Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
30. jūlijā 06:00
Rebeka. Burtiski visa latviešu tauta Tevi aicina, nāc pie prāta bērns!
janis
30. jūlijā 07:34
Lai sāk grabināt piķi ja grib lauzt kontraktus
Jānis Puķītis
30. jūlijā 08:18
Arī Allaham šekeļi patīk.
Kaspars Namsons
30. jūlijā 08:52
Normali muslimi sievietei neludz paariet vinu religijaa. Vairums muslimu (no ne muslimu sievieteem dzirdeets) ir jauki tikai liidz briidim kad sieviete paariet vinu religijaa. Nu ko, lai veicas, cerams veelaak nesanaaks lasiit beedu staastu.
Alida Djatlika
30. jūlijā 10:29
Šis bērns, Rebeka, pie prāta nāks tikai tad, kad būs apprecējusies ar savu musulmani, piedzemdējusi pirmo bērnu un tad redzēs musulmaņa attieksmi pret sevi un bērnu. Bērnu viņš mīlēs, bet Rebeka būs jau verdzene, ar kuru rīkosies pēc sava prāta un garastāvokļa. Neiepīkstēsies pat, citādi dabūs pa galvu un tiks ieslēgta atsevišķā telpā un bērns noņemts. Šobrīd musulmanim ir salda mēlīte un saldi apgalvojumi, kuriem Rebeka no sirds tic. Viņa ir pārāk jauna, lai saprastu, kas viņu sagaida. Brīnos par viņas māti, kura to pieļauj.
Ainars Vīndedzis
30. jūlijā 11:02
Saucās: aizsteidzās par ticīgo uz brokastu laiku.Beigtos līgumi,tad pārietu.Ticība nekur nebūtu pazudusi.Es tā uz to skatos.
Svētais Naivums
30. jūlijā 11:51
Parastais šeherezadas pasaku stāsts: Putniņš zelta būrītī( somiņas, pulkstenīši kuri mirdz zelta kāsās, dārgas dāvaniņas), skaisti, līdz zināmai robežai pasaka, bet kas būs pēc tam....?
Skaistslaiks
30. jūlijā 12:22
Nja tā bilde tāda samākslots, visu izcēlusi priekšplānā, tā it kā viņai būtu jāreklamē gredzentiņš, somiņa un pulkstenis:) diez topošais vīriņš lika vai pati mums reklamējas:)
Alfreds Mileiko
30. jūlijā 13:14
Pie prāta viņa tagad nenāks jo taureņi vēderā atņem prātu, kad taureņi aizlidos tad varbūt apziņa apskaidrosies, bet būs jau par vēlu, iespējams arī ka viņas austrumu sievietes mazohistiskie, pakļaušanās gēni palīdzēs viņai iedzīvoties valstī kur sieviete ir tikai līdzeklis lai tiktu pie bara ar bērniem, bieži dzīvojot harēmā kur jāgaida rindā kad vīram sagribēsies ar tevi pārgulēt un ja protestēs tad protams iekaustīs bet ja piekrāpis tad nomētās ar akmeņiem. Bet varbūt būsim optimisti un cerēsim ka izveidosies ideāla sado-mazo ģimene!
orinska
30. jūlijā 16:58
Man nav pieņemama reklāma ātro kredītu devējiem tikai tāpēc, ka viņi sponsorē sportu. Tā savulaik nelaiķis E.Liepiņš reklamēja Interprogrammu, nesaprotot, ka aicina tautiešus uz izputēšanu...
Lilita Skarbniece
30. jūlijā 20:15
Rebeka savu izvēli ir izdarījusi.Viņai der islams un musulmaņu vīrs.Cienīsim viņas izvēli.Ne jau viss Eiropā ir ideāls.Teiksim Geji un Lezbietes saceļas pret Dievu un tas pat Bībelē daudz reizes pieminēts par sodu tādiem kā Dievs iznīcinàja pilsētas par izvirtību.Eiropas Baznīcas kā Anglikàņu baznīca tam nepievērš uzmanību.Arī katoļi par to nerunā.
Leons Zviedris
30. jūlijā 22:16
Dāmai pirms izaicina savu likteni iesaku akurāti , uzmanīgi un lēnām izlasīt ko korāns saka par sievieti !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi