Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
84 komentāri
Sakārtot:
Nu gan
2017. gada 9. jūlijā 11:47
Cik var malt vienu un to pasu?sak jau apnikt.
Andrejs
2017. gada 9. jūlijā 11:47
To bērnu kāds ir savācis un turpat Liepājā. Ja puika būtu tāpat vien klīdis vai braukājis Liepājā, tad viņš jau sen būtu pamanīts un kāds viņu būtu paņēmis pie rociņas. Nekur viņš nav paslēpies, bet drīzāk paslēpts ( varbūt iekaustīts).
pareizi
2017. gada 9. jūlijā 12:01
pareizi, ka visiem tiek atgādināta šī lieta, kaut arī, diemžēl , jaunumu nav... visu laiku ir jāatgādina, citādi cilvēku prātus pārņem citas problēmas un šo aizmirst... BET - BĒRNS IR PAZUDIS!!!
kukuu
2017. gada 9. jūlijā 12:14
ja bērns ir nogalināts un aprakts kaut kur mežā ,tad atrast tikpat ka neiespejami,varbūt kādreiz nejauši uzies
nu
2017. gada 9. jūlijā 12:17
... domaju, ka gimene zina vairak...rupigi japarbauda mate, mates draugs!
nu
2017. gada 9. jūlijā 12:18
... domaju, ka gimene zina vairak...rupigi japarbauda mate, mates draugs!
to nu
2017. gada 9. jūlijā 12:24
Tak pietiek, gudreli, cept identiskus komentārus nedēļu no vietas! Tas viss jau SEN ir izdarīts. Acīmredzot, rezultāta nav arī tur. Cik var ņemties ap teorijām.. sargājiet savus bērnus un gaidiet VP ziņojumu.
...
2017. gada 9. jūlijā 12:27
Vareja jau publiskot informaciju kur sestdien bija mate.. Berna pedeja zinama atrasanas vieta ir praktiski blakus majam. Bilde redzams, kas mute... Ja reiz ko ed - tatad bija nauda, vai kads vinam to nopirka.. Loti ceru, ka policija jau ir nopratinajusi mati, tevu un patevu.. Saprastu, ja puika pedejo reizi butu redzets talu no majam, bet ne.. blakus majai praktiski.
es
2017. gada 9. jūlijā 12:39
tas,ka Liepaja parmekleta tas vel nebut nenozime,ka puika nav Liepaja!!! jaturpina meklet gan Liepaja gan tas apkartne,gan Latvija un aiz Latvijas robezam!!! varbut kads notrieca ar automasinu un aizbrauca no notikuma vietas puiku penemot lidz -varbut tur pie sevis vai kur pameta ievainotu vai ari tas launakais-kaut kur apraka vai iemeta kada upe,diki,ezera vai jura!!! vai ari pasi nozumeja sitot puiku ! iemesli puikas pazusanai var but loti daudz.
...
2017. gada 9. jūlijā 12:41
Nav jau teikts ka viņš sestdien nav atnācis atpakaļ mājās, māte dusmās piekāvusi, varbūt pat nositusi, līķi noslepa un iesniedza uz meklēšanu.. Nevar tā būt, ka bērns ir izgaisis.. Kratiet māti, liekat pie melu detektora, visu ģimeni.. Pārāk mierīga tā māte ir, viņa zin visu!
Inese
2017. gada 9. jūlijā 12:42
Redzēju ziņu, ka policija un brīvprātīgie šodien, 9. jūlijā pārmeklē atkritumu poligonu Liepājā. Vai viņi cer atrast ķermeni? Ja meklē kādus sīkākus lietiskos pierādījumus, tad tos daudzajās atkritumu tonnās atrast nav reāli. Nu bet labi, es sēžu pie datora, tikmēr cilvēki strādā. Puisīša ģimenei ar to tiek ziņots, ka tauta mierā neliksies. Viņi domāja - paziņos par pazušanu, un gali ūdenī. Nekā nebija! Domāju, ka mātes dzīvoklī der ierīkot policijas diennakts posteni. Tad uzpeldēs informācija, kuru ģimene slēpj. Ome neļāva runāt brālim un pieskatīja, lai māte televīzijai nepasaka ko lieku.
šefte
2017. gada 9. jūlijā 12:49
un ko tad baptisti
Evax
2017. gada 9. jūlijā 12:51
Es domāju ka ir iejaukta ģimene un sāku ticēt ka neatradīs.bet ticēsim brīnumiem.
..
2017. gada 9. jūlijā 12:59
bet varbūt pazušanas gadījums tikai inscinēts
tante, kura dzīvo līdzi
2017. gada 9. jūlijā 13:05
Citiem vārdiem- info nav, tautu interesē, tad nu pametam vienu un to pašu informāciju 5 dažādos veidos kā degošu jaunumu. Cilvēki lasa, interesējas- ejošas ziņas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi