Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
62 komentāri
Sakārtot:
Onslows
2019. gada 5. septembrī 09:03
Lai nu kā, bet Kariņš bija vienīgais normālais kandidāts no visiem!
Arnolds Murāns
2019. gada 5. septembrī 09:23
Soreiz jau skot ar knarinju visi ir daunji!
Realitāte
2019. gada 5. septembrī 09:30
Par savu čomu, skolnieku, labu vai neko. Mūsu politmafija jau gandrīz 30 gadus urinē mums uz galvas un stāsta, ka lietutiņš līst. Esam priekšpēdējā vietā Eiropā dzīves līmeņa un atalgojuma ziņā, bet pirmajā iedzīvotāju zaudēšanā un uzpūstā valsts pārvaldē rēkinot uu=z 1 iedzīvotāju! Par nevienlīdzības mazināšanu top kladzināts regulāri, bet plaisa kā palielinās tā palielinās!
Renārs Zeire
2019. gada 5. septembrī 09:44
Latvijā Saeimu atlaist nav iespejams jo Pridents neko nevar pasākt pret Saeimu , Saeima drizāk viņu atlaidīs .
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 10:00
bet pirmajā iedzīvotāju zaudēšanā un uzpūstā valsts pārvaldē rēkinot uu=z 1 iedzīvotāju! ======================================================== Nemelo, Davīdson, visvairāk zaudēja tava Krievija - 40 000 000, nevis Latvija. *** Ko neauro par Pūteņku, kurš atļāva Maskavijā uzbūvēt lielāko mošeju Airopā. **** Nemelo, Davīdson. Ar viltu , meliem un militāru spēku Latviju tava Rosseja okupēja, likvidēja un iekļāvā savā impērijā PSRuSkā, nevis ES. Par ES balsoja 67 % LV pilsoņi. Cik % LV pilsoņi balsoja par stāšanos tavā PSRuSkā ? *********** Ko tev un tavai Rossejai nodarīja biedrs Sōrisssss ?
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 10:01
Latvijā Saeimu atlaist nav iespejams jo Pridents neko nevar pasākt pret Saeimu , Saeima drizāk viņu atlaidīs . ===================================================== Ko tu tur melo ? LV pilsoņi jau vienreiz atlaida Saeimu.
Kristaps
2019. gada 5. septembrī 10:26
Levit atkāpies !!!
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 10:42
Kremļa zīlais pētuh Jāzep , atkāpies un liec Latviju mierā kā Latvija liek mierā tevi.
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 11:16
Biedri Ivo, kādas tev pretenzijas Levitam un viņa tautībai ?
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 11:20
Biedri Ivo, Levits Pārdaugavas pieminekli sauc par okupantu pieminekli, nevis " runā aplinkus vien un sev vien saprotamās metaforās " . Tu skaisti melo.
Anda Zahovska
2019. gada 5. septembrī 11:26
Levits ir prezidenta vaarda cieniigs.Viss,ko vins saka,ir taisniiba.Vai nevareetu sos vulgaaro,Latvijai nelojaalo cilveeku melus nelikt,dazam varbuut seej saubas.Tikai Karins bija speejiigs izveidot valdiibu,Zeel,ka daza partija to ir aizmirsusi un nevajadziigi vilcina vajadziigu leemumu pienemsanu un ciinaas par savu populistisko soliijumu ieviesanu,kas nav iespeejams.Gudri cilveeki nesoliitu pirmsveeleesanu laikaa neizpildaamus soliijumus.Ja taa gadiijaas,tad tagad vajag saprast,ko esiet sasoliijusi un paskaidrot saviem veeleetaajiem,ka tas pagaidaam nav tiesaam izdaraams.Karins visu nopietni apsver un vada valdiibu pareizajaa virzienaa.
Sēņu Vecis
2019. gada 5. septembrī 11:52
Kremļa zīlais pētuh Jāzep , atkāpies un liec Latviju mierā kā Latvija liek mierā tevi.
beerdrinkers
2019. gada 5. septembrī 12:07
Ivo, es gan teiktu, ka viņš ir latvietis, ar viņa bārdu viss ok, izskatās visai cienījami, runā skaidru, visiem saprotamu valodu. Reti patīkams cilvēks.
dzintra
2019. gada 5. septembrī 12:31
Ivo Kiršblat,kas jūs pats esat un ko esat darījis valsts labā?Spriežot pēc jūsu komentāriem,jūs esat apaļa nulle bez cipara.Patīk vai nepatīk valsts prezidents,bet neviens normāls cilvēks neatļaujas tā kaut ko rakstīt.Latvijas laikā bija cilvēki,kuriem pat K.Ulmanis lāga nepatika,Nekad nav bijis tā,ka viens cilvēks patiktu pilnīgi visiem.Un nebūs.Jūs demonstrējat pats savu niecību.Kaunieties!
Renārs Zeire
2019. gada 5. septembrī 12:34
Levits ir gudrs , pats studejis Eiropā un Kremli nav viņam sakars , tik izskatas viņš tāds kurš pašlaik itkā neliek par sevi manīt , jacer ka tas drīzumā mainīsies . Jo ar tādu izglītibu cilvēkam , būtu jabūt redzamam .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi