Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Juhans
15. septembrī 08:55
Kokiem mūžs ir ļoti gaŗš, venlaikus tas nebūt nav bezgalīgs un tāpēc jau Rainis apdomīgi minēja, ka vējam tīk nolauzt augkstākos kokus, kālab arī īpaši ir jāuzmanās no kokiem, kas nepdomīgi ir izauguši vēl augstāk(i) par vidējo, jo jebkuŗš zinošs arborists zina, ka tie mēdz lūzt vispirms pa priekšu.
KAMĒR PIE VARAS LV BŪS ZAGĻU MAFIJA
15. septembrī 09:05
Vienotības zzs na maitas = Latvija nabagmāja , valsts parādos, tauta parādos
Prezis ābrams Ļeivits
15. septembrī 09:07
maksājit stulbie auni tik lielos nodokļus un cenas, lai mums varas kliķei un oligarhiem ir ko zagt zagt un atkal zagt.....
KAS JAUNS P O R T Ā L S ir
15. septembrī 09:12
sūda portālu un valdības pakaļlaižām , dirst ejat ar to savu AUTORIZĒŠANOS stulbie žurnaļugas, dirst, Fuck 🖕🖕
Kremļa zīlais pētuhs Jāzeps
15. septembrī 09:24
kur manas LKP nomenklatūras funkcionēru hiēnas ,, tur mahinācijas ,, afēras,, zagšanas,, meli ,, OIK,, NĪN,, bads un krahs.
Kremļa zīlais pētuh Jāzep,
15. septembrī 09:26
nekropļo valodu, analfabēto - e j i e t , nevis " e j a t " .
Sēņu Vecis Na petushara, pipļsūkātājs
15. septembrī 09:27
pakārt Briseles pakalpiņus un sūkātājus ..... Kurā sadaļā būs mēsls resnais pidars Dambrovskis , kurš tagad Briselē ar mavkām žīdiem kopīgi plāno jaunus nodokļus visām ES valstīm ??? Jo finansu krahs tai žīdu bodītei ir tepat blakām .Pat 4.reihs beidzot atzinās , kurš ir vienīgais ieguvējs no ES --- Vācija , jo pārējie ir vajadzīgi tikai kā noieta tirgus .... tik milzīgi ''ieguvušajai'' Latvijai valsts parāds aug ģeometriskā progresijā ! Turpat 12 !!!! miljardi pamatparāds un kaut kādi ''nieka'' 530 miljoni katru gadu tikai %-os vien !!!!!!!!!!!! Un tas ir tajā laikā , kad nevar atrast dažus miljonus izsalkušo bērnu pabarošanai ???? https://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/latvia Jasne ? Koē?
Kremļa zīlais pētuhs Jāzeps
15. septembrī 09:33
SC kompartijas petushara, pīpeļsūkātājs, pakārtMskavas pakalpiņus un sūkātājus ..... Kurā sadaļā būs mēsls,, resnais pīdars Jāzeps , kurš tagad Maskavā ar mavkām žīdiem kopīgi plāno jaunus nodokļus visām NVS valstīm ??? Jo finansu krahs tai žīdu bodītei ir tepat blakām .Pat krievijas 4.reihs beidzot atzinās , kurš ir vienīgais ieguvējs no ES --- Vācija , jo pārējie ir vajadzīgi tikai kā noieta tirgus .... tik milzīgi ''ieguvušajai'' Krievijai valsts parāds aug ģeometriskā progresijā ! Turpat 12 !!!! miljardi pamatparāds un kaut kādi ''nieka'' 530 miljoni katru gadu tikai %-os vien !!!!!!!!!!!! Un tas ir tajā laikā , kad nevar atrast dažus miljonus izsalkušo bērnu pabarošanai ???? https://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/russia Jasne ? Koē?
super
15. septembrī 09:37
so rakstu drikst komentet un tas nenodaris nekadu launumu Latvijai !
Skaidrīte
15. septembrī 09:47
Cien.tautieši, es šo piektdien ejot no darba,m Vecrīgā redzēju nacionālas apvienības līderi Dzintariņu, oi sabijos pat ; mazs, resns, uzvalks plīst no taukiem, dubultzods , nikns , baigā niknā solī tenterēja , es viņu nofilmēju vakar parādīju draugiem visi gardi nosmējās par mazo zagli napaleonu.
to Skaidrītei
15. septembrī 09:51
arī esmu redzējusi Raivi Dzintaru pasākumā, tur viņs bij ar kāmja vaigiem un augums kā karlikam 1.60 .
Napoleon, komatus saliec
15. septembrī 09:54
Cien.tautieši, es šo piektdien,,, ejot no darba,,, Vecrīgā redzēju internacionālas apvienības līderi Jāzepiņu, oi sabijos pat , mazs, resns, uzvalks plīst no taukiem, dubultzods , nikns , baigā niknā solī tenterēja , es viņu nofilmēju ,,, vakar parādīju draugiem ,,, visi gardi nosmējās par mazo zagli napaleonu.
Juhans
15. septembrī 10:06
Daudzi cilvēki-polītiķi nemz nebūtu tik resni, ja vien nemēgtu mēgt ēst no stresa, jo polītiķa darbs ir daudz stresspilnāks kā nekā neautorizēta (nerēģistrēta) komentātora darbs.
Juhans
15. septembrī 10:48
Galvenais lai lūstošs koks nesaspiež krītot kādu pastalu.
Juhans
15. septembrī 10:48
Ļoti smieklīgi --- Īrijas piekrastē noslīkuši veseli TRĪS latviešu pļēguri ...... smieties vai raudāt ? Nebūs vairs , kas papildinās valsts kasi ar alkohola akcīzes nodokli ! Vai manu vai ! Valstij beigas .... ha ha ha ha !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi