Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
2019. gada 25. septembrī 19:22
Neesu tanī teātrī kāju spēris ieksā Rupeika laikā! Pēdējo rezi biju kaut kad Padomju laikā.... Džons Neilands atceros.... bet tagad jau sen viss ir pagrimis izvirtībā uz skatuves....un režisora dzīvē arī...
Salvis Dišlers
2019. gada 25. septembrī 19:36
Pie Padomju varas Rupeiks bija sīks peška - šahists un Ogres Šaha pulciņa vadītājs.
Sēņu Vecis
2019. gada 25. septembrī 19:52
Biedri bankr. zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbalofff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā okupētājvalstī PSRuSkā ? **** Kādēļ tu aizstāvi lōņina nelegālās valdības izveidoto nelegālo PSRuSku un tās noziegumus pret Latviju ? Noziegumu aizstāvēšana arī ir noziegums . ***** Kādēļ tu melo, ka tavs ļōnins Latvijai iedeva i brīvību , i valsti ? Koē ? ****************** neatbalstu nevienu nelikumīgu valdību ======================================================= Ko tu tur melo , Zajōmbālofff. Tu taču stāvi un krīti par okupētājvalsts PSRuSkas nelikumīgi un noziedzīgi izveidoto PSRuSkas kolonijas LPSRkas parlamentu un valdību.
Dzintars Lielais
2019. gada 25. septembrī 20:20
Nu te ir redzams teātra bankrots un tā ir realitāte ! Nav jēgas reanimēt mironi! Jāslēdz ciet un viss, izzīrēt uzņēmīgiem ļautiņiem!
Artūrs Berzins
2019. gada 25. septembrī 20:22
kura Dzilindzeram jau septitaa sieva/>? kad stradaas>?
Rolands Kviesis
2019. gada 25. septembrī 21:11
Kur problēma, no katras izrādes daži aktieri iesniedz atlūgumu, palikušie nepiekrīt uzņemties citu lomas un Jākli Dž.Dž.atlaidīs ja negribes pa burbuli teātri nolaist..
Anna Ozola
2019. gada 25. septembrī 21:27
Man arī sirds pilna. Pēdējais piliens bija rupeiķa režisētā “Milēdija”. Tam rupjajam, neizglītotajam tipāžam vispār nav vietas profesionālā teātrī. Smiļģis noteikti kapā otrādi apgriezies, žēl talantīgo teātra aktieru, kam šis vājprāts jāpacieš! Trieciet taču vienreiz to diletantu ellē, ja gribat teātri saglābt!
Sabīna Sabīna
2019. gada 25. septembrī 21:30
Neiedziļinoties Dž. privātajā dzīvē - visas izrādes ir ļoti labas, interesantas un atmiņā paliekošas, es teiktu - vislabākās, ne tikai Dailes teātrī. Kas tad tur paliks, ja nebūs Dž...
Anija Jansone
2019. gada 25. septembrī 22:00
Nesaredzu problēmu tik lielu kā raksta. Un vispirms vajadzēja runāt arī ar režisoru un tad presē publicēties. Džilindžers ir cilvēks oriģināls un tieši tajā apstāklī ir viņa spēks ar sekojošu lielu ieguldījumu Dailes teātra attīstībā un izaugsmē visvairāk sākot ar padomju laikiem. Katrai radošai personībai ir kāds talanta uzplaiksnījums un norieta laiks un tas ir dabīgi. Tādēļ nav cilvēks nopeļams un noniecināms. Starp citu, komēdijas, un jo īpaši Klūnija, dara dzīvi jautrāku, jo drāmas ir visapkārt mums un tādēļ apnikušas. Šajā informācijas pieejamības laikmetā esam spējīgi paši risināt savas drāmas bez teātra palīdzības.
Egle
2019. gada 25. septembrī 23:15
Latvānija piedāvā tik ar lētām ma*kām, ar neko citu Latvānija normālus cilvēkus nepiesaista, manuprāt.
Ingus Kuplais
2019. gada 25. septembrī 23:46
mani sarūgtina tas, ka imanta un helgas meita nolaižas vlīdz džila līmenim
Salvis Dišlers
2019. gada 26. septembrī 01:02
Imants jau pusmūža kļūdas ir sapratis, un viņa meita mīl Novosibirskas Teātri; nav skaidrs kāpēc tad atgriezās pie Džiļa.
Марина Грядунова
2019. gada 26. septembrī 02:34
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – https://bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
MikeKoglin
2019. gada 26. septembrī 06:35
Nu kur problēma..lai pārguļ ar to nopīpēto krānu in būs labas lomas..viss.
Aija Aija Aija
2019. gada 26. septembrī 10:39
Interesanti tik kapec visi skrien uz tam Dz. Dz izradem- un izperk visas biļete?????? Ja vina nebutu, ari nebutu uz ko iet....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi