Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Egle
2019. gada 15. septembrī 22:02
nekas sevišķs, nespējīgā, trulā, aprobežotā, nabadzīgā, homofobiskā un vardarbīgā valstī šādas epizodes ir saprotama un paredzama parādība, es neko citu no šīs sabiedrības nemaz negaidu. Interesanti, kā tāda impotenta valsts vispār vēl pastāv, pateicoties ES un NATO
Nazars
2019. gada 15. septembrī 22:07
Nesaprotu, kāpēc to nekrietneli nevar ar visām panckām paņemt aiz čupras un izmest kaut kur pie Stacijas? Mums ir Latvijas prezidents, vai tikai ieliktenis?????? Kas tas Soņčiķs tāds vispār ir? Nekas! Nulle! Atceros, ka meita neglīta bija , izķēmojusi ar plastiku savu ģīmi, un dēls tāds jocīgais sprogainis. Ārā, vācies ārā Šoņčik! Viņam vajadzētu piespriest sodu ar 4 nullēm par posta nodarīšanu parazitējot sev nepiederošā īpašumā! Bet nedomāju, ka tam ir kaut pliks eiro pie pakaļas! Varbūt sabiedriskos darbus pašam un bērniem 5 gadu garumā tualešu podus mazgājot stacijā , parkos un tirgū?
Sēņu Vecis
2019. gada 15. septembrī 22:37
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, kakogo iksa tu joprojām mokies Airopas mīzkastē ? **** Latwāņija ir tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRuSkas nelegāli Latvijā iebraukušo bēgļu kopums ***** Stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties un drāzties ? Un komatus saliec, kremliskais analfabēto .
Sirg Gsir
2019. gada 15. septembrī 23:14
Nu nevar viņu izmest vienkārši aiz škirkas. Ne jau uzreiz, bet pirms vēlēšanām sāks smirdēt, ar kuriem kopā to muitu, to muitu..
MP
2019. gada 16. septembrī 00:02
A no kādas VID algas viņš 200 štukas sakrāja?
Tuudalu Cuuka
2019. gada 16. septembrī 00:12
Granātas sprādziens peldbaseinā liktu Pončikam nopietni pārdomāt radušos situāciju.
andis
2019. gada 16. septembrī 00:17
un dzīvo tādi sončiki, cepuri kuldami. tāpat kā visādi mottes. vienīgi naglis ar taxi braukāja, ja tas nebija kāds pr
Juris
2019. gada 16. septembrī 01:12
Pārpublicēts:Pa(r) "latv(ĀN)iju" klīst kā LĀSTS, Šīs "valsts" un SILES "veiksmes stāsts" ~ Priekš "glupās Tautas" fantazēts, Un "masmēdekļos prom(au)cēts": "Lai VISA pasaule skauž mums, KĀ "veiksmes stāsta" shēmojums, Tiek "aprobēts" uz "latv(ĀŅ)iem" ~ Šīs MUĻĶU zemes LUMPEŅIEM!..."
Modris Laucēns
2019. gada 16. septembrī 07:45
Nekādi nesanāk izlikt no nama, kur viņš iemitinājies kā elites cilvēks - tas viss izklausās pārlieku smieklīgi, bet īstenībā runa iet par korupciju, kas kā ķirmis saēdusi valsts pārvaldi - interesanti, cik minūtes policijai būtu vajadzīgas, lai izmestu no šī nama cilvēku, kurš tur uzturētos nelikumīgi un nebūtu ''iebarojis'' vajadzīgos cilvēkus?
12345
2019. gada 16. septembrī 08:20
Kad pensionārs jāmet arā no mājas, tad gan policija atbrauc un izmet arā uz ielas. Šitam kroplim, gan jau ir vēl pāris vasarnīcas.
Ingus Kuplais
2019. gada 16. septembrī 09:48
90. gadu beigās virkne toreizējai varai pietuvināto(..)..... Varētu domāt, ka patlaban ir cita vara....
suncity
2019. gada 16. septembrī 10:33
No otras puses - ja es būtu ieguldījis 200 000 un mani met ārā ,es arī gribētu savu naudu atpakaļ , tāpēc jau S.Ončiks arī īri nemaksā - ieguldījums n reizes pārsniedz prasījuma apmēru.Stāsts ir cits - cilvēks vienlīdzīgais nevar to dokumentāli pierādīt un acīmredzot ir centies ietaupīt uz būvprojekta / legalizācijas rēķina .Nav projektu izstrādājis ,vai nav projektētājam samaksājis - viss viens ,akceptēta BP nav ,līdz ar to tie 200k ir parasta patvaļīgā būvniecība ,par ko vēl var sodu atrauties + nākties ēkas nojaukt. Bet par varu un politiķiem nav vērts - vara apkalpo naudu visas plašās pasaules tālajās un neaizsniedzmajās ārēs pie visiem dažādas ādas krāsas cilvēkiem un soļo robežām pāri augstu paceltu galvu. Status quo. Kas cilvēka sirsniņā - tas pats svarīgākais!
Lāsma Kalnozola
2019. gada 16. septembrī 15:33
Te tad jājautā VID vadība, vai tā beidzot domā sākt strādāt, vai nē. Ja ir tiesas spriedums - kādas problēmas - tiesu izpildītājus ar policiju klāt, un arā ar visām mantiņām.
Zane Līvmane
2019. gada 16. septembrī 18:33
Njā, visi likuma priekšā ir vienādi, bet daži vienādāki!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi