Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
76 komentāri
Sakārtot:
Juhans
25. jūlijā 08:35
vegāns viņš bet gudru ziņu / kabatā bāž pīrādziņu / festivālā ņemmā tas / visu kas tam nekustas / bet kad dūša pliekana / izvelk savu pīrādziņu / notrauš pēc tam drupačiņu / feisītī tad bildi liek / kas gan laimei nepietiek / izrādās ka laime tam / otrā kabatā ir gan / tur ir maziņš kortēlīts / laime vienmēr ir tam līdz
preteklis
25. jūlijā 08:38
Ja nebūs speķmaizītes, tad nebraukšu.
re
25. jūlijā 08:40
Būs jāpaņem līdz kāds cepts cūkas stilbiņš .... lai vegāniem tek siekalas, uz to skatoties.
DD
25. jūlijā 08:43
Neesmu vegāns, bet tas ir interesanti! Noteikti aiziešu, jo gribas kaut ko jaunu ieviest savā ēdienkartē
točna Antiņš
25. jūlijā 08:44
Restorānā. -Esmu vegāns, ko es varu pasūtīt? - Taxi.
Onslows
25. jūlijā 08:44
Tik daudz siena nesavāks!
Vegāniem
25. jūlijā 08:45
Tak, lai katrs ēd ko grib tikai nevajag uzspiest pārējai sabiedrībai savu "veselīgo" diētu.
db
25. jūlijā 08:46
Nesaprotu vienu lietu ar jums vegāniem! Gaļu itkā neēdat, taču kāpēc jūs gribat, lai jūsu ediens izskatās pēc gaļas? Vegānie burgeri, vegānas grilldesiņas, vegānas desu šķēles paciņās kā gaļēdājiem! Kāpēc? Tak ēdiet savus dārzeņus, salātus un beidziet no tā visa taisīt gaļu! Tas tak ir kā sieviete kura saka, ka viņa ir skaista dabīga un viņai nevajag seju krāsot kā trakai, bet taja pašā laikā uztaisa sev silikona pupus!
āpsis
25. jūlijā 08:51
lai tik taisa tos festivālus, nekas slikts tur nav. es arī nebūšu, bet gan jau daudzi izsalkušie aizies. labu apetīti tiem,kas tur būs!
db
25. jūlijā 08:52
Vegānismu var pielīdzināt praidistiem. Tie ari par visu varu cenšas sevi izcelt un skaļi parādīt sevi, kamēr tradicionāli orientēti cilvēki vienkārši dzīvo savu dzīvi un nebāžas citādi orientētajiem acīs ar kaut kādiem skaļiem gājieniem. Tāpat ir ar vegāniem! Kur jūs esat redzējuši gaļēdāju festivālus???
Musmire
25. jūlijā 09:02
Ui, kā gaļēdājiem skauž, ka viņi nespēj tik vaļā no līķu ēšanas atkarības. Citādāk jau te nerakstītu stulbus komentārus.
AaaA to db
25. jūlijā 09:04
Vispār jai pasaulē ir arī gaļas festivāli,man liekas,ka Latvijā arī tādi ir bijuši.Neesmu vegāns,bet man nav neaks pretī arī tādiem festivāliem.Intereses pēc pat var aiziet un pagaršot,ko viņi ēd.
@Musmire
25. jūlijā 09:06
Tu esi pilnīga debilka. Miljons gadus ēsta gaļa un arī vēl miljonu ēdīs.
vecis
25. jūlijā 09:08
Veselīgs ēdiens - vai kāds no tiem tirliņiem zina arī cik daudz ķīmijas tajos augos, pats visu audzēju pats savā dārzā, bet bez jebkādas ķīmijas /izaudzējiet kaut kās pašas pupas lai nebūtu tārpainas/un tie dārzeņi un augi nemaz neizskatās pēc tiem "ideālajiem produktiem" šo saietos un veikalos.Lai jau runā un tusē,bet visam ir tomēr jābūt līdzsvarā.
Spureklis
25. jūlijā 09:18
Lūdzu, vai kaut kas vegānisks no B grupas vitamīniem arī būs dabūjams?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi