Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 13. maijā 08:55
Daukšts izskatās ļoti līdzīgs jaunajam vēstniekam.
Margarēta
2019. gada 13. maijā 09:00
Neko tas nenozīmē. Tramps jauc Baltiju un Balkānus. Un viņam nav vēstnieku. Nav cilvēku, kas piekristu būt par ASV vēstniekiem un pārstāvēt viņa vadīto valsti, n-tās ASV vēstniecības pašlaik ir bez vēstniekiem.
Margarēta
2019. gada 13. maijā 09:02
Jācer, ka Tramps vismaz zina, kur to vēstnieku sūta. Ka nesanāk: ups, es domāju, ka uz Bosniju Hercegovinu, kā, vai tad Rīga nav Balkānos un neuzsāka Balkānu karu...
Ha !
2019. gada 13. maijā 09:08
"Politologs" atkal vecākā brāļa meklējumos. Nebūsim naivi. Trampelim Latvija, tāpat, kā visa pārējā Pasaule, ir tikai ekspansijas teritorija. Bizness ir bizness.
vova
2019. gada 13. maijā 09:16
Kaiminjos toties prezis ir xyilo!
Ak
2019. gada 27. jūnijā 22:58
Kāda laime, kāds prieks! Tikai tās ir tīrās muļķības, ja no šī reģiona būs kaut kas pret krieviem, tad arī jeņķi dabūs pa muguru.Ja jau ar haholiem nekas nesanāca, tad šeit jau ne tik.
1990 Latviju partvera VDK un Organizeta noziedziba
2019. gada 22. jūlijā 22:35
Atmoda, neatkarība! Savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo! Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīvas jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!??

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi