Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
kas nu būs
2019. gada 9. septembrī 10:49
ko vēl ne?
Valmiera
2019. gada 9. septembrī 10:50
Aimasa uz priekšu.
tā viš ir
2019. gada 9. septembrī 10:54
Un tas esot izcili gudrs jurists ! Blēžiem un krāpniekiem - varbūt ... - Bet ar laiku visi blēži : citi ātrāk, citi vēlāk; tomēr
Juhans
2019. gada 9. septembrī 11:03
Tad jau būs lieldrūzmēšanās:)
Inga Maknamara
2019. gada 9. septembrī 11:09
30 gadus gaidīja un slavināja šo Mediju ,lai viņš būtu prezidents...Es nemāku neko,ka tas būtu tā vērts..
Janis Krauklis
2019. gada 9. septembrī 11:14
Tas tikai parāda Latvijas tiesisko impotenci. Pat Latvijas Valsts Prezidents netic tam, ka tiesa varētu nonākt līdz reāliem sodien. Nekas vairāk kā "desperate move" no viņa puses.
Kristaps
2019. gada 9. septembrī 11:16
Kur tādu špoku var pa prezi ievēlēt , izskatīgu , koptu jaunu vīriešu trūkst , vāks kautkāds !!!
Nazars
2019. gada 9. septembrī 11:38
Prezidents aicina uz stukačošanu? Kaut kas neticams! Tas atklāti notāda uz to, ka mūsu valstī ir ārkārtīgi zems policijas, tiesu un pārējo atbildīgo instanču līmenis. Man ir KAUNS PAR MŪSU "PREZIDENTU".
MikeKoglin
2019. gada 9. septembrī 11:44
😀😀😀psc
Futs Bols
2019. gada 9. septembrī 12:37
Nazar, tev ir labāks ieteikums, kā atklāt patiesību par būvnieku karteli? Totāla izsekošana un noklausīšanās, ko veiktu policija un KNAB, būtu labāka? Mūsu prezidents ir gudrs un dalās savā pieredzē.
Nazars
2019. gada 9. septembrī 14:53
Ar atklāšanas lietām jānodarbojas tām institūcijām, kurām ar to ir jānodarbojas, nevis jāaicina iedzīvotāji un uzņēmēji uz stukačošanu! Ja tas jādara mums, tad par ko iestāžu, instanču darbinieki un vadība saņem atalgojumu? Un, paskat komēdiju par "Rīgas satiksmes" izsaimniekošanu, "Rīgas namos" pazudušo miljonu. Vai Ušakovs iesēdināts cietumā? Vai viņa kārtējā sieva,kura 8 gadus tipa sniegusi konsultācijas "Rīgas ūdenim", sēž cietumā? Vai kukuļošanā apsūdzētais Rimšēvics iesēdināts cietumā? Nē! Visi dzīvo un priecājas, ka apzaguši mūs, iedzīvotājus! Ne mūsu valsts kārtējais ieliktais prezidents, ne kāda iestāde izdarīt nevar neko! Nu tad priekš kam stučīt? Prezidentam beidzot būtu jāsāk strādāt, nevis aicināt tautu uz stukačošanu! Kauns un izsmiekls!
Futs Bols
2019. gada 9. septembrī 15:39
Nazar, prezidents strādā katru dienu un domāju, ka rūpīgi veic savus pienākumus. Latvija nav prezidentāla valsts, un Levitam nav tik lielu pilnvaru, lai tiešā veidā ietekmētu policiju, prokuratūru vai tiesu. Un viņš neaicina tautu uz stukačošanu, bet aicina sadarboties ar policiju aizdomās turamos uzņēmumus. Tiesas mums ir bezzobainas, tur es tev piekrītu, bet gan jau Bordāns tieslietas pamazām sakārtos.
Nazars
2019. gada 9. septembrī 22:30
>Futij! Man gan nav pārliecības, ka viņš vispār strādā! Varbūt tik ar savu padomnieci flirtē! Nepieklājīgi, precētam vīram, vēl pie tam, valsts prezidentam, nepiedienīgos žestos ar padomnieci tā satuvnāties! Kauns! Jā, ļoti labi zinu, ka viņam nav pilnvaru! Tad kaut ko viņam vajag darīt, lai tādas būtu! Un kādas tad vispār viņam ir pilnvaras??:DD Un vai vispār tādas ir, izņemot, savas padomnieces spaidīšanu? "Dekoratīvais prezidents" no kura jēga ir nulle, tāpat kā no iepriekšējiem, kuri parazitē uz mūsu, iedzīvotāju, naudu???

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi