Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Ups
18. maijā 21:44
Pilnīgs idiotsms! Kā jau Latvijā!
LR
18. maijā 21:50
Tiek veidota policejiska valsts, tas ir pilnīgs absurds, idioti izdomā likumus un paši ievieš tos dzīvē.
Latvietis
18. maijā 21:56
Drīz izskatās, ka izdomās sodu par svaiga gaisa elpošanu.
krievs
18. maijā 22:06
Jums Latvijā labi, varat atļauties izklaidēties ar droniem, mums krievijā vispār jau skābekli griež nost, valsts iet uz grunti.
Bezzobu zāģisB
18. maijā 22:30
Nekā jauna. Fizikas izmantošana, jeb radioviļņu garumu un izstarošanas punkta peilēšana un triangēšana.
Juhans
18. maijā 22:41
Pērkot dr.Onu ir jāieķīlā NĪ, lai būtu kur naudu paņemt, ja (nu) KAS.
Šapakļa
18. maijā 23:37
Ļoti labi. Nesankcionētu dienu izmantošanu apdraud gan pribātumu, gan aviācijas drošību, daudz idiņi ar tiem spēlējas...,
janka
18. maijā 23:38
Kārtējā naudas shēma, reketierisms no valsts puses. Nekas jauns no lv.
Noyb
19. maijā 00:04
Realizejamus testus dodiet nevis to ko var tikai tie kas tuse "augsa"..un kapec grib lai iet uz kapiem? Tiesi ja atgriezis veselibu bus noderigs..neesmu ne brinumdaris ne genijs bet neesmu 'mests' tikai tapec ka pagatni nezinu ko nesaka.
Rasel
19. maijā 00:42
Un ja es lidošu no otrā stāva, man arī izraxtis protokolu? Nu nevajag tad ļaut pārdot tos dronus, ja reiz grib lai nekas nelido
jan
19. maijā 00:50
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Woltiņš
19. maijā 06:04
Labāk būtu sākuši ar velo kurjeriem un citiem velo muļķiem,kas drasē pa Rīgas parkiem un ietvēm,žonglējot caur gājējiem. Viņi ir daudz ātrāki un bīstamāki par Droniem!
Dron to Wol
19. maijā 06:07
Uztaisīsim tādu pašu masu braucienu ar droniem kā nesen velosipēdisti!
Elektrikis zena
19. maijā 06:11
Mus pec 1945 cekisti ari vajaja par pastaisitu radio aparatu izgatavosanu ar kuriem vareja dzirdet Amerikas balsi. Skumji, bet skiet nekas nav mainijies - vini ir mums lidzas...
Bits
19. maijā 06:17
Kadu problemu uztaisit signala parraiditaju, kur tiek izmantoti dazadi signalu tipi. Lai sastaditu sodu jabut ari atbilstosai procedurai un sertificetam iekartam. Nejau tas gudritis man pienaks pie brivibas pieminekla un saks parmest, ka vadu dronu, kaut ar radio pulti vadu saskanas centru. Atrak vins pults antenu dabus dibena pilna garuma.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi