Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
50 komentāri
Sakārtot:
ļaudis iesmej par Jauns.lv švako gramatiku
2019. gada 24. augustā 05:37
Žans Tods sarunā ar mediju bija visai emocionāls, atzīstot, ka viņa komunikācija un attiecības ar Mihaēlu Šūmaheru ir mainījušas autosporta leģendas veselības stāvokļa dēļ.-----///---- Kā tad tur īsti ir? Šūmaheram veselības stāvoklis ir mainījies dēļ viņa komunikācijas ar Žanu Todu, vai varbūt komunikācija mainījusies dēļ autosporta leģendas veselības stāvokļa. Liekas tik vienkārši - garumzīme un teikuma jēga jau cita.
ap-17
2019. gada 24. augustā 06:25
Par Sumaxeru var komentet,bet par Levitu ne.Koee?
ap-17
2019. gada 24. augustā 06:28
Pat par brunas govs telinu drikst runat tikai izredzetie.Laikam admins staiga ka Egle-ar varaviksnes karogu dupsi.Koee? Saprotat,ka niknums parnem.Un tacu gribeju tikai citet Skrastina dziesmas rindas-Un kamer mazs bruns telins caur brunu govi rit...Un pat to nevareju izdarit
?
2019. gada 24. augustā 08:15
SKUMJI . VINS IR LEGENDA KURU PIEMEKLEJIS NEAPSKAUZAMS LIKTENIS. GIMENES CERIBA ATGRIEZT LAIKU ATPAKAL PRETEJI DIEVAM UN REALITATEI....LIEKAS ...ABSURDA. TIK DAUDZ LAUDIM PASAULE VINS IR ELKS NESKATOTIES NE UZ KADU SLIMIBU. KORINA NESAPROT, VINS SEN PIEDER PASAULEI - UN TIKAI TAD GIMENEI. CIK DAUDZ SKAISTU UN EMOCIONALU BRIZU VINA LAUPA SUMIM? TIK ILGS LAIKS PAGAJIS. .VINS IR CINITAJS ...BET SEN IR NOPELNIJIS CIENPILNU MIERU UN VELREIZ REDZET TO MILJONU MILESTIBU, KAS DOMAS JOPROJAM AR VINU. MANUPRAT LOTI CIETSIRDIGS UN NEIZMERIJAMA GREIZSIRDIBA ? EGOISMS ? TIK PRIVATIPASNIECISKI..TIK MERKANTILI..BEIGAS ZIMEJAS TA MILESTIBAS AINA. TAGAD VINS PIEDER TIKAI MAN? UN TURET SUMI SADA CIETUMA, KA VARDA?VAI PASAULE NEBUTU RDZEJUSI SMAGI SLIMUS LAUDIS RATINKRESLOS?!? VAI PASAULE NEMACETU IZRADIT SAVU CIENU UN MILESTIBU - SAVAI LEGENDAI?
> ap 17
2019. gada 24. augustā 08:40
Es vakar palasīju Latvijas tautas patiesi reālos komentārus par Latvijas prezidentu Ļevitu. Komentāri bij skarbi, patiesi un taisnīgi. Tauta neieredz uzdzīvotāju un afēristu žīdeli Ļevitu. Bet diemžēl vakarpusē Kas jauns izdzēsa visus komentārus par nekrietno žīdu.
Sēņu Veča babene
2019. gada 24. augustā 08:41
Katru dienu melu ziņas □ Tik par Krieviju un Asv □ Žurnaļugas traki svīst, kad tiek radīts jauns melu tvīts □ Bet kur tad patiesības ziņas, ko dar' LV līkdeguns Ļeivīts ? □ Un OIKist bandas premjerīts ? □ Un ko dar ārliet'lietu pidarīts ? □ Un Finanš' lietu sorosīts ? □ Tas viss ir traki slēpts, lai tauta klusē kā kaps'mēm
Noyb
2019. gada 24. augustā 08:44
Kapec komentet temas vairs nelauj? Es tak rakst(ij)u ka ir : tiesam nezinaju par atvasi del 2012. borejumiem un ikdienas savaldzinasanas meginajumiem pirms 'i'. A kad pateica par 'i' tad bija 4 teorijas. Un tas ka joprojam regulari pa dienas un nakts kino iDini nevar nomierinaties ari liecina ka brivdienu infa patiesa. Esmu normals. Par adopciju nezinu.
> Noybam
2019. gada 24. augustā 08:50
Vienotības, Na, Zzs bandugas aizliedz interneta portāliem publicēt komentārus. Lai tauta nevarētu izteikties par valsts izzadzējiem un bandītiem, un lai tauta ne noorganizētu DZELTENĀS VESTES PRET VALDĪBAS RESNAJIEM CŪKĀM.
Noyb
2019. gada 24. augustā 08:54
Es tak nenoliedzu ka bija vai-nu SL sovs vai Discord cats vai Halovin raksts vai Saturdays grupa bet neviena no tam 4am slavenibam nenak(visu laiku gaidu, ari sovasar itka naca ciemos bet nerunaja bet islaicigi atnaca un aizgaja..tad ko man darit? es nemuku no atbildibas kuru nezinu un neredzu.) runat un nelauj tikties. A vot aizradit ka nerupejos un nepamatoti sodit un likvidet gan grib. Itka man ir viegli..nespeciali palaidu garam augsanu, gan jau bernam iestastits ka speciali, bet ja ari nebutu 2012. tad kada veida grib lai butu kopa? Un zimes kas uz mani neattiecas joprojam gan grib dot(durvuju cirsanas un sutisanu un replikas par draudiem)..apbizojas par daudz uz patiesibu.
Juhans
2019. gada 24. augustā 08:57
Man nav, ko teikt, jo F1 es neskatos, jo neesamu pasācis fanot par ekoloģiski nelabvēlīgiem sporta veidiem.
Noyb
2019. gada 24. augustā 08:58
>Noybam Es tak visu laiku kops izfiltreju mulkibas piekritu ka nebija ne Kina ne Griekija ne Krievija(ja vien nav dualitate) un vareja but Anglija vai Niderlande vai Vacija(jo patik atrums) vai cita dualitate pirma. Kapec uzskata ka LV nederiga ja sanaca tikai datumu nezinu jo bija vairaki. Es tikai zinu ka kautkas grib lai man nesanak but kopa..vai nu celotaji grib izjaukt vai ari konkurenti vai skaugi.
Noyb
2019. gada 24. augustā 09:02
Un man nav jaatvainojas jo es neteicu tos 2 vardus brivpratigi un apzinati. Man lika to teikt kautka. Vai nu caur subliminalo programmesanu(latvija.tv) vai citadak. Tapec lai pasi iet uz wc&dusu.
Noyb
2019. gada 24. augustā 09:05
Un pec visa sita grib lai akli ticu? Afigenna taisniba. Iedzen depresija, taisa par nederigu, nepamatoti grib pensiju dot par noziegumu ko nedariju tad pec tam grib lai ticu vienam no tiem kas mani cakare. Es ticesu tad kad man visu kompenses. VISU. Preteja gadijuma Dievs nav tads kadu bore. Ja vien Velns to nedarija. Ne nu pareizi pret bosikiem pasiem jau cilveki maz ko izdaris iznemot nepiekapsies brivpratigi..
Noyb
2019. gada 24. augustā 09:08
Vai tad tas ka sutisana nedarbojas un liktenis mana puse aizstavot neapliecina ka man var ticet? Nebrinisos ja atvasi ar grib cakaret..jo ar mani lidz galam nesanaca..neesmu nekads JC|1|M ari. Bet apsestiem mulkiem jau gruti iestastit..
Noyb
2019. gada 24. augustā 09:13
Haha. Joprojam crasho telefonu kad ko nopietnu rakstu. Tas debilais "kada veida" jautajums darbojas abos virzienos. Patiesiba dienu beigas ir mana puse..es tikai netieku klat pieradijumu ieguvei un informacijas apstradei tapec jagaida CSI rezultati..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi