Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Žoporižja
11. februārī 11:13
Ierosinu kijevu pardevet par petro gradu par godu lielajam ukrnacistu barvedim parašai !
Par ko
11. februārī 11:15
gan tie valodnieki sanjem algu!
pievērsiet uzmanību
11. februārī 11:23
Paskatoties krievijas tv ziņu pārraides krieviju sen vajadzēja pārsaukt par Ukrainu. Ziņās 80% laika aizņem tas kas notiek Ukrainā nevis pašā krievijā.
x
11. februārī 11:38
Darīt nav ko.
Pilnīgs stulbums!
11. februārī 12:00
Nesaprotu ar ko tie jaunie nosaukumi labāki par vecajiem? Labāk skan, tuvāki latviešu valodai, vieglāk izrunājami? Galīgi nē.
?
11. februārī 12:23
Ak tad regulāri pārskata, interesanti gan. Cik zinu, šīs pilsētas vismaz 70 gadus ir tā sauktas. Kas tad pēkšņi mainījies. Un ko tas reāli maina, ja tagad dažus burtus savādāk?
Onslows
11. februārī 12:25
Moskova jau sen saucama par moskoļu?!
DDD
11. februārī 12:26
Labāk lai paseko, cik drausmīgi latviešu valoda piesārņota ar amerikānismiem, datorterminiem un vēl visādiem neloģiskiem saīsinājumiem, utt. Trakāk kā krievu laikos.
:)
11. februārī 12:36
Tātad, nav nekādas ukraiņu valsts, ne tautas, ne valodas! Ja jau nepatīk vēsturiski pilsētu un ielu nosaukumi, ka tos tagad kropļo jaunizdomātam ukroslengam pakaļ, tad vini, ukroslengā runājošie - neatrodās SAVĀ ZEMĒ! Tā lūk!
to DDD
11. februārī 12:46
Cepums par komentu! Piekrītu katram vārdam. Interesanti tie valodnieki ņems visu pasaules karti priekšā vai tikai tuvākos kaimiņus?
siso
11. februārī 13:11
Tad jau Pērnava un Viļņa arī neder, un varbūt pāriet uz Rossiju, Estiju, Germāniju un Sverigi. Reiz jau ar Islandi nolažojās.
koko
11. februārī 13:27
Tā tāda genetāliju kasīšana VALODNIEKI!
Ilmārs
11. februārī 13:40
Sen jau vajadzēja ,jo ukraiņu valoda nav krievu valoda .Padomju laikā lai izpatiktu krieviem Jelgavā apbraucamam ielu posmam tikai krieviski bija uzraksts "DOBEĻ"
kaza
11. februārī 14:09
Šodien tāda jautrību diena! Internets pārpludināts ar Kiviču, un tad vēl šis..... Lasīju kometārus un priecājos, ka esam tik atjautīga un asprātīga tauta. Būtu labi, ja arī valodnieki no darba brīvajā laikā šeit ieskatītos....
Kowelenzer
11. februārī 14:12
Latviešu valodas ekspertu komisija regulāri izdomā visādu herņu. Un, kamdēļ tikai tās pilsētas? Nav ko dirsties, tak jāmaina visu Ukrainas pilsētu nosaukumi! Kijiva, Harkiva, Ļviva. Pēc Ukrainas varēs ķerties klāt Polijai, Baltkrievijai, tad uz dienvidiem- Bulgārija, Rumānija, tālāk Balkānu valstis. Liels darbs priekšā, bet kārtībai jābūt:)))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi