Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 29. augustā 19:12
Jā, un Tu, plukata, tur idejas vārdā gribēji iefīrēties, ja?!?! Parādniek, Tevi neievēlēja saeimā. Izbeidz muhļīt un ej meklē darbu godīgā veidā, kā visi cilvēki.
cenzūrijs
2019. gada 29. augustā 19:59
redz, kur ir problēma, bērniņi viņiem vienkārši neuzticās
Artis Bērziņš
2019. gada 29. augustā 19:59
Tu ko,tie,kas reiz tiek pie siles,tur ir uz mūžu un nekādas vēlēšanas to nevar izmainīt !
Nazars
2019. gada 29. augustā 20:15
Ko šis, amorālā dzīvesveida piekopējs, vispār var muldēt. Pazemojoši ir šādu ,ar tik zemu reputāciju esošu subjektu vispār ņemt vērā! Labāk podus stacijā būtu gājis tīrīt! Mazāk laika būtu piegulētāju aplecināšanai. Tas ir tikai silts ieteikums.
Kaspars Poišs
2019. gada 29. augustā 20:16
Ja cūkas labi pie siles tikušas, tās jau grūtu dabūt nost!
cenzūrijs
2019. gada 29. augustā 20:19
nu un kādi padomi?
Normunds Kuplēns
2019. gada 29. augustā 20:38
Lerry, tevi vispār nekur neievēlēja!
Raitis Vītols
2019. gada 29. augustā 21:03
un pats pluskis paradnieks atzistas , smerdelis
Melānija
2019. gada 29. augustā 21:12
Nunevar jau ticēt arī Parādniekam,kur liela nauda,tur visi kā bites pie medus poda,cerams,ka Kariņš būs gudrs,un nelaidīs tur šo cilvēku.
Ainārs Krastiņš
2019. gada 29. augustā 21:37
Bet Parādnieks taču nemaz nepretendē uz šo amatu. Par ko cepiens? Skaidrs ir tas, ka kaut kas tajā SIF nav kārtībā...
aivo davidson
2019. gada 29. augustā 22:57
Tak valsts jau sen nozagta! Atceramies, atmoda, neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza! Egoisti! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi