Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 26. jūlijā 05:34
Atceramies, "Pērkons" Atmoda, neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīvas jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!??
Dzintars Lielais
2019. gada 26. jūlijā 06:24
Nevienam vairs nav noslêpums ,ka atmoda 1989.gadâ bija čekas inscenêta,kâ arí grupa Helsinki 86
Blog News 🇱🇻
2019. gada 26. jūlijā 07:02
Rīgas rokklubs, tāpat kā rokklubi visā padomju savienībā bija VDK veidoti. Katrā kaut cik lielā pilsētā VDK veidoja rokklubus. Bet tas vēl nav viss. VDK veidoja arī nacionālistu organizācijas, tāpēc LNNK un Tēvzemei un brīvībai bija čekistu midzeņi. Tagad NA arī ir aģenti, tāpēc nekas nekust uz priekšu.
Atis Priedītis
2019. gada 26. jūlijā 07:24
Ārpus Latvijas atrodas autentiska VDK dokumentācija. Šķiet, ka sāksies nākamā "čekas maisu" epopeja. Savus dokumentus sāks publicēt arī Krievijas puse, pagaidām gan tikai kā parastus rakstus par kaut ko, kas senāk noticis Latvijā. Un pamats šo rakstu patiesumam skumji, bet būs neapgāžami pierādījumi.
Sēņu Vecis
2019. gada 26. jūlijā 10:18
Nemelo , Davīdson, Visvairāk zaudēja tava Rosseja, 40 000 000, nevis Latvija .******** No Latvijas aizbrauca 900 000, nevis 500 000. No šiem 900 000, 700 000 ir tavas PSRSkas nelegāli Latvijā iebraukušie bēgļi, kuriem nav nekāda sakara ar Latvijas Republiku , nevis tie ir “ mūsu culvēki “ . Tagad Latvijā ir tikpat , kā pirms kara - nepilni 2 000 000. ************* Biedri Davīdson, ko tev un tavai Rossejai nodarīja Sorissss ? Ko neauro par savu Rosseju, kur musulmaņi ir vairāk nekā jebkurā R - Airopas valstī un tavs Pūteņka atļāva uzbūvēt lielāko mošeju Airopā ? **************** Nemelo Davīdson, Latviju ar viltu nekādā ES neievilināja, bet gan par to nobalsoja 67 % LV pilsoņi. Ar viltu un militāru spēku Latviju ievilka tavā okupētājvalstī PSRSkā. ************* Stāsti, kā Tramps cīnās ar Sōrisssu Āmerīkā ? Koē ?
Lāsma Kalnozola
2019. gada 26. jūlijā 10:58
Šajā situācijā, manuprāt, visprecizāk situāciju ilustrēs vārdi ne jā ne nē, ne melns ne balts. Kā bija nezinām, bet ka tā varētu būt bijis, ka arī šīs grupas mūziķi, vismaz kāds, bija saistīts ar čeku, izslēgt nevar.
cenzūrijs
2019. gada 26. jūlijā 11:06
bez pierādījumiem būs grūti kautko pierādīt
Ginta Ehrenberger
2019. gada 26. jūlijā 11:21
Pag nu ...izskaidrojiet ,man neaiziet jei bogu . Tagad ceka ,, atmasko ,, faktu ,ka Peerkons,kurs toreiz simbolizeeja Latvijas atmodu un pretosanos padomju invaazijai ...bija radies No cekas ? Vai ta ceka toreiz padomijai nelojaalai bija un dumpiigas dziesmas sev veicinaaja ? Un ko noziimee tagadeejaa atziisanaas ,ka Puntulis ir bijis cekas virziits ? Vot ...man nedajedjet .
Ervins Abols
2019. gada 26. jūlijā 13:48
Agrāk lai varētu kāda grupa spēlēt publiskos pasākumos, bija jāapstiprina repertuārs, kurš centās kaut ko murmulēt angliski, tika kārtīgi pārbaudīti. Tas pats Kulakovs, stūra mājā bija pastāvīgs viesis, kāpēc Puntulis nevarētu būt stukačs vai aģents. Kas attiecas uz Krieviju, ļoti šaubos, vai tur vispār zin tādu uzvārdu, un kāds te ministrs, viņiem pie kājas. Neticu šim rakstam.
Zane Līvmane
2019. gada 26. jūlijā 14:08
Bet, varbūt viņš arī ir..
Atis Priedītis
2019. gada 26. jūlijā 14:47
Pirms gada interneta portālos parādījās informācija, ka Krievijā publicēšanai ir sagatavota ļoti bieza grāmata ar dokumentāliem pierādījumiem par mūsu visslavenāko cilvēku saikni ar VDK. Sākotnējā informācija bija, ka grāmata tiks publicēta īsi pirms Latvijas simtgades lai apkaunotu Latviju. Tas nenotika un šķiet, ka viss sāksies tikai tagad - mazi fragmenti, kuriem "aiz muguras" ir pilns dokumentālu pierādījumu klājums. Var gadīties, ka pēc kāda laika "iznirs" kaut kas tāds, kas pilnībā sagraus latviešu nacionālo pašlepnumu. Baumu līmenī šī informācija jau šobrīd ir apritē.
Ādolfs Nāks
2019. gada 26. jūlijā 22:42
Normāls vdk darbs. Uzkacināt tautu ar nosist gulbi, un paskatīties jauno paaudzi. Un izskaitīt, kam stučīt un pēc tam mācīties RMI vai kur citur, kam vienkārši armija, kam armija uz zemūdenēm vai afgāņos.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi