Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Seniors
2019. gada 16. maijā 16:16
Par to , nebutu jabrinas ! Kurs , no LIELAJIEM kungiem atzisies , kad bijis Cekas stukacs ? Ta ari , tas kartinas pazud , ja labi samaksa SAB lielkungam !!!
Juhans
2019. gada 16. maijā 16:19
Cilvēki, esiet modri! Modri, esi cilvēks!
interesanti
2019. gada 16. maijā 16:30
kam jāmaksā un kas maksā?
:)))
2019. gada 16. maijā 16:33
Komiska tā čekas ziņotāju kartīšu bēdzināšanas afēra mūsu valstī! Vēl jau Saeimai jālemj par papildkartotēkas atklāšanu, ko arī gribēja .
skudra
2019. gada 16. maijā 17:22
Vai Domburs ir vai nav tajā karotēkā? Viņš tik zinošs, ka daudziem ir šis jautājums?
dezinfekcija
2019. gada 16. maijā 17:41
Līdz pārbaudes pabeigsānai pilnīgi visi Latv ijas iedzīb votāji tiek uzskatīti par tautas ienaidniekiem , nodevējiem, parazītiem un čekistiem Saeima lemšot poar īpašu avioreisu organizešanu šādu čekistu mazbērnu izvešanai uz tālām zemēm-- pilnīga attīrīšanās, un pēc tam visu ar hloru un tā pa nopietnam
1990 gadā LV savāca Komunisti un VDK
2019. gada 16. maijā 17:42
Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
!!!!!
2019. gada 16. maijā 18:01
http://www.db.lv/zinas/gruti-izmantojama-lielizmera-buve-rtu-macibspeki-versas-pret-koncertzali-uz-ab-dambja-487236
muļķi esam
2019. gada 16. maijā 18:03
Tad Domburs ir vai nav tajaos maisos? Viņš mainīja liriku, tagda mums tautai ir piejemi dokumenti no kādas Čekas sistēmas.......Nevis kompeomata paīri, kuri tika speciāli radīti, lai pazemotu un tauta izsmietu cilvēkus, kuri cīnījās par Latvijas neatkarību.... Diemžēl ļoti daudz paīri, ir falsificēti, vai viņiem nav pat elementāras dokumentu pazīmes...... Kādi iegūst jaunu varu Latvijā un to dara nežēlīgi...... Kāpēc Ždanoka, Pliners, Buzajevs.... nav šajā kartotēkā? Bet kāpēc Domburs tik ļoti dara un šos tualetes papīrus skaidro kā dokumentus?????
Ainaž bocmans
2019. gada 16. maijā 19:17
Ko ņemas ar tiem kartiņiem! Apskatas labak,kuri bij tie,kas vervelej un sāk a tiem! Ko viņ dar tagad, kā iekārtojuš sev radnieks siltas vietas,ko pa ziem ēd ! Visādi Ķemertiņi u.c. roid.
Valdis Kalnozols
2019. gada 16. maijā 23:01
Kad mes saksim uz kauna staba likt tos kuri izmantojot cilveku psihologiskas ipasibas verveja un manipulēja ar ageniem, kuri bija patieis sistemas kedes suni, kuru dēl tika izpostitas daudzum daudzas latviesu dzives, tai skaita Gunara Astras

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi