Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Jau otrais gadu simtenis...
17. maijā 20:35
HA HA HAaaaaaaaaaaaaa Kas tas par sarkasmu. Ko atzīmēt uz kapa. Fabrika Bija Latvijas laika. LPSR laika! Un te atnāca pie varas pasaules atkritumi DIŽLATVIEŠI!!! Un atā fabrika, kaput!!!
Latvijas neveiksmes stāsts
17. maijā 20:37
Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
Kur
17. maijā 20:39
Kur tad tā ir?Ko ražo?Ar kādiem tehnoloģiskeim sasniegumiem var lepoties?
Refiks
17. maijā 20:40
KUr atnāk pasaules lielākie slepkavas,zagļi un gulaga veidotāji krievi,tur viss tiek iznīcināts.tagad vatānu primāti brīnās,kāppēc bijušajās padumijs valstīs vē ltagad jalien ārā no sūdiem kur nedižie psrs atraugas te ievārīja visus sūdus.
Tur pat>>>Kur
17. maijā 20:41
Kā jūs nezināt!!! DIŽLTVIJAS atkritumiem, tupuma čipus ražo un tukšajā pauri iemontē.
kolchoznieks
17. maijā 20:42
Tagad varam kaukt pie sasistas siles. Vai kaut kas vēl nav iznīcināts?
Vispareja piespiedu evaUKacija 2008 Trimda
17. maijā 20:42
Driz ari latvieši bus tik muzejā sastopami! 1.2 miljoni 63% no 1.9 miljoniem. Mēs nevaram atļauties tajā dzīvot, jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām!
Šur --->>>Kur
17. maijā 20:44
Lūk piemērs, Refikam tas čips ļoti labi darbojās!!!
PSRS pabiras atkal rej
17. maijā 20:44
Vēl šodien jūtamas iznīcības sekas no tiem psrs savestajiem primātiem.Vajadzēja ar sūdaini mietu katru šo bezsmadzeņaino tārpou triek atpakaļ uz Parašu,nevienam nedodot pilsonību.
O!
17. maijā 20:46
Vispareja piespiedu evaUKacija 2008 Trimda Nepareizs formulējums. Pariezi ir tā!!! Ekonomiskie bēgļi, no 3 nabadzīgākas ES valsts.°
Nemelo , Davīdson,
17. maijā 20:50
Visvairāk zaudēja tava Rosseja, 40 000 000, nevis Latvija .******** No Latvijas aizbrauca 900 000, nevis 500 000. No šiem 900 000, 700 000 ir tavas PSRSkas bēgļi, kuriem nav nekāda sakara ar Latvijas Republiku . Tagad Latvijā ir tikpat , kā pirms kara - nepilni 2 000 000. ************* Biedri Davīdson, ko tev un tavai Rossejai nodarīja Sorissss ? Ko neauro par savu Rosseju, kur musulmaņi ir vairāk nekā jebkurā R - Airopas valstī un tavs Pūteņka atļāva uzbūvēt lielāko mošeju Airopā ? **************** Nemelo Davīdson, Latviju ar viltu nekādā ES neievilināja, bet gan par to nobalsoja 67 % LV pilsoņi. Ar viltu un militāru spēku Latviju ievilka tavā okupētājvalstī PSRSkā.
Kremļa dzērājgōpņiku brāli Zōmmier, kāda tev daļa
17. maijā 20:51
tev daļa gar tev tik pretīgu nacionālu valsti LV ? Kad tu pēdējo reizi biji dīženajā Rossejā , kuras ieguldījums pasaules ekonomikā nesasniedz pat 2 ( divus ) %, gāzes, naftas 75 % IKP un 30 000 000 zem nabadzības robežas ? Kad tu pēdējo reizi biji dīženajā Krievijā pie dīžentalantīgās krievu nācijas dīžēntalantīgajiem lāpotiu ğēnijiem ? Kad tu pēdējo reizi biji Pēterburgas apkārtnes pilīs ? Koē ? Slabo , zowietiskais dzērāj ? *** Tev taču nav ne mazākās sajēgas , kas ir nacionāla valsts , lai kaut ko čivinātu par nacionālu valsti . **** Nacionālu valsti LV likvidēja tava PSRSka , nevis ES. Nacionālās valsts nodevēj, tavas CCCPīskas okupācijas laikā latviešu skaits samazinājās , nevis pieauga. ***** Par Latvijas izmiršanas procesu auroja arī tavi kamunisti. Jau 1918.gadā **** Kakogo iksa tava PSRSka lauza 1920.gada Rīgas miera līgumu , vēl 8 pašas parakstītos līgumus, okupēja Latviju un iznīcināja nacionālu valsti LV ? **** Kakogo iksa tu tik fanātiski aizstāvi savas PSRSkas noziegumus - LV okupāciju, nacionālās valsts iznīcināšanu, LV pilsoņu izsūtīšanu un nogalināšanu, 1 000 000 svešas valsts, kaut kādas tur PSRSkas bēgļu nelegālu iebraukšanu, bankr. un noziedzīgās KPSoSīskas ideoloģijas, saulainā zociaļizma un krievu valodas uzspiešanu ? Koē ? ***** 1920.gada Rīgas miera līgumu neviens nav atmeņījis, arī tavs Pūteņka ne, ****** Kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā ? Skaistos melus par 5.augustu neraksti. Augustā Latvijas Republikas nemaz nebija .***** Pastāsti, kad LV parakstīja iestāšanās līgumu tavā okupētājvalstī PSRSkā ? P i r rm s 17.jūnijā vai p ē c 17.jūnija ? Slabo ? *** Kad mauksi do hātai, do mātuškai ? Nav ko mocīties fāšistu zāpada NATO okupantu kolonijā. Kakogo iksa tu maksā nodokļus pretīgajai ES un smierdošajam NATO , nevis savam Kremļātim ? **** Kāda tev daļa, kas tur čurā vai nečurā ? Tava PSRSka , iznīcinot , nacionālu valsti LV, ne tikai apmīēza Latviju , bet arī to apsatiersa.*** Defektīvais zowietiskās ideoloģijas atkritum, kad tu beigsi dzerstīties, ņerkstēt un gaudot par grūto zowietiskā dzērāja dzīvi pretīgo NATO okupantu kolonijā un sāksi strādāt , lai aizpierstu do Rossejas paradīzo brāļiem ? **** Zōmmier, kas tev pašam traucē izstāties i no ES , i no NATO un maukt do dīženajai Krievijai pie dīžentalantīgās krievu nācijas dīžentalantīgajiem lāpotiu brāļiem ? **** Ko ta’ nebauroji, kad Latvijā brīvi vazājās tavas dīžentalantīgās gōpņiku 250 000 liela lāpotiu brāļu okupācijas armija ?
Vispār jau
17. maijā 21:03
kaut vai Škoda, kas bija RVR un RAF līmenī, tagad sponsorē PČ hokejā. Laikam pie varas Čehijā nav bijis Čehijas ceļš ar čehu NA un čehu ZZS.
O!--->Kremļa dzērājgōpņiku brāli Zōmmier, kāda tev
17. maijā 21:07
Júsu prezis teica........................"Pilsoņi, pilsones! Pēdējo 24 stundu notikumi ir saviļņojuši visus prātus, un es tādēļ uzskatu par savu pienākumu, kā es to arvien svarīgos momentos esmu darījis, jums visiem pateikt, ko valdība šajā brīdī domā un dara. Mūsu zemē kopš šī rīta ienāk padomju karaspēks. Tas notiek ar valdības ziņu un piekrišanu, kas savukārt izriet no pastāvošām draudzīgām attiecībām starp Latviju un Padomju Savienību. Es tādēļ vēlos, ka arī mūsu zemes iedzīvotāji ienākošās karaspēka daļas uzlūko ar draudzību. Tai pašā laikā jums jāzina, ka karaspēka kustībai jānotiek bez traucējumiem, un to jūs varat veicināt, ierobežojot pārlieko ziņkāri un atturoties no kārtības traucējumiem. Šorīt jūs arī dzirdējāt ziņu par to, ka valdība pilnā sastāvā man ir pieteikusi savu atkāpšanos un ka es esmu uzdevis ministriem palikt savās vietās līdz jaunās valdības sastādīšanai. Pirmais uzdevums mums visiem ir līdzšinējā vienprātībā un darba gribā palikt savās vietās un turpināt kalpot tai lietai, kas mums ir augsta un svēta — Latvijas un mūsu tautas interesēm. Ir neizbēgams, ka pārdzīvojamie notikumi ienes zināmu satraukumu un traucējumus mūsu līdzšinējās mierīgās dzīves ritumā. Bet tās ir pārejošas parādības, kurām mēs pēc dažām dienām tiksim pāri. Šinī brīdī es jūs aicinu — pierādiet domās, darbos un stājā tautas dvēseles spēku, ko izraisījuši Atjaunotās Latvijas ziedu gadi. Tad es būšu drošs, ka viss, kas tagad notiek un tālāk notiks, nāks par labu mūsu valsts un tautas nākotnei un mūsu labām un draudzīgām attiecībām ar mūsu lielo austrumu kaimiņu — Padomju Savienību. Tas ir pats galvenais mūsu kopējais uzdevums, kas stāv pāri visiem ikdienišķiem sīkumiem, un tam veltīsim šajās dienās savu labāko gribu un savus labākos centienus. Bet šis moments prasa arī daudz jaunu praktisku uzdevumu kārtošanu, un pie tam steidzamu kārtošanu. Arī šajā brīdī es runāju valdības sēdes pārtraukumā, kur mēs apspriežam neatliekamus tekošus jautājumus. Esmu pārliecināts, ka jūs sapratīsiet rīkojumus, ko valdība devusi un dos, kaut arī tie vienā otrā gadījumā būs stingri un pat bargi. Pildiet tos apzinīgi, jo tiem nav cita mērķa, kā jūsu pašu miers un labklājība. Pienākuma apziņa un neatlaidība darbā lai vada jūs visus. Mana sirds ir ar jums, un es jūtu, ka arī jūsu sirdis pukst man pretī draudzīgā atbalsī. Tā iesim uz priekšu un veiksim savu darbu. "Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās."
Biedri krievu lāpotsnācist Zōmmi , tev jau 100 rei
17. maijā 21:15
ir teikts, ka Ulmanis to nolasīja radiofonā 22.15 , kad tavi varonīgie NKWD purni to atļāva , bija izlabojuši viņa tekstu , izmetuši vārdus par okupāciju un jau 18 stundas PSRS okupēja Latviju. **** Ulmaņa teksts taču n e m a z i n a Latvijas okupācijas faktu, kuru tu un tavi krievu nācisti tik izmisīgi cenšaties noliegt. Latvijas okupācijas falsts sen ir pasaulē atzīts un visādu krievu nācistu Zōmmieru izmīsīgie brēcieni to nevar mainīt. **** Un nekropļo valodu. Latviešu valodā n a v vārds " a ". Tas ir tavā krievu valodā.Tu pats, tavi zawietskoozabočennyje , tava PSRSka un Rosseja baidās no vārda okupācija kā velns no krusta. Tava un tavu krievu nācistu izmisīgā aurošana taču neatmeņīs faktu par Latvijas okupāciju. ****************************** Okupācija ir jebkura sveša karaspēka ievešana , neatkarīgi no karadarbības . ***************** Latvija nonāca pilnīgā Sarkanās armijas varā, kas, saskaņā ar 1907. gada Hāgas sauszemes kara konvencijas 42. pantu, ir būtiska okupācijas pazīme. Ulmaņa valdība zaudēja rīcības spēju, bet situāciju valstī kontrolēja PSRS sūtniecība Rīgā, padomju armija un specdienesti. ****************** Bankr., zowietiskās ideoloģijas ātkrituma lāpotsnācist Fēdia , pastāsti, vai towārišč ģitļers okupēja Parīzi ( nejaukt ar Francijas okupāciju ) , Čehoslovākiju, Luksemburgu, Dāniju un Austriju ? Slabo ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi