Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 12. septembrī 09:07
Pašvaldības ir Zaļ(o)Zemnieku Pēdējais Bastiōns!
Specs
2019. gada 12. septembrī 10:19
Pašvaldību teritoriālās reformas mērķis ir būtiski samazināt uzblīdušo administratīvo aparātu. Tātad ierobežot korupciju pašvaldībās, būtiski uzlabot iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti un reizē ieekonomēt nodokļu maksātāju naudu. Pašreiz pašvaldības ir kā milzīgs astoņkājis, kurš katru gadu pieaug un prasa jaunus miljonus. Tam jādara gals.
ja
2019. gada 12. septembrī 11:46
pašvaldībām nav naudas, tad prasiet to no saviem latifundistiem,graudu un rapsa audzētājiem,tieši viņiem, būtu jāsedz visi pašvaldību izdevumi,bet pašvaldību izlīdzināšanas fonds ir parazītisks un likvidējams,jo tas traucē attistīties megapolēm, Rīgai,pierīgai un Daugavpilij,pašvaldību korupcijas noēstā nauda būtu ļāvusi sen uzbūvēt īres dzīvojamo fondu megapolēs, samazināt īres un nekustamo īpašumu cenas.
viss bija izdarāms
2019. gada 12. septembrī 11:50
Vai patiešām ir tik grūti?! Bija visas iespējas izveidot perfektu reģionālo reformu, tikai vajadzēja pieturēties pie vairākiem pamatnostādījumiem., piem., jebkurš novads ir jāveido ap pilsētu - tātad pilsēta kā novada centrs. Bija jāievēro kultūrvēsturisko apgabalu - Kurzeme/Zemgale/Vidzeme/Latgale/Sēlija - vēsturiskās robežas, un šīm robežām bija jāsakrīt ar tag. veidoto novadu robežām. Pie tam daudz loģiskāk būtu , ja tagad veidojot administratīvo reformu būtu ticis lietots vārds "APRIŅĶIS" (starp citu, tā ir bijis arī senāk), un nevis vārds"novads".
viss bija izdarāms
2019. gada 12. septembrī 11:53
Novadi bija jāveido tā, lai tiktu ievērots samērīguma princips, protams, ka izņēmumi varētu būt............, bet tomēr bija jāievēro samērīguma princips, piem., tagad ir izveidoti gan ārkārtīgi lieli novadi, gan arī ļoto, ļoti, ļoti mazi novadi, ir arī izveidoti daudzi novadi BEZ pilsētas, ......
to ja
2019. gada 12. septembrī 11:55
latifundistiem ir izstrādāta vesela šēma,kā nemaksāt nodokļus,šie, par visu peļņu pērk tehniku vajadzīgu vai nevajadzīgu, pie ...irsas,jo ""dzelžu"" pasaules tirgus cena aug, kā sēnes pēc lietus,noraksta,kā nolietotus un nolietoto,caur sludinājumu portāliem, pārdod par skaidruci, i viss štokos,tehniku ved pat uz Poliju un Somiju.
#
2019. gada 12. septembrī 12:54
Kāpēc bija vajadzīga tā pirmā reforma, ja tagad, pēc nedaudz gadiem, atgriežas pie padomjlaika rajoniem. Lieta tāda, ka no katras reformas, dažus (daudzus) tūkstošus var sabāzt personīgās kabatās.
aigars
2019. gada 12. septembrī 14:22
Pašvaldības jālikvidē. Tikai kāš naudu no valsts un iedzīvotājiem zemes nodokļa veidā un absurdos sodos, piemēram, par zāli garāku par 20 cm.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi