Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 11. septembrī 16:00
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, kurām pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R.Blaumaņa vārdiem: “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas postīdams viņu šausta, uz pekli lai rauj to jods!” Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzības, okupācijas, tomēr vēsturē un 21.gs. latviešu tauta ir zemu noliekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē, šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākos cilvēkus.
Ilvars Mičs
2019. gada 11. septembrī 16:01
Apsīšu Jēkabs (1858-1929), latviešu reālistiskā stāsta nodibinātājs, nopietns Bībeles studētājs. Par alkohola lietošanu Apsīšu Jēkabs ir rakstījis: «Dzer! dzer! Tad tiksi no bagāta par nabagu, no godīga par negodīgu, no uzcītīga par sliņķi un lupatu, no kārtīga par blandoni, no mierīga par ķildoni, no tikla par netikli, no gudra par muļķi un plānprātiņu, no godīga, sabiedrības locekļa par cietumnieku un noziedznieku, no dievbijīga par zaimotāju un smējēju! Redzi, tas ir brīnuma dzēriens, kas cilvēku spēj tā pārvērst
Ilvars Mičs
2019. gada 11. septembrī 16:02
Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, Ministru Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
beerdrinkers
2019. gada 11. septembrī 19:00
Ak, jā, uzrakstīji vienu huinju, nu grāmatu, ieliki tur visu savu naudu, bet to sūdu nepirka. Trakas lietas, idiot, ne? Tu raksti, bet neviens nepērk:))) Kamdēļ, idiot, sektant tu nedapistais, domāji to, kāds to tavu huinju pirks???

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi