Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 12. jūnijā 18:24
Staroveri brīnijās / Staro Rīga vienās gaismās / Kur tās otrās palikušas / Laikam vēl nav ieslēgušās
beerdrinkers
2019. gada 12. jūnijā 20:47
Jā, Rīgas gaisma, Rīgas ūdens, Latvijas gāze, Rīgas siltums, Latvenergo- katrā ir savas valdes, locekļi un rīkotājiņi. Ārpus Rīgas paliek Latvenergo un Latvijas gāze, ūdens un siltumapgāde ir vietējie uzņēmumi. Ar savām valdēm, locekļiem un rīkotājiņiem. Milzīga banda. Visā Latvijā, iedzīvotāji ir mazāk, kā Vācijas pilsētā Minhene vārdā. Bet, ziniet, visas tās daudzās firmas, ko pieminēju, visa tā milzīgā banda, Vācijā nav. Viss ir viena uzņēmuma rokās- "evm". Siltums, elektrība, gāze, ūdens, arī pilsētas apgaismojums- viss vienā. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ Latvija ir dirsā, bet Vācija ne. Sabiedriskais transporta Latvijā- Latvijas dzelzceļš, Rīgas satiksme, ārpus Rīgas citas organizācijas, daudz to ir. Vācijā viena- DB (Deutsch Bahn), Vācu ceļš. Jebkurā pilsētā tramvaji, metro, autobusi, vilcieni ir DB. Otrs iemesls, kādēļ Latvija ir dirsā, bet Vācija ne. Veselības aizsardzības sistēma- Latvijā valsts izdala līdzekļus, kuri nekad nepietiek, bet Vācijā slimokase no darba devēju iemaksām. Trešais iemesls tam, kādēļ Latvija ir sūdos, bet Vācija ne. Vācijā ir tikai valsts policija, Latvijā ir divas policijas- valsts, tā, kura strādā, un municipālā- tā, kura naudu saņem. Un tādu iemeslu ir simtiem. Varētu padomāt, ka Latvijā pie varas ir vieni idioti? Nē, tā nav! Vācijā viss tika būvēts tā, lai valsts, tātad, arī iedzīvotāju dzīves līmeni celtu, labklājību celtu! Latvijā nē, Latvijā šaura, pie siles tikušo varza, likumus lēma savās interesēs, viss tika darīts, lai izzagtu Latviju, tas, protams, sanāca, jo nevarēja nesanākt, neviens viņus nekontrolēja, tās Tiesas arī bija viņi- Latvijas izlaupītāji...lūk, arī rezultāts- latvieši pamet savas mājas.
Plaukstiņa A.
2019. gada 12. jūnijā 22:29
Vakar jau redzējām to modernizēto, oikistu elektroapgādi - tūkstošiem mājsaimniecību 3 stundas bija bez elektrības, bez interneta un jebkādiem sakariem. Vizuāli debesis pat sadumpojušās, varēja pat nodomāt, ka Rīgas Hes sagājis sviestā...
Janis Kalva
2019. gada 12. jūnijā 23:34
Rigas gaisma ari 2019 hada turpinas no Martinsona pienemt atkatus un veidot bezjedzigus projektus lai Martinsons varetu piesist kabatu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi