Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Alex Da Silva
1. februārī 23:34
Tapec es domaju, ko man negulas. pieredzejushais pilots Repshe :))) Nu vispar Repshe ir Sankt Peterburgas psihiatriskas klinikas slimnieks. Ka shads kadrs vareja par premjeru klut ir viens jautajums, bet , ka vareja klut par pilotu??? Katru kursh bija komisija ir jaiesedina minimums , ka teroristiskas bandas locekli. Tiem, kas to nezin SWankt Paterburgas psihiatriska klinika, bija seviski bistamajiem. Lielaka dala pacientu gaja uz noshaushanu, otra dala uz muzha ieslodzijumu psihiatrijas klinika, bet Repshe gaja uz Latvijas premjerministra kreslu. Stulbakais ir tas, ka Dievs nav mazais berns, un atspelejas uz Repshes meitu, kas vispar nekur nav vainiga
Geņa Koloradoss
1. februārī 23:51
Es za to esmu pieredzes bagāts ceļotājs un sportists. Litrobols un ar pirkstu pa karti. Vēl es stumju mākoņus. Repše tur nav redzēts.
aivo davidson
2. februārī 02:38
Es atceros kā E.Repše uztaisīja partiju "Jaunais Laiks" un teica, ka viss būs labāk, bet palika tikai sliktāk!
inese Irbe
2. februārī 06:28
Melīgs, nekaunīgs un prātiņā apdalīts, - atradies konsultants!!!
Dainis Dobelis
2. februārī 08:29
Nelaime jau, ka mums ir pilns ar žurnālistiem, kas mums visādus "ekspertus" sejās bāž. Un nav brīnumu, smadzenēs pilns tauku, kad muļķis žurnālists dod muļķu tautu.
Kurmis Kurmis
2. februārī 09:15
Dainis dobelis!Ko nozīmē>>>>dod muļķu tautu???
Dzintars Lielais
2. februārī 11:36
Baigais eksperts,cik reižu pats ir nojobņījies ar saviem dzelžiem un cik reižu ārstējies Ļeņingradas psihenē....
jabis
2. februārī 12:41
vot šitas man patika, bet - ne tik vien pieredzējis pilots, bet arī zin , kā no valsts dabūt ārā piķi ne pa jokam, vēl kādu krievu arī nobrauca, lai to nav par daudz.
Alex Da Silva
2. februārī 15:12
Visu sarakstijat, bet vARBUT PAR 17 GADIGU MEITENI NO SIGULDAS AIZMIRSAT??? Premjera apsardze nebija neviena viriesha, kas apturetu izvaroshanu. Bet tikai kad meitenu pec pashnavibas glabam nezin Kadel specialistam gribejas pautus nogriezt lai neattaug. Un loti stulbi, ka Teva karma uz meitenu parnesusies. Sveshas meitas vareja varot, nu tad lai ari pats paciesh. Bet meitas reali zhel
Alex Da Silva
2. februārī 15:29
Un Repshe nakautrejies un iesniedz pret mani prasibu tiesa. Man redz slikta ipashiba, es milu dokumentet gadijumus, kas arpus jebkuras saprashanas. Ja meitens mirtu, es butu vainigs.. Un kadel gan Zakitis Specialists ta peksni no politikas atkapas? Jo sho stastu ne tikai es zinu. Un reali specialistam ir jabut klusakam par klusumu.. Jo atri visu var uzvilkt gaisa ...
Arvic Sauleskalns
2. februārī 19:06
Tauta,sametiet man miljonu,un es jums pateikśu kā mira Kobe..?
Cilvēks ar suni
2. februārī 19:53
Repšu samainīšana pret latiem attiecībā 200:1, baznīcā iešana dibinot partiju, miljona prasīšana no tautas, kā var nesolīt, Latgales viesu nams, motorjahtas izīrēšanas bizness, galvojuma parakstīšana Liepājas Metalurgam, kāpšana uz vēstniecības jumta, braukšana uz Saeimas sēdēm ar enduro moci, gleznošana, ādas uzvalciņš, mākslīgais intelekts un vēl daudz dažādu citu brīnumu. Par viņu nav jābrīnās, tur viss ir skaidrs, vairāk jābrīnās par tiem kuri par viņu balsoja.
Alida Djatlika
2. februārī 21:44
O,šoreiz Repše slikts, dumjš un pat psihiski slims.ALEX DA SILVA, ja arī būtu tā, par nevienu slimību nav jāsmejas, jo ļoti ātri var pielipt pašam. Man Repšes kungs ļoti patika, kad bija premjers un pēc tam vadīja banku. Lai viņam laba veselība un viss labi.
Juris Kirilovičs
4. februārī 20:00
Tagad zināsim, ka paranoīdā šizofrēnija ir pretstats klaudofobijai. Nu un moš Repšes kungam kāds špricē Cisordinol, lai ātrāk piebiedrotos Šķēles, Sončika un Ādamsona kungiem? Jeb Repšes kunga vietā zāles pret paranoīdo šizofrēniju tiek injicētas introvertiem maniakiem? Zināms jau, ka Repšes kungs, kā tikai pēc sievas nāves Šķēles kungs, atkoda, kas īstenībā un tieši ir Laura Kosīte. Tad, ja Jums vajag naudu un drošību, tad Jūs tomēr vismaz paši sev nemelojat.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi