Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
WTF!!
2019. gada 3. jūlijā 20:52
burova kļūšanai par zeku ir tikai viens šķērslis - BEZZOBAINAIS KNAB's!!
gnab
2019. gada 3. jūlijā 20:57
burov svoj
Noyb
2019. gada 3. jūlijā 20:57
Vispar man liekas ka speciali nem(a) nost zalo krasu lai persona nevaretu pretoties..bet ja nepretosies bus neizvele un iespaidosana no malas. A kapec 3as acs tiesie testi nekludas un sarunas ari? A ja nu pec kada laika noskaidrosies ka komentari nemuldeja? Kas kompenses? Cerams ir backup|atgriezeniska saite..
Stalkers Stalkers
2019. gada 3. jūlijā 20:58
Jāuzcienā viņš ar gekonu.
Talavas ficuks.
2019. gada 3. jūlijā 20:59
Vecais izvirtulis.
Decoy
2019. gada 3. jūlijā 21:00
What if after some time it will be true? Feelings not go against logic and common sense.
Decoy
2019. gada 3. jūlijā 21:01
Cause newer evidence will come or framers self reveal in hidden surveillance..
Spier
2019. gada 3. jūlijā 21:02
Poka net 100% mozna verit.
sms
2019. gada 3. jūlijā 21:15
Laba ziņa👍
Rīgas Tauta ar tevi
2019. gada 3. jūlijā 21:15
Burov burov burov!
sms
2019. gada 3. jūlijā 21:16
Laba ziņa👍
raica
2019. gada 3. jūlijā 21:24
broka jau ir gatava saieties ar so un sakanu
Pret Attistibai/PAR un JV!
2019. gada 4. jūlijā 02:43
Galvenais lai svešzemju oligarha Džordža Sorosa cilvēki tur netiktu! Divi ienaidnieki Latvijai Krievija un Soross. Atmoda.. 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir "trubā" Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo! Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts,
Noyb
2019. gada 4. jūlijā 07:54
Nezinu vai drebesanas raksti patiesi bet komentari gan. Ja tiesam kautkadu iemeslu del Merkeli grib nonemt no Eiropas konkurenti vai vaciesi pasi tad var palikt kadu laiku Latvija vai iet par kadu no pilsetas merem.
Noyb
2019. gada 4. jūlijā 07:56
Man jau tiesam konflikti nav izdevigi. Tacu nipricom. Agrak vai velak pieleks ka nespid 3a un ka normals. Lai tik tur backup|reverse engineer seifa. Nebus parak ilgi jagaida.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi