Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Margarēta
2019. gada 18. maijā 13:50
Formāla un bezjēdzīga rīcība. Šie ūdens aparāti ir vajadzīgi nevis atlidošanas zālēs pie bagāžas karuseļiem, bet izlidojošajiem pasažieriem, kam ūdeni atņem drošības kontrole, viņi ir tie, kas spiesti pirkt pārcenotu ūdeni un vairot plastmasas atkritumus. Tualetēs ūdens ir silts, reaģē uz sensoriem un krāni ir novietoti tā, ka ieliet ūdeni savā pudelē nav iespējams. Karnīte ir vienkārši ciniska. Un RIX viena no pretīgākajām un postovjetiskākajām lidostām ar smirdošām wc, rupjiem darbiniekiem un bez bezmaksas dzeramā ūdens. Pat Indijā nu jau ir labāks līmenis.
Pamuļķis
2019. gada 18. maijā 13:52
Bezmaksas ir tikai siers peļu slazdā...
Modris
2019. gada 18. maijā 14:09
Bij tada reize,kad eju uz izlidosanas eju,bet baigi sagribas curat,jo pirms kontroles bij jaizdzer visa kolina,tomer zel atstat tiem muitniekiem,lai nenes majas. Ieeju WC, bet tur kads telojis Porzingji un temejis struklu "groza", ka rezultata visa grida slapja. Savu rokas bagazas cemodaninu atstaju pie wc durvim,jo mizalos neturesu. Pats atri ieskrienu ieksa, pa 15sek.sadaru savas lietas un naku ara,bet tur jau prieksa apsargs un sak lasit morali,ka nevar bez pieskatisanas atstat mantas un nakamaja reize busot nepatiksanas. Interesanti ko es ta apdraudeju,tos vel 2 gaidoshos pasazierus vai bija neapmierinats,ka japacel dupsitis no benka? Katra zina musu lidosta,ja negribi parkapt apsardzes prasibas,tad velc cemodanu pa mizaliem! Par laimi ta gadijas tikai vienu reizi.
Elle
2019. gada 18. maijā 14:09
Pilnigi piekritu Margaretai un domaju,ka daudzi tam piekritis.
Puķins
2019. gada 18. maijā 14:11
Ja jebal bļaģ,tādi sasniegumi,tāda pārticība,mums Krievijai no jums mācīties un mācīties bļaģ.Var just ,ka esat riktīgi pārtikusi un attīstīta valsts..veseli divi bezmaksas bļaģ ūdens aparāti naher lidostā kurā gadā apgrozās 4 miljoni pasažieru.Es vienkārši hujeju
Absurds
2019. gada 18. maijā 14:41
Lūdzu lidostas skaidrojumu, kāpēc vajadzīgs bezmaksas ūdens atlidošanas zonā. Un kāpēc tāds nav izlidošanas zonā, kā tas ir visās sevi cienošās valstīs.
ha, ha
2019. gada 18. maijā 16:23
ooo, nu gan ...
Jau otrais gadu simtenis...
2019. gada 18. maijā 16:23
Nu tas jau ir sasnigums!!! Visiem prēmijas un ordeņus!!!
Zane Liepiņa (Zaņuks)
2019. gada 18. maijā 19:30
visās sevi cienošās valstīs ,izlidosanas zale ir bezmaksas kafija,par udeni nemaz nerunajot!
Dora
2019. gada 19. maijā 12:00
Tas ir labi, bezmaksas dzeramais ūdens ir vajadzīgs, man piemēram, ir Bobble pudele ar nomaināmu filtru (300 pudeles no viena), pudeļoto ūdeni vispār nepērku. Pretenzija man pret RIX ir šāda - cenas Duty Free veikalos. Vai esiet paskatījušies, cik tur maksā, piemēram, Upeņu balzāms vai tās pašas Prozit konfektes, tās cenas taču ir nenormālas. Es saprotu, turku īpašnieki grib peļņu un lidosta, savukārt, par nomu, bet tas jau ir absurds. Vietējie ar šausmām komentē tos plauktus - ciiiiik maksāāāāā???!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi