Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
OIKistānas Izmirāta chronika
2019. gada 24. augustā 15:12
Latvijas ikdiena -- vainīgo nav . Vien prezidents sievu nomainījis ar mauku .
POGORELOVS
2019. gada 24. augustā 15:21
UZMANATIES CILVĒKI LATVIJA VIDZEME RĪGA SIRO ZAGLIS CILVĒKU APISEJSS UZMETĒJS NELIETIS PERSONA. SALDAVS VILNIS KAUTKADU LAI CIŅU ATPAKAĻ RĪGĀ GANIBU DAMBI 19 PVN karuseli TA PATI MEITENE ZAGLIS APISEJS SALDAVS VILNIS FIRMAS KREISAS COBOLD COBOLD EKSPORTS UNTTT UZMANATIES
M
2019. gada 24. augustā 15:25
Bez apstākļu nezināšanas būs tikai piedzēries jauneklis. Kas tad viņu uz slimnīcu nogādāja, no kurienes un kāpēc?
AAAAAAA
2019. gada 24. augustā 15:26
Nožēlojami, ka cilvēki nodzeras gan šeit Latvijā gan laimes meklētāji, kas trauc uz jaunajām darba iespējām Angijā un Eiropā...
angel
2019. gada 24. augustā 15:29
Šajā cūku midzenī prasās pēc vilka.
Kaspars
2019. gada 24. augustā 15:29
Murgs vienkārši sakot, kārtējo reizi vainīgo nav ! Ārstus jāsauc pie atbildības, ja tos vispār var nosaukt par ārstiem, kuri smagi piekautu cilvēku aizved uz narkoloģiju, neveic nekādas cita veida pārbaudes, tupaki konkrēti !!!
Egle
2019. gada 24. augustā 15:34
Nesaprotu, nafig visu laiku raksta par slimnīcu un ne par tiem lauķu pāķiem, kas to izdarīja, ne jau slimnīca viņu nogalināja, bet homofobiskie eiropas pievārtes latvāņu pastaldeģenerāti, kāpēc netiek nekas teikts par viņiem, viņi vispār atrodas cietumā?
Inga Maknamara
2019. gada 24. augustā 15:57
Arī manējam pirms pāris gadiem ar hematomu galvā bija līdzīgi.Pēc smaga kritiena pa nakti tikai novēroja...Slikti viņam palika tikai nākošā dienā ,uztaisīja tomogrāfiju un no Rīgas uz Liepāju ar helikopteru steidzami izlidoja neiroķirurģe...Ko tie dakteri tēlo ? Pēc galvas traumām var nomirt pēc dienām vēl...Kā tas Liepājas žurnālists,ko arī piekāva..Viņi te tēlo vai ? Mums pat māsu palīgos to mācīja.
Salvis Dišlers
2019. gada 24. augustā 16:10
zem narkologa uzraudzības.(C) ==================================================================================================Zem uzraudzības?! Vai uzraudzībā?!
Dzintars Lielais
2019. gada 24. augustā 16:27
." Neskatoties uz to, 24.jūlijā pacientam attīstījās akūta galvas smadzeņu ieķīlēšanās, kā rezultātā iestājās nāve, neskatoties uz intensīvo terapiju, notikušā detaļas aprakstīja ārstniecības iestādē" -----------smadzeņu ieķīlēšanās, tas ir jauno žurnālistu jaunvārds....
Dzintars Lielais
2019. gada 24. augustā 16:29
Datortomogrāfija dārga manipulācija, lai gan pēc galvas traumām to vajadzētu veikt obligāti...
Melānija
2019. gada 24. augustā 17:22
Es tikai nesaaprotu,kāpēc to puisi turēja Daugvpils slimnīcā tik ilgi,un neveda uz Rīgu,kur iespējas lielākas,un speciālisti labāki,varbūt vēl varēja viņu glābt.Protams,ka vainīgo nebūs.!
labais rabīns
2019. gada 24. augustā 17:41
Šeit melo kāds diezgan konkrēti. Mirušajam puisim jau bija koma pēc piekaušanas. Tas ir rakstīts policijas protokolā, un bija izplatīts masu medijos. Tā ka atvests uz slimnīcu, izmeklēts ar skaidru apziņu ir pilnīgi neiespējami. Šī ir totāla ārstu, policijas un nu jau arī tiesvedības personāla nolaidība. Šos faktus demokrātiskā valstī nedrīkst noklusēt, vai arī kolektīvi dodamies atpkaļ uz akmens laikmetu.
beerdrinkers
2019. gada 24. augustā 17:45
Es te redzu slepkavu attīrīšanu. Biezo cilvēku dēliņi. Nosita cilvēku! Tiešām nesodīti paliks? Viss velk uz to. Piekautais puika, var teikt, nosistais, gulēja un nekustējās, policiju un ātros sagaidīja viņa brālis un sieva. Policija teica- mums likās, ka viņš ir piedzēries. Bet nosistā puikas brālis un sieva tak teica- viņu spārdīja! Tad visu mēģināja uzvelt uz ārstiem, tie viņu divas dienas esot atskurbtuvē turējuši. Ja ja, cilvēks divas dienas neizrāda dzīvības pazīmes, tātad piedzēries. Nabaga puikas brālis stāstīja to, ko ārsts teica- "smadzenes pēc spārdīšanas esot putrā". Ārsti, iebiedēti vai uzpirkti, tagad saka- čalis esot runājis, viss ok! Moš polku vēl dejoja??? Es tak redzu to, kas notiek! Ne cilvēka sišana līdz nāvei, bet parasts kautiņš, huligānisms, par kuru cietumā neliek. Un nomira viņš, ne no ilgstošas spārdīšanas pa galvu, bet no kaut kādas vainas, kas viņam pēkšņi parādījās. Hallo? Es redzu PSRS sistēmu- varai tuvu stāvošo bonzu dēliņi var nesodīti nosist cilvēku! Iekšlietu un Tieslietu ministri- Hallo?
Egle
2019. gada 24. augustā 17:59
nja, kaut kā dīvaini, izskatās, ka visu vainu cenšas novelt uz ārstiem, bet nogalinātais uztaisīts par kaut kādu alkašu, kas pats bez maz vai nokrita un pats sevi līdz nāvei savainoja, bet ārsti pataisīti par slepkavām.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi