Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
806 komentāri
Sakārtot:
nabagmajas veiksmes staasts
2019. gada 18. jūlijā 15:32
lai veel Jurashs izklaasta zinjas pa pasauli, blame buus veel spozhaaka.
Kr
2019. gada 18. jūlijā 15:32
Laabs !!! :D
Hihi
2019. gada 18. jūlijā 15:34
Viss precīzi. Tagad joki tikai sāksies.
Briesmīgi
2019. gada 18. jūlijā 15:34
Pareizi saka!
Labs
2019. gada 18. jūlijā 15:35
Un atkal Krievija vainīga, pauž Kļaviņa:@
Juhans
2019. gada 18. jūlijā 15:36
Agrāk Latvija bija Banku un Tranzīta zeme, kas dzied, bet tagad Latvijā ir tikai zeme, kas dzied!
Sdfs
2019. gada 18. jūlijā 15:37
Faktiski, es un man apkārtējie LV pilsoņi, nesaista sevi ar Latvijas reputāciju jau sen. Šī valsts, man personīgi ir bijusi nebijusi. Gaidu, kad izaugs bērni, lai dotos strādāt uz Kulturālu valsti, ( galvenokārt cilvēku kultūru domāju - tas ir , kad apkārt ir daudz mierīgu, izglītotu cilvēku, kas smaida ), mazkvalificētu darbu. Un to saku es, 14 gadus jau pavadījis uzņēmējdarbībā. Ak kā viss ir apnicis šeitan !!!!!
Intars
2019. gada 18. jūlijā 15:38
Domāju, ka drīz CIP izsludinās dažu Latvijas bijušo ministru meklēšanu.
Juhans
2019. gada 18. jūlijā 15:39
Kāds Finansu ministrijai ar to visu sakars? - Nekāds, jo Finansu ministija kopā ar Latvijas Banku g.k. atbild par suvenīru naauds izgatavošanu.
Europe has fallen. Mulsums Are taking over
2019. gada 18. jūlijā 15:41
EU Diskriminācija! Eiropas Savienība Latviju sauc par Otrā Ātruma valsti! Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam zaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju ! EU mūs ar viltu iekļāva, jo kad balsoja ar domu ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tālāk, ja Latvijā Swensonbanka atņem māju un vēl esi parādā × %!!! Amerikā ja atņem māju loģiski bankai vairs neesi parādā un vari sākt visu no gala! Latvijā lai pierādītu ka tev vairs nav naudas ir nepieciešams 5-6 tūkstoši € kur tad lai tos ņem, ja € pa tiešām nav. Vienīgais veids aizbraukt no Latvijas, piespiedu kārtā! Mēs jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām, tagad dzīvojam ārzemēs. EU ir ļaundara Dz Sorosa projekts un acīmredzami Latvija nav prioritāte
Indra
2019. gada 18. jūlijā 15:41
Latvija nav apkaunojums. Latvija ir Eiropas Savienības lepnums. Nav ko ņemt galvā!
Asv
2019. gada 18. jūlijā 15:41
Varas iestādes atradīs visus Latvijas naudas atmazgātājus. Teroristu atbalstīšana ir globāls noziegums.
Juhans
2019. gada 18. jūlijā 15:42
Drošības pēc Austrijas dakteris gan varētu sagatavot vienu sieviešu un divas vīriešu gultas.
Komplksains ņedopastals
2019. gada 18. jūlijā 15:42
Bet ko par to raksta Komsamoļskaja Pravda?
1990 gadā LV nozaga Komunisti un VDK
2019. gada 18. jūlijā 15:42
Neatkarība, 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo! Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīvas jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Kurš atbildēs par šo noziegumu?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi