Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
12. septembrī 07:42
Nu un??Un cik cilvēki iet bojā ????
Onslows
12. septembrī 07:54
Prussakovieši tak vēlas lai riga būtu kā Taganroka! Netīra nolaista, tālu jau nav!
Aivars
12. septembrī 08:14
Kad kadreiz cilveki dzivoja senaja vecriga,taja ierobezotaja teritorija kur katrs kvadratmetrs bija no svara ,ari reti kadu koku vareja sastapt.Viss atkal atgriezas,centralas ielas driz vien paliks plikas...
Dzintars Lielais
12. septembrī 08:21
To sāli berot aizies bojā visi Rīgas koki!
Dzintars Lielais
12. septembrī 08:23
Onslow, Taganrogā neesi bijis,tāpēc nedirs! Tur koku tik pat cik Rīgā!
Pēteris Ozoliņš
12. septembrī 08:45
Rīgas domei ir sētnieku domāšana - kokus nevajag, jo lapas jāvāc, zāli nevajag, jo tā jāpļauj. Tāpēc visi koki jāiznīdē, visi zālāji jānobruģē ar kādas Rd pietuvinātas fimas ražotiem betona klucīšiem.
Egle
12. septembrī 08:54
slēgt centru autotransportam un varēs videnieks kaut vai 500 liepas pa tām automaģistrālēm stādīt, kas cau centru ir sataisītas, lai ar izplūdes gāzēm smacētu tūristus un iedzīvotājus, smieklīgi, pastalas uztraucas par 5 g un vēja ģeneratoriem, bet kad smok autoizplūdes gāzēs tas pastalai ir baigi labi un vēl aizstāv, ka patīk smaktu, stulbs radījums ir pastala.
Эгон Волк
12. septembrī 08:54
Zinu vietu, kur starp 11 liepām divas sāk nomest lapas jau augustā,tagad sen jau plikas. Un tā katru gadu. Ne nu beigtas,ne kā
Sēņu Vecis
12. septembrī 08:59
Rāsistiskais lapotsnācist Egļa, stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties ?
Egle
12. septembrī 08:59
slēgt centru autotransportam un varēs videnieks kaut vai 500 liepas pa tām automaģistrālēm stādīt, kas caur centru ir sataisītas, lai ar izplūdes gāzēm un troksni smacētu tūristus un iedzīvotājus, smieklīgi, pastalas uztraucas par 5 g un vēja ģeneratoriem, bet kad smok autoizplūdes gāzēs, tas pastalai ir baigi labi un vēl aizstāv, ka patīk smakt, ka tik var ar savu dzelzs kasti caur centru izbraukt, stulbs radījums ir pastala.
Egle
12. septembrī 09:01
sēņu kluci aizver savu smirdīgo muti, postpadomju atkritum, seksualitāte nav tikai drāzties, būt par LGTB ir daļa no personības un latvānija ir homofobisks truls miests kas diskriminē LGTB cilvēkus emocionāli, psiholoģiski, tiesiski, morāli, arī pat fiziski. tā kā aizveries atkritum, nolec no tilta.
Sēņu Vecis
12. septembrī 09:03
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, kakogo iksa tu joprojām mokies Airopas mīzkastē ? **** Latwāņija ir tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRuSkas nelegāli Latvijā iebraukušo bēgļu kopums ********** Stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties un drāzties ? Un komatus saliec, kremliskais analfabēto .
Sēņu Vecis
12. septembrī 09:37
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, kakogo iksa tu vēl neesi Latvijas prezidents vau ministru prezidents ? Tu demonstrē dziļas un lieliskas zināšanas da jebkurā dzīves nozarē . Koē ?
Sēņu Vecis
12. septembrī 09:51
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, kakogo iksa tu demonstrē un uzsver savu it kā zōwietisko gōmozekzuelitēti ? Kādēļ tu nevari piekopt savu īzcilo hōubiju , to neuzsverot ? Vai ta' kāds tev to traucē piekopt ? *** Es taču nekliedzu uz katra stūra, ka esmu izteikts lesbietis . Nevienu tas nekrata.
Marcis Dzelme
12. septembrī 10:20
Senu Veci,pasivais gomoseks 100% mans atbalsts Eglei.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi