Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Mikelis Zalbiksis
3. janvārī 18:28
Šitādi ir redzēti ar rāvējslēdzi augšpusē. Tur var ielikt e-talonu, naudiņu un mammas dotās konfektes.
Agris Svarcs
3. janvārī 19:07
kapsulas ir, bet vīriešus gan neredzu , tai modes skatē!
Mikelis Zalbiksis
3. janvārī 19:09
Neskati vīru no cepures, skati no kapsulas!
Alda Vevere
3. janvārī 21:22
Seva Novgorodcevs savā grāmatā "Rok- posevi", par Jethro Tull līderi Janu Andersonu rakstīja- "sverkaja guļfikom na sceņe".
Cilvēks ar suni
3. janvārī 23:24
Novēlu 2020 gadā visām baltās rases dāmām šādus iekapsulētus skaistuļus. It sevišķi patika tas pārītis īsās biksiņās un augstpapēža kurpītēs. Ļoti gribētos piedzīvot laiku, kad tādi staigātu pa Rīgas ielām. 70 000 000 cilvēku, lielais vairums vīriešu, tika nogalināti II WW karā, I WW karā tika nogalināti 21 000 000 cilvēkuun tad sekoja 1918 gada «Spāņu» gripas epidēmija, kurā smagi cieta Spānijas, Portugāles, Itālijas un Balkānu valstu iedzīvotāji. Kopējo «Spāņu» gripas epidēmijas upuru skaitu lēš no 50, līdz 100 miljoniem upuru. Tāpēc tagad Eiropas vīrieši labprātāk grib kļūt par mājsaimniecēm un gadījumā ja sievai uzbrūk izvarotājs, vācieši zvana policijai, nevis uzbrucējam iedod «bietē». Bet ja vīri ir šādi īsbikšaini tirliņi, tad viņš varbūt pat stāvēs blakus un palūgs lai «melnis» viņu arī «nošmorē» putraimgaņģī.
Samirs Dišlers
4. janvārī 05:44
Lai valkātu "vīrišķības simbolu" ir jābūt vīriešiem; Bet gejiem nepiestāv;
Aija Linde
4. janvārī 11:27
Tie "macini"prieks gejiem.Normaals viirietis ko taadu nevilks !
Sandris Bekeris
4. janvārī 11:40
Tā nav mode, bet gan agrākās modes atgremošana. Šodien modē un citās mākslās ir krīze, neviens neko jaunu , aizraujošu un skaistu nespēj izdomāt. Vis jaunais ir vērst uz šoka terapiju...
Antons Resnis
4. janvārī 12:25
Var jau to tagad interpretēt kā vēlas, bet es labi atceros, ka tas bija tikai tam gadījumam, kad tas tur mainīja savu izmēru un virzienu uz augšu. Katrs normāls vīrietis labi zina kādas neērtības mēdz būt tādās reizēs, kad šauras bikses.
Geņa Koloradoss
4. janvārī 14:06
un sievietēm no metāla kaltu tikumības jostu ar atslēgu
Arita Takahashi
4. janvārī 15:48
Hokejisti un baletdejotāji darba laikā tādu vienmēr valkā.
Ralfs Lūsis
4. janvārī 18:59
Vispēr tā nav kapsula, bet gan bregeta. Tā nosedza apģērba savienojuma vietas, jo tajā laikā nebija ne overloka, ne šujmašīnas. Tajā arī glabāja naudu. Un lika smēres un līdzekļus, lai ārstētu sifilisu un nomāktu tā izraisītās blaknes (no vēstures). Kāpēc vispār šādi stulbi raksti jāveido. Mode galīgi garām.
Agris Enkuzens
7. janvārī 00:49
Baigais vēsturnieks. Tas štrunts pirmsākumā bruņiniekiem kalpoja kā aizsargs, tāpat kā hokejistiem. Ja kāds to tāpat valkājis, tad vienalga mīkstais. Tas ka bruņinieki to izlietoja kā naudas maku iepērkoties tirgū liecina tikai par mačo drosmi, neko vairāk.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi