Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Ne laupītajiem
2019. gada 21. augustā 12:07
Meli ,meli ,meli par to ka retak izvedīs nesķirotos atkritumus ! Kas tad tagad izved konteineri kad tas pilns ?! Brauc neatkarigi vai pilns vai ne un " izved " pustukšu konteineri bet rēkina ka izved pilnu ,notiek regulāra pierakstīšana tiek pārvadāts gaiss un tagad par 20 e m3
Garāmejot
2019. gada 21. augustā 12:24
Projekta autori nav uzrakstījuši pašu galveno iemeslu , kāpēc varbūt vajadzētu iznest atkritumu konteinerus ārā no ēku konstrukcijām , bet , ja jau viņi to nav sapratuši , lai tas arī paliek , jo kāda starpība , kāpēc slēgs atkritumu stāvvadus , galvenais , ka tas tiks izdarīts . Tam visam , kā galveno iemeslu projekta autori raksta ekoloģiju , atkritumu pārstrādes īpatnības , naudas izdevumi u.t.t. Tad ir jājautā , kāpēc pieaug atkritumu izvešanas pakalpojumu cenas , ja iedzīvotājiem tagad nāksies virtuvē turēt vairākus atkritumu maisus , vienu papīriem , otru pudelēm no stikla , citus plastmasai , un tad visādām slapjām un smirdošām draņķībām ? Cilvēki mājās gatavo maltīti un katru dienu vairākas reizes . Gaļas un zivju pārpalikumi ilgi nevar būt dzīvoklī , jo sāks smirdēt un tātad katru dienu vairākas reizes nāksies ar pustukšiem maisiem doties uz ārā novietoto Miskasti ! Un , kā tad ar ekoloģiju , ja mēs tā par viņas tīrību cīnamies ? Polietalēna maisiņus vajadzēs vēl vairāk , kā iepriekš ! Tie ir arī lielāki izdevumi iedzīvotājiem . Atkritumu sķirošana ir civilizētas sabiedrības apziņas īstenošana , bet vai mēs esam civilizēta sabiedrība , to ir ļoti grūti izspriest . Ja mēs šķirojam atkritumus un radam sev liekas problēmas , tad atkritumu izvešanai būtu jābūt Lētākai , vai arī cilvēki sapratuši , ka viņus čakarē , saks visus bērt vienā konteinerā ? Un tā arī varētu būt , jo iedomāsimies , ka mums vismaz divas reizes dienā , katru dienu jānes uz mizkastes vietu vismaz trīs četrus maisiņus , vai arī Projekta autori domā , ka mēs tagad no tā viena draņķmaisiņa ar smirdošām kišķām vilksim ārā pudeles , plastmasu , stiklu un pārējo un bāzīsim to visu tajoslidojosos sķīvišos , bet pēc tam dosimies ar lipīgam rokām uz liftu un brauksim mājās mazgāt rokas ? Ja jau slēgs atkritumu stāvvadus , tad lai liek ārā vienu atkritumu tvertni . Problēmu var būt daudz , jo mušas , bezpajumtnieku apmeklējumi , huligānu nodomiem tiks pakļauti šie āra konteineri . Varbūt metam visu uz ielas , kā to dara dāžās Eiropas Savienības valstīs ? Vakarā uz ielām dodas atkritumu savācēji un visu savāc !
Garāmejot vēlreiz
2019. gada 21. augustā 12:26
Vēl maza piebilde pie jaunā Projekta blakus parādībām . Tajos kvartālos , kur atrodas blakus Daudzīvokļu nami un individuālās privātās ēkas , pie daudzdzīvokļu namiem tiks nolikti vairāki konteineri . Ir novērots , ka tur , kur jau atrodas šādi āra konteineri , nereti tos apciemo arī privātmāju saimnieki , kuriem vienkāršāk katru dienu izmest savus atkritumus daudzdzīvokļu āra konteineros , nekā vienu reizi divās nedeļās maksāt par sava individuāla konteinera izvešanu ! Kā tad būt ar to Novērošanu , vai tiks uzlikta Slēdzene un katram sava Atslēga iedota , vai tiks norīkots no Rīgas Namu Pārvaldnieka Novērotājs , kurš saņemot kādus trīs tūkstošu Eiro mēnesī atalgojumu , periodiski ieradīsies pie atsevisķām tvertnēm bezpajumtnieka izskatā ģerbies un Vēros ? Par Rīgas Domi . Ja vēlamies , lai nākamās Rīgas Domes vēlēšanās tiktu ievēlēta pašreizējās Opozīcijas grupas , tad vienu reizi ir Jāsaprot , ka ir jābūt vienotiem savai idejai . Pašreizējā Rīgas Domes pozīcijas partija tāda ir un ne jau savu atsķirīgo politisko uzskatu dēļ . Viņi vienoti ir tieši sava materiālā nodrošinājuma dēļ , jo partijas sponsorē Biznesa subjekti , kuriem ir vajadzīga brīva sainieciskā darbība un ja šie ievelētie cilvēki nodrošinās viņiem labas biznesa iespējas , tad arī vini pacentīsies viņiem dot labas dzīves apstākļus ! Ja SC sašķeltos desmit partijās , kā Nacionālās partijas to dara , tad viņi nenoklūtu Rīgas Domes amatos un tiem nebūtu Biznesa grupu atbalsta . Ja nākamās Rīgas Domes vēlēšanās tomēr SC zaudēs , jo nacionalās partijas apvienosies Vienā partijā , tad tas vēl nenozīmēs to , ka nu tikai sāksies Varens Rīgas pilsētas atdzimšanas periods . Tie paši Biznesa interesenti vien būs , ar kuriem tagad SC sadarbojās , bet nākotnē varbūt to būs jādara tām partijas grupām , kuras apvienosies un būs RD vadībā . Kas no tā par labu nāks Rīgas iedzīvotājiem , ja neko vairak nemainām , grūti teikt . Vai paliks , kas lētāks ? Jūs atteiktos no čungura , ja tur būtu ? Ja atteiktos , tad jūsu vietā drīz vien citu ievelētu , kurs saprastu , ka kontrolētā teritorijā nekontrolētas darbības netiek pieļautas .

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi