu kļūdu un nav ievietojis Žagara teikto. Tad kādēļ vispār raksts? Virsraksts tak ir- Juris Žagars skaidro?
Indra Lintiņa Lučka
2019. gada 3. oktobrī 07:40
Atļaušos būt nepopulāra,bet...nevienā teātrī aktieri tā nenodarbojas ar saviem blakusdarbiem un "haltūrām" kā Dailes teātris.Jautājums pašam J.Žagaram-kā Jūs savienojat darbu teātrī ar Žagarkalnu,koncertzāli Cēsīs,filmēšanos ar darbu teātrī? Savukārt tam pašajam A.Skrastiņam un R.Kalniņai jautājums-kā Jūs savienojat savu tiešo darbu teātrī ar filmēšanos,koncertdarbību(Ziemassvētkos un citos godos)?Nekā personiska un neesmu Dž.Dž. fane,bet arī R.Kalniņa bija projām no teātra,un kas viņu pieņēma atpakaļ?Nozēlojami ir cits kas,ka šie "uzticamie" "zināmie" un daudz "spēlejošie" aktieri kož nekaunīgi rokā tam,kurš viņus ir nodrošinājis ar darbu un attaisnojis ilgās prombūtnes no teātra!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi