Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
8. septembrī 20:40
Ar Rusofobiju kaut ko nopelna; gan jau visa armija un politiku bars tāpat!
Sēņu Vecis
8. septembrī 20:41
neatbalstu nevienu nelikumīgu valdību ===================================================Zajōmbālofff, ko tu tur melo ? Tu taču stāvi un krīti par nelikumīgi un noziedzīgi izveidoto okupētājvalsti PSRuSku .
Samirs Dišlers
8. septembrī 20:50
Bez PSRS un Latviešu Sarkanajiem Strēlniekiem - nebūtu Latvijas Republikas!
Sēņu Vecis
8. septembrī 21:02
Kremļa idiota gabal, Latvijas Republiku proklamēja 1918.gadā, aber tavu PSRuSku uzblieza 1922.gadā. Tavs teikums - " Bez PSRS - nebūtu Latvijas Republikas ! " pierāda tavu gara kretīnismu. ***** Latviešu srākanie strēlnieki karoja p r e t jauno Latvijas Republiku, nevis p a r Latvijas Republiku . Tavs teikums - - " Bez Latviešu Sarkanajiem Strēlniekiem - nebūtu Latvijas Republikas ! " pierāda tava gara kretīnismu . ***** Kura skolā tu mācījies Latvijas vēsturi ?
Sēņu Vecis
8. septembrī 21:17
Kremļa idiota gabal Zajōmbalofff, tu esi viena līmeņa darbonis ar otru Kremļa plānprātiņu Stalkeru. Viņš uzrakstīja veselus 5 ( ! ) datumus, kad LV parakstīja iestāšanās līgumu ar PSRuSku un veselus 5 datumus , kad LV iestājās tavā PSRuSkā. Un katrā datumā līgumu parakstīja cits cilvēks. Un tādi eksemplāri raksta komentārus. Ūžas.
Sirg Gsir
8. septembrī 21:29
Tu vari apjāt prokuroru un tiesnesi, bet tauta saprot un atceras.
Sēņu Vecis
8. septembrī 21:31
Biedri bankr. zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbalofff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā okupētājvalstī PSRuSkā ? **** Kādēļ tu aizstāvi lōņina nelegālās valdības izveidoto nelegālo PSRuSku un tās noziegumus pret Latviju ? Noziegumu aizstāvēšana arī ir noziegums . ***** Kādēļ tu melo, ka tavs ļōnins Latvijai iedeva i brīvību , i valsti ? Koē ?
Egle
8. septembrī 23:14
pastalas, ko tur. pastalas ir tik nespēīgas, ka stipri šaubos, ka šī izmeklēšana dos taisnīgu un gaidāmu iznākumu ar spriedumu
Sēņu Vecis
8. septembrī 23:20
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, stāsti, kad tev pēdējo reizi Latvijā kāds traucēja mīkstoties ?
Andris Polozs
9. septembrī 06:33
Jūs te visi kaut ko nelietojat?
cielava
9. septembrī 11:06
Kāpēc vispār Iekšlietu, Veselības, Izglītības, Kultūras, Finanšu un citām ministrijām ir jānodarbojas ar celtniecības lietām???? Tas iespējams izdarīts tāpēc, lai visi pie varas esošie politiskie spēki tiktu pie kārtīgiem otkatiem 20-30 % no kopējām celtniecības izmaksām. Savādāk to grūti izskaidrot, kāpēc ar celtniecības jautājumiem nenodarbojas attiecīgas nozares speciālisti???? Bet celtniecība sabakstīta pa visām ministrijām. Garbars nav inženieris - celtnieks un kādu atbildību viņš var uzņemties par celtniecības darbiem??? Blakus Garbaram ir jābūt arī tā laika Iekšlietu ministram Kozlovskim.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi