Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
:)))
2019. gada 12. augustā 15:29
dillēm pietiks, žēl, ka paši vegāni nespēj smaksāt
Juhans
2019. gada 12. augustā 15:34
Sunīši, kā zināms, spēj būt vegāni, bet vislālākās problēmas mums joprojām ir ar kaķiem.
Mielasts
2019. gada 12. augustā 15:35
Es noziedoju siena klēpi. Labu apetīti!
29 g Latvija neatkari un ir 3šā nabadzīgākā EU!
2019. gada 12. augustā 15:44
Atceramies, atmoda, neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!??
millers
2019. gada 12. augustā 15:44
pa to naudu sanāk divas presētā siena ķīpas ,bet labāk ēdiet zāli un krūmu lapas ,jo ziemā būs švakāk
beerdrinkers
2019. gada 12. augustā 15:58
Smagu neloģismu maun. Nēēdot gaļu, "Tas samazinātu mājlopu radīto siltumnīcefektu izraisošo gāzu emisiju"? Nē, katra neapēsta cūciņa, tikai palielinās to gāzu emisiju! Apēd cūku, izglāb pasauli!
Ha ha
2019. gada 12. augustā 16:13
Kam viņiem šitāda nauda? Lai rīko savu festu pļavā un vienkārši zāli nenopļauj, būs kā zviedru galds vegāniem, katrs varēs saplūkt tik daudz zāles un tādas zēles kādu gribās.
Tourniquet " 86 bullets "
2019. gada 12. augustā 16:24
Dievs ir pakļāvis dzīvniekus lai pār viņiem valda cilvēks. Pateicieties Dievam par edienu un pat cūkgaļai nebūs ne vainas! Cilvēks nav pērtiķa radinies un reinkarnācijas teoriija ir muļķības, jo tā ir bezjēdzīga. Bībelē rakstīts, ka cilvēkam nolemts vienreiz piedzimt un pēc tam tiesa. Nu tiesas nebūs tiem, kas atzinuši ka grēkojuši un pieņēmuši Dieva Dēlu Jēzu par Glābēju. Visi ir grēkojjuši ieskaitot mani, prorams. Jezus ir mūsu Advokāts!
āpsis
2019. gada 12. augustā 21:29
2 euro čajs (tēja) :O

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi