Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Jānis Skagalis
2019. gada 14. augustā 06:22
Jaunība ir tas laiks,kad mēs tikai veidojas mūsu cilvēciski sabiedriskā stāja, kad mūsu politiskie uzskati tikai veidojas,tā ir objektīva parādība.Galu galā šādā vecumā mūs ļoti ietekmē sabiedriskie procesi, un var teikt ,ka I.Šuplinska arī bija sabiedrisko procesu ietekmēta un nekāda kažoka mēšana uz otru pusi nebija. Bet par to Helsinki 86. Pirmkārt šobrīd ir zināms par to lielo lomu ,ko pārbūves un atmodas procesos spēlēja VDK.Un šo organizāciju kontrolēja un virzīja pēc noteiktas programmas.VDK bija sava aģentūra šai organizācijā.Vispār laikraksts varētu pievērst uzmanību šai ar H86 saistītai mājaslapai-tur laikam viss saistīts ar tautu draudzību?https://tautastribunals.eu/?cat=1 Man ir savs viedoklis saistībā ar plānoto augstskolu pārvaldes reformu, tai skaitā augstskolu autonomijas atcelšanu,taču politikā nevajadzētu izmantot 'ad hominem' argumentāciju. Galu galā tā nav viņas izdoma,bet gan partijas politika, kuru pieprasa tās sponsori.Cits jautājums,ka šie sponsori slēptā veidā ir no ārzemēm un izvirza destruktīvus mērķus.J.Bordānam ir jaatkāpjas no JKP vadītāja amata, ja viņš ir cienījams LR pilsonis.
Dzintars Lielais
2019. gada 14. augustā 06:38
Bez vdk akcepta tāda Helsinki 86 nebūtu vispār, tā kā beidziet te dirst kuri ir lielāki komunisti , Šuplinska vai čekisti no Helsinki 86
inese Irbe
2019. gada 14. augustā 06:39
Nu kārtējā mēslu vabole. Ne pirmā, ne tūkstošā. Cik pakalpiņi atceras, kā Gorbunovs 1988 gadā pateica, ka (ja kāds ies likt ziedus pie Brīvības pieminekļa, tad mēs zināsim, ko ar tiem darīt). Dažus gadus vēlāk viņš pats tur lika ziedus, bet debīlajiem letiņiem viņš patika, jo bija smuka frizūra!
Dzintars Lielais
2019. gada 14. augustā 06:56
Latviešiem kapitālisms un brīvais tirgus nozīmē , ka var brīvi izvēlēties kungus,kuriem kalpot..
Inga Maknamara
2019. gada 14. augustā 07:02
Vai tad zJaunie Konservatīvie izrādās tikai bijušie komuņagas ? Lai izpilda trīs reiz piecsimt un citus brīnumus.Es taču arī šiem Ļeņina bērniem ticēju un balsoju....
andris zārdiņš
2019. gada 14. augustā 07:46
Un kāds tur brīīīīnums...nāks krievi un viņa ar putām uz lūpam slavēs"lielo dzimteni" ,vai nu pirmā būs lidostā!!!!
andris zārdiņš
2019. gada 14. augustā 08:01
90 tajos bija 3A,kas klasiski saka izlaupīt Latviju par labu krievijai(jā,jā, tieši krievijai un par krievijas naudu) tagad ir laikam iestājusies nobeiguma fāze ,kur pie "šprices" 3 B+P,kam laikam uzdevums piebeigt kas palicis:((( tikai īsti nevar saprast kāda loma 1E šai ambrāžā!....
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 14. augustā 08:17
Tadu Latvija ir pilns, kuri met kazoku pec vajadzibas. Agrak bija parliecinoss sarkanais komunists, tagat, ja vajag, parliecinoss Latvijas patriots. Un ja vajadzetu vel, butu parliecinoss komunists- komunisma celajs.
Inga Maknamara
2019. gada 14. augustā 08:18
Ar vecumu nav nekāda aizbildināšanās.Es 18 gados nebiju komjauniete un piedalījos pirmajā demonstrācijā Liepājā..Man rados ieprecēta meitene,kas 16 gados nesa ziedus pie Brīvības pieminekļa.Toreiz par to vēl varēja aizbraukt pie baltiem lāčiem..Tagad esmu daudz kur vīlušies par netaisnību, bet esmu domājoša un saprotu,ka jauniešiem tagad ir labāk.Lielas iespējas.
ULDS ĀBIĶS
2019. gada 14. augustā 08:57
Ļoti nesmuki ka valdību veido no tādiem pilsoņiem.
Dzintra Mežbrakše
2019. gada 14. augustā 10:31
Pavisam noteikti Kariņa kungam vajadzētu prasīt paskaidrojumus un nevis atļaut ''daru kā gribu''! Paldies žurnālistam. Mēs šādiem cilvēkiem nevaram uzticēties. Jau tik daudz augstprātīgu , vizdegunīgu atbilžu, ka tas kaut ko liek domāt par šo ministrējošo dāmu.
Jānis Saulītis
2019. gada 14. augustā 11:34
Jāpabrīnās, ar kādu bezkaunību okupantu pakalpiņi (bet komjaunatnes aktīvisti ir vistiešākie okupantu pakalpiņi, pašlabuma, vai idejas dēļ - nav svarīgi), cenšas uzstāties par advokātiem - līdztekus nomelnojot H86..... Un vienam otram (laikam ar dzelzs sliedi galvā iesista), padomiskā "tautu draudzība" mieru neliek..... Visu cieņu žurnālistam - Elmāram, jo tādi komjaunatnes mēsli, pašlabuma meklētāji un okupantu izkalpiņi, kā Šuplinska nedrīkst būt ministri!
Jānis Rožkalns
2019. gada 14. augustā 11:48
Biju starp tiem, kas organizējām 1987.g 23.augusta demonstrāciju pie Brīvības pieminekļa. Tad neviena komunista starp mums nebija, visi bijām latviešu patrioti. Liels kauns par ministri. Izsmiet to Tautas demonstrāciju nozīmē izsmiet Latviju. Pat tagad viņa nevēlas to nožēlot. Cilvēks, ar TĀDU REPUTĀCIJU nedrīkst vadīt valsts izglītības sistēmu!! JKP ir obligāti jāatsauc ministre.
Ivars Liepins
2019. gada 14. augustā 12:42
Komunistu cūka
Jānis Reņģis
2019. gada 14. augustā 12:44
Kāpēc mums tā nepaveicās ar izglītības ministriem! Aprobežotība spiežas laukā pa visām vīlēm. Izglītības ministra IQ vajadzēja būt ne mazākam kā 160. Un izglītības ministram/ministrei vajadzētu piemist inteliģencei, godaprātam, erudīcijai, radošumam.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi