Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
janis
21. janvārī 08:12
Tak ir jāapzinās, ja kruķī ģēlas ap noziegumiem bagātiem cilvēkiem, avene vienu dienu var beigties
Andrejs Kirilovs
21. janvārī 08:43
Domāju,ka Ščerbatihs vai nu apzināti pūš miglu vai daudz ko nezina.ĻOTI šaubos vai tā bija Ventspils dome kura pa EUR-300.000 uzturēja to celšanas skolu.Jautājums ir kam Lembergs to naudu atņēma lai iedotu cēlējiem.Un rādās,ka Lembergs to naudu ņēma no kādas Ventspils barotavas kura visticamāk patreiz pagrieza Lembergam muguru.Lembergs no savas kabatas nav nekad nevienam neko maksājis Ščerbātih!!!
Andris Latvers
21. janvārī 10:29
Tikai šitā nauda tika ņemta no citām pašvaldībām un programmām!
Alvils Spilva
21. janvārī 10:32
Stenētāju un pirdēju barotavu parevidēja,ļoti svētīgi.
Runājošā galva
21. janvārī 10:50
Andrim! Vari paskaidrot, kā Lembergs varēja paņemt naudu no citām pašvaldībām?
Haks Piterss
21. janvārī 11:10
Dopinga rijējs jau nu varēja aizvērties !
Svētais Naivums
21. janvārī 11:29
> Andrejs KirilovsŠodien 08:43 Domu gājiens visumā pareizs, tikai, Lembergs noteikti domā ka Ventspiles naudas maks ir viņa personīgais naudas maks un no tā arī visas problēmas. Patīk man tā doma, ka Veltspils ir Eiropas naba svarcelkšanā un citas vietas kur svarus cilāt vairs nav. Ščerbātihs laikam sviestā sagājis? Lai gan, jāsaka ka nekad savādāks nav bijis, pat laikos kad par Saeimas deputāta kompensāciju naudu pirka pildspalvas 2000 latu vērtībā.
Samirs Dišlers
21. janvārī 12:07
Ieteiktu Kohai paprasīt Krievijas Pilsonību - iedotu gan pilsonību gan finansējumu bez vārda runas!
Runājošā galva
21. janvārī 12:12
Svētajam Naivumam! Vai basketbols un hokejs tiek savādāk sponsorēts? Vai ir alternatīva citam svarcelšanas centram Latvijā? Vai svarcelšanu var attīstīt pa daudzajiem pagastu pagrabiem? Ir atbildes? Ja nav, tad ir tikai viena fakta atsevišķa apsūkāšana...
Inese Ozoliņa
21. janvārī 12:21
Tāpēc jau Lembergam bija aizmugure, ka visi neērtie cilvēki tiesvedībās tika novākti no ceļa-miruši nezināmā nāvē, ar viltus ierakstiem miršanas apliecībās. redz kur bija bandītu, slepkavu kalve.
Svētais Naivums
21. janvārī 12:35
Runājošā galva Šodien 12:12 Pie kuras smadzeņu puslodes tev tagad basketbols un hokejs? Šeitan tik runāts par konkrētu dzelžu cilāšanu. Tas, ka visādi Savickisi un citi darboņi saņem naudu no Gazproma jau arī netiks atstāts bez ievērības, visam savs laiks. Arī tie visi aplazīsies.Nomierinies, katrs čekists daūs pēc nopelniem. Runāt tava galva māk, žēl smadzeņu nav, lai domātu.
Svētais Naivums
21. janvārī 12:39
Samirs Dišlers Šodien 12:07 Samir, Salvi Diršler, ko tu satraucies par Latvijas sportisti ar žīd-skām saknēm, tavējam kaut ka reliģiski nepiedienīgi, tavējs taču sevi dēvē par krišnaītu - komunistu? Ak, jā komunisti visi bija žī-i.
Vilnis Plūme
21. janvārī 12:55
Kāpēc mēs visur redzam tikai to slikto. Ja cilvēks ir krievtautības, tātad tas nav cilvēks. Esmu latvietis.Manas dzimtas saknes šeit ir dziļas. Esmu dzīvē redzējis un piedzīvojis daudz. Dažs latvietis ir simtreiz sliktāks par krievu. Ne jau tautībā ir tā vaina. Bet gan pašos cilvēkos. Neesmu bijis un nekad arī nebūšu nacionālists. Arī saviem bērniem esmu mācījis cienīt cilvēkus ne pēc tautības, bet pēc paša cilvēka. Nacists es uzskatu ir slims cilvēks. Un Latvijā tādu diemžēl ir pietiekoši. Viņi ir kā bremze visam. Domāju ka nekļūdīšos pateikdams ka tieši dēļ šā nacionālisma mēs esam palikuši vienaldzīgi viens pret otru. Jaunai paaudzei no bērna kājas ir ieaudzināts naids pret krievtautiešiem. Kā jau rakstīju. Ne jau tautībā ir tā vaina, bet gan mums pašos. Zinu ka tiks rakstīti un mesti mēsli un lamas manā virzienā. Un zinu kas to darīs. Tie uz kuriem attiecas tieši mans rakstītais. Kā teicu. Naciolisms ir slimība. Un uz slimiem cilvēkiem nevar apvainoties.
Geņa Koloradoss
21. janvārī 13:03
nu re kā puzes barons ir iegāzis svarcelšanas čempionus
Svētais Naivums
21. janvārī 13:07
> Plūme nejauc nacismu ar nacinālismu, nacinālisti ir jebkurā zeme pasaulē( gan Latvijā, gan krievzemē, gan Kolumbijā) tie ir cilvēki kuri savu kulturu novērtē, un grib lai tā dzīvotu un attīstītos. Nacisti ir cilvēki, kuri vienu tautu vērtē augstāk pār citām( arī tādi ir katrā tautā). Krievijā, Putina valdīšanas laikā tādu ir saradies īpaši daudz. Tāpēc nejauc jēdzienus, ej izglītojies, vieglāk kļūs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi