Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
41 komentārs
Sakārtot:
Fiktīvais
29. aprīlī 08:50
Jebkurš Saskaņas un GKR purns ir fiktīvs! Turklāt daudzi no tiem purniem piedevām ir arī ļoti pretīgi.
Vinnijs
29. aprīlī 08:51
Kāds sakars "Rīgas satiksmei" ar to, ka visa valsts ir nolaista līdz kliņķim ??? Atraduši grēkāžus, Nilu un "Rīgas satiksmi".
Tt
29. aprīlī 09:02
Tur riktigi stulbam jabut, lai nrsaprastu, ka tā ir krapnieciba, principā budžeta izzagšana!!!
Vèlètàjs
29. aprīlī 09:03
Nils neko nav zinàjis. Bet vai arì par savu sievu ,kà konsultanti Rìgas ùdens uzņèmumà ilgstošà periodà, neko nebùtu dzirdèjis?
29. aprīlī 09:11
jāstrādā darbiniekam, lai saņemtu 2000 un 3000 mēnesī? Cik nav bijuši iesniegumi gan KNAB, gan citiem dienestiem par fiktīvi nodarbinātajiem - kā tas var būt, ka tiesībsargājošās iestādes "gulējušas". Tā jau ir sistēma, kā aplaupīt Rīgu, bet tik nekaunīgi, trūkst vārdu!
Tā pati Luņova
29. aprīlī 09:13
cik viņa saņem Live Riga? Tāpēc jau Ušakova mītiņā klaigāja, zināms - kur vēl tādu piķi grābs?
Visi konsultanti
29. aprīlī 09:14
neko nevar paskaidrot, ko darījuši. Viens pat no žurālistiem bēgot paslēpās tualetē. Pretīgi.
Mēra sieva
29. aprīlī 09:15
astoņus gadus "konsultēja" Rīgas ūdenī.
Saskaņa
29. aprīlī 09:17
apkrāpusi mūs visus zvērīgi. Peldējusi naudā. Ušakova nopirktie viņam labvēlīgie mediji pa šo laiku tērējuši miljonus, to Re Baltica jau sen izpētījusi.
Neaizstaavu
29. aprīlī 09:18
bet kuraa ministrijaa, departamentaa vai padomee utt. nav aarshtata padomnieku, konsultantu un valsts sekretaaru <biedru> - visus <gudros> amatu nosaukumus pat gruuti uzskaitiit....
>:-)
29. aprīlī 09:44
Par visu šo, un vēl miljoniem papisto naudu, vajadzētu sabiedrisko transportu, VISIEM, BEZ MAKSAS !!!
Jautājums
29. aprīlī 09:59
Ko visus gadus darīja Gerhards (NA) ? Izskatās, ka roka roku mazgā. Vai ministram nav jāatbild par to, kas notiek pašvaldībās. Gadiem ilgi jau runāja, RD zog bezdievīgi, bet neviens neko. Nekādas kontroles, nekādas pārbaudes, guļ lāča miegā. Vai tas bez pamata?
jautājumam
29. aprīlī 10:07
Bet ko darīji tu, Latvijas ienaidniek? Vēlēji atkal un atkal par zagļiem no nesaskaņas un co? Tagad tev NA vainīga pie tā, ko satrādāja tava briļļu čāska RD?
Kremļa bazūne Vinnij,
29. aprīlī 10:41
Vinnijs ************** Kāds sakars "Rīgas satiksmei" ar to, ka visa valsts ir nolaista līdz kliņķim ??? Atraduši grēkāžus, Nilu un "Rīgas satiksmi". ======================================================================== Rīga ir puse Latvijas. To " vada " tava karsti mīļotā SC kompartija.
Pēteris
29. aprīlī 10:47
Ušakovs par nelikumībām Rīgas domē neko nav dzirdējis un neko nezina? Nepārtraukti taisnojas un izliekas nevainīgs. Meli, meli un vēlreiz meli. Varbūt, sēdot aiz restēm, viņš beidzot apjēgs, kādu postu nodarījis ne tikai Rīgai, bet valstij kopumā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi