Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
73 komentāri
Sakārtot:
Juhans
16. jūlijā 07:30
Kāpēc par padomniekiem nev izvēlēts neviens Gejs?
Oma
16. jūlijā 07:33
Vai padomieki arī ir masoni, ko.
Hm
16. jūlijā 07:39
Levita ārštata padomnieks vēsturiskās atmiņas un piederības jautājumos - wtf kas tas tāds par padomnieku. In arī šis žurka rīs nodokļu maksātāju naudu?
BRT
16. jūlijā 07:47
Ieva Ilvesa saņem vairāk kā 1,000 Eiro mēnesi (un tā uz visu mūžu) par to ka viņa bija prezidenta sieva uz cik mēnešiem? Te nu mums ir tie cilvēki kuri mums sola to taisnīgo valsti.
;
16. jūlijā 07:47
KA VAR PIENEMT ..AR TADAM PARADSAISTIBAM??? VINI NETIEK GALA AR PERSONISKAJAM LIETAM!! ..LIELAKAIS MURGS SAJA EKONOMISKAJA SITUACIJA : SADZEMDET MISTISKUS AMATUS, AR UBER LIELAM ALGAM!! UN SEDE TAJOS KRESLOS?? ..DILETANTI PARAKAJA ...IKO DARIS PADOMNIECE MODERNAS VALSTS JAUTAJUMOS??? !! ...UN KIBERJAUTAJUMU.....INTERESU KONFLIKTU NEVIENS NEREDZ??
;
16. jūlijā 07:58
JAVAC PARAKSTI PAR SLIMNICU SLEDZEJA SAUKSANU PIE KRININALATBILDIBAS! TAS...IR VAI NU SMAGI ARSTEJAMS - VAI IEVIETOJAMS SLEHGTA TELPA.. LAI PALASA NE TIKAI ES TIESIBU PANTUS..PAR CILLVEKU APZINATU PAKLAUSANU , VIENOJOTIES GRUPAPA , ATSYASANU BEZ PALIDZIBAS UN NOLEMJOT ...! IZSTRADAJUM , TU ESI IZKRIYTIS JAU SAKOT AR ELEMENTARAM LIETAM = NE TIKAI TAUTAS UZTICIBU = BET NU JAU IET RUNA PAR ZVERESTA UN VALSTS NODEVIBU???TAVA IEREDNU LABKLAJINBA ..UN PAGATNES REBJU KARTOSANA...ITR TAVAS PERSONISKAS LIETAS...KAS NAV SAISTITA AR TAVU AMATU UN KALPOSANU TAUTAI UN VALSTIJ! INPIDZMENTU UN IZMEKLESANU..BRINUZMENME..KUR SAK DIGT KRIEVU RUBLI , PSRS UN LIELAKA NELIETIBA, AMATPERSONU VESTURE?
?????
16. jūlijā 08:04
Vai "oma" arī ir masone, ko? Vai tikai kremļa trollis?
P6
16. jūlijā 08:06
Šito iespējams patrieks ātrāk,kā ēģiptieši patrieca viņus no Ēģiptes,apetīte jau dikti milzīga...
Milda
16. jūlijā 08:06
Padomniece modernas valsts un ilgtspējas jautājumos vairāk nekā 200 tūkstošus parādā, izsmiekls!
to BRT
16. jūlijā 08:12
Starp citu, vai Ilvesa kaut kur intervijās neteica, ka viņa no šīs pensijas atteiksies, jo "stāža" viņai tik īsa? Kaut kā atmiņā palicis šāda deklarācija, varbūt kļūdos. Tātad igauņu nodokļu maksātājs maksā par 2 sievām. Vai Latvijas "pirmās puses" arī ko saņem?
pūce
16. jūlijā 08:14
Hi,hi,hi---Es domāju lielas domas, Kur tie kungi naudu ņem; Ne tie ara, ne ecēja, Ne stādīja apīnīšu.
ēglis
16. jūlijā 08:34
HA, HA, HA! - Es domāju lielas domas, kur tā pūce naudu ņem? Ne tā sēja, ne ecēja, ne stādīja apinīšu? Kā ir, pūce? Kur? Antonijas ielas kremļa troļļu fermā vai tieši no kremļa?
ēglis
16. jūlijā 08:35
HA, HA, HA! - Es domāju lielas domas, kur tā pūce naudu ņem? Ne tā sēja, ne ecēja, ne stādīja apinīšu? Kā ir, pūce? Kur? Antonijas ielas kremļa troļļu fermā vai tieši no kremļa?
Zuze
16. jūlijā 08:38
Kaapeec tie prezidenti NAV pietiekami gudri, lai iztiktu bez visaadiem padomniekiem??? Kaapeec tiek teereeta nauda algojot kaut kaadus padomniekus?? Taa ir, kad valsti vada mulkji!! Viss tikai iet uz leju un pilniigaa d..saa... Ministru prezim vajag likvideet slimniicas, lai kaut ko ietaupiitu!!! Cilveeki taa jau mirst nost! Lai Dievs staav klaat sitai valstij ar sitaadiem cirvjiem vadiibaa!
Atkal tas pats
16. jūlijā 08:57
Esmu parādā - man ir parādā! Paskaidrojiet kāda jēga ir turēt naudu bankā ar mikroskopiskiem procentiem un tanī pat laikā aizņemties un maksāt 100reiz lielākus procentus?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi