Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
...
14. jūnijā 14:11
... jauniibas maksimaalismaa.....lai vairs "nezaagjeetu".....
Kurmis Kurmis
14. jūnijā 14:30
Nekad neesmu sapratis tos,kas nogalina savējos,šoreiz sev vistuvāko ,kas vispār ir cilvēkam-savu māti! Kādam jābūt naidam...Daļēji piekrītu pirmajam komentāram-jaunības maksimālismā ...Cik bieži nav redzēts,ka pusaudzis aizcērt durvis,ja vecāki aizrāda,kaut kur nejēgā skrien,kliedz,raud,trako,sola neatgriezties mājās,sola visiem pa purnu u.t.t. Drausmīga un bezjēdzīga mātes nāve...
Jānis Lietotājs
14. jūnijā 17:50
Žurnālisti varētu sākt rakstīt kaut ko sakarīgu bez "paste" un gramatiskām kļūdām. Pirms rakstāt noskaidrojiet lietas apstākļus. Ne velna nevar saprast, tad jaunākais, tad vecākais.(определись мужик.:)...)
Huks
14. jūnijā 19:33
Pilnīgi pohuij kas notiek parašā rašā
Sandra Kopštāle
14. jūnijā 21:50
Kurmja teiktajam nav ko piebilst.Raksts haotisks,īsti saprotams nekas nav,bet kaut kas briesmīgs tur noticis.Nabaga ģimenes tēvs
Egle
14. jūnijā 22:54
Izklausās tikumiski un ģimeniski, nacionālajā pastalu valstībā ir līdzīgi.
Barons N
15. jūnijā 01:54
egle atkal sasūkājies krānus, savu krievu pasauli aizstāv. Ja latvieši sāktu staigāt pa ūdeni, egle smirdētu, kas tas tāpēc, ka viņi pelnīt neprot. nožēlojams gailēns, kas skolā sists tika visu laiku, tāpēc tagad sāpi izsmird internetā.
ALIDA DJATLIKA
15. jūnijā 08:30
Pirmkart, krievija ta ir ikdiena. Otrkart, kapec Latvijai jazina par krieviju? Latvijas okupantiem ir Krievijas tv kanali un pa tiem lai viņi skatas savu milo dzimteni. Bet latvietim nav vajadzibas zināt, kas notiek tai svesaja valstele.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi