Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
....
23. augustā 07:22
Pretīgi, tikko kļuvis prezidents un jau izrāda savu vājo bikšu priekšu un tauta vēl mauķeli dabu apmaksāt ar nereāu un nepamatoti lielu algu!!! Un tad vēl nekaunējās par vienlīdzību runāt! Fui visa cieņa cik bija izbeidzās.
Zet
23. augustā 08:01
Viss forši, tikai pensionāriem ēst gribās šodien, nevis pēc mēneša. Tajās rindās stāv cilvēki, kas dzīvo no rokas mutē, bet te kārtējais padoms - ja nav maizes, ēdiet kūkas.
Onslows
23. augustā 08:27
Atvērt kontu tādās bankās, tas jau norāda par prāta spējām!
Alise
23. augustā 08:36
Valsts, vai valsts finanšu, labklājības un citas atbildīgās institūcijas, banku uzraugi, kuri nevar pienācīgi un laicīgi kontrolēt privāt banku darbību un to neprognozējamu (vai prognozējamu?) aizvēršanos, kapēc jūs piespiežat cilvekus oficiālas pensijas, pabalstus, algas saņemt privātbankās, kuras Jūs klapējat ciet, vai kuras pašas apzog mūs un aizveras? Nodibiniet valsts kasi , noreķinu kontus , kura nodarbosies ar šiem pensiju, pabalstu , algu maksājumiem, lai neciestu cilveki nodokļu maksātāji. Privatbanku sektors nav uzticams, tas ir visiem zināms, tomēr jus spiežat ar tiem sadarboties uzticot tiem savu likumigo nopelnito naudiņu. Kada jēga no banku uzraugu institūcias , vienīgais ko tā spēj - aizvert banku durvis un nolikt tūkstošiem cilvēku rindas uz ielām lai tie dabū savu godigo naudiņu. veidojiet citu sistēmu, lai ar algām un pensijam nebūtu iespēju spēlēties un zagt banku negodīgiem darboņiem! Valsts, un vēl jūs gribat tikai bezskaidras naudas ieviest? Nav uzticīības šādai banku un norēķinu sistēmai, kāda pastāv šobrīd, kad godīgā nauda tiek aizklapēta, tam tā nav jābūt!
diemžēl nav tādas lietas, kura
23. augustā 08:44
dzīvē būtu 100% droša, tomēr zināmai prata kripatai arī jābūt. Nobankrotēt var jebkura banka, bet skriet uz kādu, kura izraisa šaubas, un likt tur pēdējo, un pēc tam visā vainot valdību - nu tur nav vārdu. Tagad es ticu tiek komentiem no jauniem cilvēkiem, kuri nemitīgi atsaka Dormeo matračus un citas lietas, ko pasūtījuši senči, skatoties reklāmas TV.
Nejaukais es
23. augustā 08:45
Cilvēkiem vairs nav uzticības ne valdības ne bankas teiktajam
Alise
23. augustā 08:58
ja bankai ir oficiāla licence, atļauja no valsts , strādāt ar cilvēku algām, pensijam, pašvaldību naudām, kāpec cilvēkam ir jāšaubās? ja jāšaubās par valsts atļauju tad izveidojiet citu sistēmu algu pensiju maksājumiem . ja jebkura banka var bankrotēt, tad kāpēc man tajā ir obligāti jāatver konts lai saņemtu savu algu?
Juhans
23. augustā 08:59
Skandināvu bankas un Citadele ir mūsu visu katra ikviena visDr.(K)ošākās bankas, jo tās pamatā nekad nav ne apmazgājušas, ne atmazgājušas kriev(u )naudu.
LATVIJAS PREZIS ĻEVITS
23. augustā 09:21
viltīgais slaists ābrams Ļevits drāžot Pils sekretutku un Ļevita sievai kauns uz turieni pārvākties, jo vecais žīds tik dzer, ballējas un drāžas par nodokļu maksātāju naudām.
LATVIJAS PREZIS ĻEVITS
23. augustā 09:21
viltīgais slaists ābrams Ļevits drāžot Pils sekretutku un Ļevita sievai kauns uz turieni pārvākties, jo vecais žīds tik dzer, ballējas un drāžas par nodokļu maksātāju naudām.
Politkorektie žurnalisti
23. augustā 09:23
Nevis darbību apturējušās, bet FKTK apturētās bankas! Smalki paņirgājās par cilvekiem
Kapers
23. augustā 09:41
Lieliska izvēle pensionāriem - pārvākties no bijušās Norvik bankas uz pašu glābto Parex (lasi - Citadele)... Ja vismaz to Citadeli nosauktu, teiksim, "Penšubank", bet, nē, tak neatzīs savu piederību Parex-am, ne sitami
registrējieties gan
23. augustā 09:43
jaunās bankās, kas saucas - svara vērotāji!
nav smuki
23. augustā 09:51
Prezidentam vajadzētu atspēkot šīs baumas par foto, jo kaut kā ļoti nesmuki ka dots iemesls melnām klačām !
Neeksistējošā robeža
23. augustā 09:52
Valsts, kura nespēj noorganizēt pašas izmaksājamo pensiju un pabalstu sabiedrības visneaizsargātajiem slāņiem tieši un operatīvi, nav nekā vērta un ilgi vairs nevilks! Par PNB bankas aizvēršanas patiesajiem iemesliem pat nerunājot!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi