Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 17. septembrī 16:23
kur palika zīlonīši / kur palika elefanti / kur palika ziloņmāja / kāpēc tā pačabēja
Ezītis
2019. gada 17. septembrī 16:33
Zoodarzs ir pamatigi sačakarets ,nolaists ,iztukšots...noželojami bet fakts , vienigais kas ir palielinajies tas ir anddlmaņu skaits !
Svešinieks dalās ar pieredzi
2019. gada 17. septembrī 16:53
Zooloģiskais dārzs tas ir ļoti labi , bet tagad informācija brīvai meža būtnei , kurai , kā es tikai šodien Uzzināju ir problēmas ar kājiņām , vai citām konstrukcijas daļām . Tas attiecas uz visām lokošām daļām . Ja vairs nevarēs tik daudz Lēkāt un skraidīt , tad , kā ārstnieciskā fizkultūra ļoti labi noder Peldēšana un der arī Baseinā ! Ja katrā reizē nopeldēs no viena līdz pieciem kilometriem , tad kompensēsies Lēkāšanas distances iztrūkums . Stafords sāka klibot un pievilkt pakaļkāju . Tas bija pavasarī un domāju , ka nekas labs vairs nebūs , bet ienāca prātā skriešanas vietā peldes rīkot un kā sākām peldēt , tā stundu un pat pusotras no ūdens ārā dabūt nevarēja . Tagad vairs neklibo un iet uz visām četrām . Ir rudens un peldes būs jāatsāk pavasarī , bet ieteikums noder visām radībām , arī tām , kuras lēkā un skrien garākus gabalus .
Krauklis
2019. gada 17. septembrī 17:44
A par kādiem sasniegumiem, zoo darza valdei 3 purniem, gadā izmaksā algaa 150 tūkstoshus????? Par to, ka mak izdinģēt naudu no domes???

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi