Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 19. augustā 20:27
Visi sabiedriskie mediji ir lieli naudas patērētāji. Daudz lētāk būtu izsolīt privātajos komecmedijos valsts iepirkumu koalīciju slavējošām ziņām, īpaši, pirms vēlēšanām.
Vinnijs
2019. gada 19. augustā 20:27
Pareiza doma. Tikai aizvāciet uz visiem laikiem reklāmu no sabiedriskās TV un radio.
Juhans
2019. gada 19. augustā 20:28
Bet, ja sabiedriskajos medijos savukārt neraidīs reklāmas, tad tiks sakropļots reklāmu tirgus, kas ir svarīgs stūrakmens.
CNN reitings ASV nokrities no 1 uz 24 vietu
2019. gada 19. augustā 20:52
CNN reitings nokrities uz vesturiski zemāko vietu, jo amerikāņi jau saprot ka ziņas melo vai arī skalo smadzenēs viedokli.
29 g Latvija neatkari un ir 3šā nabadzīgākā EU!
2019. gada 19. augustā 21:18
Turklāt tiekam atklāti diskriminēti mūs sauc par Otrā Ātruma valsti! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot!
nācijas tēvs
2019. gada 19. augustā 21:32
Gatavojies, mīļā tauta, jaunam nodoklim! Viss maksā tik, cik maksā ...
no Šenderovkas
2019. gada 19. augustā 21:39
Tas Garantētais Izmirāta Virsēzelis Levits OIKlandes Izmirātam izdarītu vērtīgu pakalpojumu, ka likvidētu tās Izmirāta valdošās merdokrātijas bazūnes, kā LTV, Radio Viens un to liekēžu bandu NEPLP. Tad pat es iemestu kādus simts gramus, lai gan esmu nedzērājs.
es
2019. gada 19. augustā 22:04
Vējonis divus teikumus nevarēja no galvas pateikt , Levits runā dienu nakti bez apstājas ! Labuma no abiem personāžiem nekāda!
Get the Gringo
2019. gada 19. augustā 22:43
Atceramies, atmoda, neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?
beerdrinkers
2019. gada 19. augustā 23:39
Idiot, simto reizi iemauci savu copy/ paste palagu. Vot dalbojobs.
Juhans
2019. gada 20. augustā 09:34
Daudzi namā izpildīt copy/paste. Tas ir ļoti vnk - iezīmē tekstu ar zilu, nospied Ctrl + C un tad ieliec kursoru jaunā vietnē un nospied Ctrl + V.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi