Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Naivis Kvadrātā
2017. gada 16. maijā 00:26
Ja tāds zemisks tiesnesis netiks sodīts, ja viņa otreizējais pēkšņi uzradušais materiālais stāvoklis un viņa šodienas nelietīgā vārtu ieskaitīšana netiks Hokeja Tiesnešu Federācijā sodīta, tad nevienam tiesnešu lēmumam vairs nevar ticēt, ja tā paliks pat pēc tādas izteikti nekaunīgas pērkamības demonstrācijas!
Bum!
2017. gada 16. maijā 00:28
Krievi nekad un nekur nespēlē godīgu spēli. Gan jau drīz aizrīsies ar saviem tiesnešiem, dopingiem utt
Niks
2017. gada 16. maijā 01:43
ASV paluudza caur NATO paziishanos palaist krieviju uz finaalu lai vinji var izkapaat krievus! kas mums zheel , vai
fakts
2017. gada 16. maijā 06:19
Kāda starpība, četras vai piecas ripas, ja krievi būtu iemetuši vienu ripu, varētu vaidēt, par nepareizu vārtu guvumu, bet te viss skaidrs.
maasinja
2017. gada 16. maijā 07:07
Vaidēt vai ne vaidēt par 5iem goliem,tomēr pēc negodīgā otrā varēja redzēt,ka puišiem ausis nolaidušās... attiecīgi-nebūtu otrā gola,rezultāts būtu varējis būt pavisam savādāks...
Žurkule
2017. gada 16. maijā 08:26
Nav jau pienācis pasaules gals.Ne jau tie otrie vārti izšķīra spēles rezultātu.
Fane
2017. gada 16. maijā 09:19
Pilnīgi piekrītu , ka ne , jau otrie vārti izšķīra spēli!! Jā, protams tie vārti nebija jāieskaita , bet pie tā nav vainīgie Krievijas izlases hokejisti , ne viņi taču paši sev ieskaitīja vārtu guvumu . Tāpēc celt traci , ka krievi , tādi un šitādi neredzu jēgas . Jāsoda ir tiesnesis un viss!!
Bumam un citiem
2017. gada 16. maijā 09:59
Lieciet Krievijas hokejistus mierā!!! Vārtus ieskaita TIESNEŠI, nevis spēlētāji, treneri, masieri vai kādi citi! "gols" nebija "tīrs", strīda nav!!! Taču Latvijas hokejistiem un treneriem vienmēr jābūt gataviem šādiem vai citādiem pavērsieniem spēles gaitā. Nedrīkst izlaist spēles gaitu un jācīnās līdz galam, lai parādītu, ka nekāds IDIOTS TIESNESIS nespēj apturēt izlases garu!!!
tas tik nieks
2017. gada 16. maijā 10:04
Svarīgie tiesnešu lēmumi būs tieši ŠODIEN!!! Latvija, GATAVOJIES!!!
Valdis Felsbergs
2017. gada 16. maijā 10:06
Spēlētājs bija nevis vārtsarga laukumā, bet vispār iekšā vārtos! Gola ieskaitīšanā krievijas hokejisti it kā nebija vainīgi, tomēr godīgi spēlētāji, kas labi orientējas laukumā, labi apzinās, ka čakarēt ripu iekšā izgrūstītos vārtos, kuros iekšā stāv spēlētājs, vienkārši nav jēgas, jo tādu nevar ieskaitīt: tā ir vienkārši izķērnāta izdevīga situācija, ko labs spēlētājs nemūžam neatļausies. Šajā situācijā bija visas iespējas pievākt ripu un vispirms izlīst no vārtiem, lai pēc sekundes mēģinātu to ieraidīt tajos likumīgi: tas, ka spēlētāji izšķīrās par a priori bezjēdzīgu laika tēriņu jēdzīgas rīcības vietā, liecina, ka viņiem bija pamats ticēt nelikumīga gola ieskaitīšanai (vai arī, ka viņi histērijā neorientējas vārtos notiekošajā, kas diezgan mazticami augstas klases hokejistiem). Kontekstā ar Daugaviņa neieskaitīto golu pret baltkrieviem, kad Meija drusku iebrauca ar vienu slidu pār vārtsarga laukuma līniju, šis ieskaitītais gols prasa tiesneša nekavējošu degradāciju. Spriedelēšana par to, ka tas neko nemainīja, ir vienkārši stulba: tiesnesim ir jādara savs darbs, nevis jāprāto, vai viņa darba nedarīšana kaut ko ietekmēs vai ne. Protams, krieviem būtu pakāsuši tik un tā, bet par vienu golu mazāk un, iespējams, ne sausā - tam visam ir nozīme. Diemžēl šī problēma pastāv ikvienā tiesu sistēmā, gan sportā, gan tiesvedībā: tiesnesis ir tieši tā amatpersona, kurai visvairāk pofig, kā strādāt, kurai nekad ne par ko nedraud nekāda atbildība, kurai bezatbildība ir a priori ierakstīta nerakstīto pilnvaru sarakstā.
skaidrojums vienkarsh
2017. gada 16. maijā 10:30
KRIEVU TERORISTU NAUDA??
nord stream
2017. gada 16. maijā 10:32
shodien LV izlasei bis jaspele mazakuma visu speles laiku,jo noraidijumus sponsores krievijas teroristu tikls?
Ja vajag "močījiet v sortire" tos mežoņus
2017. gada 16. maijā 10:58
Tādu spēku un slavu latviešiem, lai citi ciena un pat nedomā izkārnīties uz mūsu galvām.
Joske
2017. gada 16. maijā 11:22
Krievi jau savādāk nemāk. Vai nu dopingojas vai uzpērk tiesnešus.
par
2017. gada 16. maijā 11:27
tiesneša lēmumu jau vajadzēja sūdzēties 2014.g. nevis atstāt to bez ievērības, turklāt nebrīnīšos, ka šo gadījumu arī atstās bez ievērības... Tamdēļ arī šādas nekaunības var turpināties !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi