Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Krokodils Gena
31. janvārī 18:46
Paši saprotat, ko rakstāt: Kompānijas piloti nedrīkstēja vadīt lidaparātus [..], kā arī laikā, kad nokrišņu koncentrācija ir lielāka par tūkstoš pēdu (305 metriem) virs zemes (???).
Krokodils Gena
31. janvārī 18:58
Skatīt: http://ejuz.lv/obeshelikopters
Dzintars Licis
31. janvārī 19:04
Vispār jau draņķīgs tulkojums. Bet kopumā ir skaidrs - pilots kuram nebija IFR sertifikācijas lidoja ar lidaparātu laika apstākļos, kas ir uz pašas VMC robežas, kad vizuālie lidojumi it kā faktiski vēl ir pieļaujami, bet neviens to nedara dēļ pārlieku lielā riska, nu un attiecīgi "ieberzās". Mums te ar savulaik bij līdzīgs negadijums Tukumā, kad vienam par katru cenu vajadzēja lidot kritiskos laika apstākļos. Nu ko, lai Kobem "tajā laukuma pusē" labi bumba trenkājas!
Maria
31. janvārī 22:28
Drinker, draņķis tu esi. Bet Kobe bija izcils visā, ko darīja - basketbolā, lieliski spēlēja klavieres, saņēma Oskaru par savu filmiņu, bet galvenais - bija lielisks tēvs savām meitām. Un gudrs, sirsnīgs cilvēks. Ja tu par viņu neko nezini, tad tā ir tava problēma.
Beerdrinkers Von Kowelenz
31. janvārī 22:54
Maņka, Kobe bija izcils basketbolā, jo tas bija viņa lauciņš. Un, par lielisko tēvu saviem bērniem- zini, ļoti daudzi tēvi mīl savus bērnus. Principā, Kobe no Kobo Abes, atšķīrās vien ar to, ka Kobo Abe nevarēja tā brīvi bumbu grozā iemest...Kobe varēja. Un? Kamdēļ man ir jāinteresē amerikāņu basketbolista nāve? Ir idejas?
Geņa Koloradoss
31. janvārī 23:23
Kobe savu ir nostaigājis

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi