Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
Juhans
8. aprīlī 15:53
Visa vaina ir, ka mamma nebija mājās.
nefans
8. aprīlī 15:59
a ko vecmamma par to doma?
Velta
8. aprīlī 16:05
Treneris spriedelē par sabiedrības uzskatiem par Porziņģi tā, it kā viņš tos sabiedrības uzskatus zinātu. Patiesībā sabiedrība Latvijā pret porziņģi ir ļoti pozitīvi noskaņota.
fuksis ar fukseni
8. aprīlī 16:16
Man tie latviešu lauķi visumā nepatīk, pārāk viegli iekarās savos krāniņos un spēlē pilsētniekus. Leišu basketbolā ir tik daudz un šos pat nemēģina provocēt, a šitos birbensonus, ziņģus, štromberus pirmā gadījusies ceļā savāc kā mazos jāņtārpiņus un kādu laiku paslauks un tad pateiks vācies turp, kur zupu strebj no plaukstām. Tā ir, kad nav tautiskās apziņas un nacionālo tradīciju apziņas. lai kuļās, ja smadzeņu nav vairāk kā vistai.
Visa
8. aprīlī 16:21
vaina, ka puisim nav saprašanas par amerikas (ne) tikumiem un visatļautības grēku. Šim kā suitam vajadzēja uzvesties savādāk. Apķēszijās pats un neslavā nolika Latviju. Ko lai saka, ja ir vainīgs - jāsēž. vismaz ar vienu no divām galviņām ir jādomā.
visa
8. aprīlī 16:23
vaina, ka ne ar vienu no divām galviņām nedomā. Apķēzījās pamatīgi un ilgam.
nav jaunumu
8. aprīlī 16:39
tad atkal maļat to pašu. Ne sprūdīgais zin kā tur bijis, ne diži ko vairāk zin par ameriku. Protams normāli, ka aizstāv, jo KP arī viņu nav apdalījis, kas protams labi un pareizi. Prātīgāk būtu, ja mēs visi nedaudz pagaidītu un galējos spriedelējumus pietaupītu.
Tata
8. aprīlī 16:46
Man nav skaidrs,kāpēc Porziņģu mamma nekad nerunā par mazbērniem.Diviem dēliem jau tuvojas 40 gadi.Kur ir vedeklas ? Tur kaut kas nav riktīgi tad....Kāpēc lai melnā meitene melotu ?
Pastalkvekšķis
8. aprīlī 17:29
Kas ir podriņķis?
smieklīgi
8. aprīlī 17:38
Vecuma marazms. Vai šis pensionārs stāvēja izvarotājam kājgalī, kad viņš "neizvaroja" kaimiņieni? Un Podziņģis taču apbalvoja Sprūdi ar iespaidīgu naudas summu? Par ko? Varbūt pensionārs zin ko vairāk par izvirtībām, nekā policija?
Motors
8. aprīlī 18:06
Ja kādam šī raksta lasītājam iekrajumos būtu 10% no Porziņģa iekrātaa , uzrakstos draugi , nedraugi un nepatīkami pārsteigumi
Koks
8. aprīlī 18:39
Kāda jēga prasīt viedokli šim pencionārim? Lietu izmeklē izmeklētāji. Un sieviete diez vai būtu devusies uz policiju ar iesniegumu, ja viņai nebūtu pierādījumu. Tā kā vecā piesedzēja viedokli viņš sev var iebāzt dziļi pēcpusē. Par naudu viss ir nopērkams. Arī par 50000eur. Un Sprūdes kungs varētu nebraukāt ar savu automobīli. Tādā vecumā jāliek pie malas autovadīšana, kamēr kāds nav cietis.
JoJo
8. aprīlī 18:58
Šādos un līdzīgos gadījumos redzi kas ir Tavi draugi, fani, atbalstītāji.Par notikušo - viennozīmīgi, naudas izpiešana.Ja tu esi bomzis vai noplucis klerks H&M uzvalkā dari ko gribi, bet ja tev ir nauda un esi slavens- esi piesardzīgs gaidi.Te nav eiropa kur Tevi izvaro, bet policija saka, ka Tev svārki pa īsu.
ha ha ha !
8. aprīlī 19:04
Laps treneris --- izaudzināja izvarotāju ! Kā pašam ar autobiogrāfiju ?
Omg
8. aprīlī 20:29
Alkohols dara brīnumus, jo īpaši ar tiem, kuri reti un maz dzer. Izvarošana ir pat ļoti iespējama.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi